КП структура и управление

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

КП структура и управление

Мнениеот r3872reni » 12 Май 2016, 13:41

Здравейте,

Трябва ми информация за структурата и управлението на Криминална полиция. Знам, че преди се водеше Главна дирекция КП, но в момента на страницата на МВР Криминална полиция не фигурира никъде, затова се чудя дали не е преименувана по друг начин и как мога да намеря повече актуална информация.

Благодаря предварително.
r3872reni
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Май 2016, 13:35

Re: КП структура и управление

Мнениеот dakota_ » 12 Май 2016, 14:55

r3872reni написа:Здравейте,

Трябва ми информация за структурата и управлението на Криминална полиция. Знам, че преди се водеше Главна дирекция КП, но в момента на страницата на МВР Криминална полиция не фигурира никъде, затова се чудя дали не е преименувана по друг начин и как мога да намеря повече актуална информация.

Благодаря предварително.


Актуално значи настоящо, действащо. Има два сайта на МВР, единият е актуален с настоящата структура на МВР и неактуален, с предишната структура на МВР ;) Ето ти линк към настоящата структура на ГДНП http://gdnp.mvr.bg/NR/rdonlyres/444BFEC ... 012016.pdf
Криминална полиция винаги е била гръбнака на МВР и полицията и няма как да не фигурира. Криминална полиция от доста години насам се управлява зле. По времето на др. Цветанов имаше надежда, но с идването на др. йОвчев като цяло МЯР и криминална полиция бяха парализирани и все още не може да се оправим и да си стъпим на краката след нанесените тежки удари по МВР !
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: КП структура и управление

Мнениеот Border_Officer » 12 Май 2016, 16:46

dakota_ написа:
r3872reni написа:Здравейте,

Трябва ми информация за структурата и управлението на Криминална полиция. Знам, че преди се водеше Главна дирекция КП, но в момента на страницата на МВР Криминална полиция не фигурира никъде, затова се чудя дали не е преименувана по друг начин и как мога да намеря повече актуална информация.

Благодаря предварително.


Актуално значи настоящо, действащо. Има два сайта на МВР, единият е актуален с настоящата структура на МВР и неактуален, с предишната структура на МВР ;) Ето ти линк към настоящата структура на ГДНП http://gdnp.mvr.bg/NR/rdonlyres/444BFEC ... 012016.pdf
Криминална полиция винаги е била гръбнака на МВР и полицията и няма как да не фигурира. Криминална полиция от доста години насам се управлява зле. По времето на др. Цветанов имаше надежда, но с идването на др. йОвчев като цяло МВР и криминална полиция бяха парализирани и все още не може да се оправим и да си стъпим на краката след нанесените тежки удари по МВР !


Поне си последователен и както е писал поета, умееш силно да любиш /Цветанов/ и мразиш /Йовчев/ 8-)
Дали щеше да е такъв здрав гръбнака на МВР без здравият гръбнак на Гранична полиция ;) Не искам да си мерим полициите, но пак подценяваш едни /нас/ за сметка на други /вас/ :D
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: КП структура и управление

Мнениеот r3872reni » 12 Май 2016, 19:14

dakota_ написа:
r3872reni написа:Здравейте,

Трябва ми информация за структурата и управлението на Криминална полиция. Знам, че преди се водеше Главна дирекция КП, но в момента на страницата на МВР Криминална полиция не фигурира никъде, затова се чудя дали не е преименувана по друг начин и как мога да намеря повече актуална информация.

Благодаря предварително.


Актуално значи настоящо, действащо. Има два сайта на МВР, единият е актуален с настоящата структура на МВР и неактуален, с предишната структура на МВР ;) Ето ти линк към настоящата структура на ГДНП http://gdnp.mvr.bg/NR/rdonlyres/444BFEC ... 012016.pdf
Криминална полиция винаги е била гръбнака на МВР и полицията и няма как да не фигурира. Криминална полиция от доста години насам се управлява зле. По времето на др. Цветанов имаше надежда, но с идването на др. йОвчев като цяло МЯР и криминална полиция бяха парализирани и все още не може да се оправим и да си стъпим на краката след нанесените тежки удари по МВР !




Благодаря много за информацията точно това търсех !!!
r3872reni
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Май 2016, 13:35


Назад към Криминална полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта