Относно принудително преместване.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Относно принудително преместване.

Мнениеот m-r_Vekilski » 28 Ное 2014, 20:59

Тигре, нищо не споделяш???
Има ли някакво развитие по твоя проблем?
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Относно принудително преместване.

Мнениеот Tiger » 29 Ное 2014, 09:08

Няма проблеми колега,проблема е,че ме е яд как по-рано не съм подал заявление сам да се преместя в това РУП.
Благодаря и на колегите Lord,катюша и dakota_,за споделеното. В новото управление попаднах на много готини колеги и колектив какъвто нямахме в предното управление. В предното управление беше принципа "Разделяй и владей",а тук принципа е всички заедно :)
Не знам дали не сгреших,но като беше при нас Директора на ОД му благодарих,че ме е преместил в това управление. С пътя е малко сложно с парите,но добрата работна атмосфера е нещо незаменимо :)
Приятен уикенд на всички!
Tiger
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 15:31

Re: Относно принудително преместване.

Мнениеот dakota_ » 29 Ное 2014, 11:47

Tiger написа:Няма проблеми колега,проблема е,че ме е яд как по-рано не съм подал заявление сам да се преместя в това РУП.
Благодаря и на колегите Lord,катюша и dakota_,за споделеното. В новото управление попаднах на много готини колеги и колектив какъвто нямахме в предното управление. В предното управление беше принципа "Разделяй и владей",а тук принципа е всички заедно :)
Не знам дали не сгреших,но като беше при нас Директора на ОД му благодарих,че ме е преместил в това управление. С пътя е малко сложно с парите,но добрата работна атмосфера е нещо незаменимо :)
Приятен уикенд на всички!


Благодари се,че явно си свестен човек и имаш желание за работа ;) Засягаш един много важен въпрос,подчертах с червено най-важното "В новото управление попаднах на много готини колеги и колектив какъвто нямахме в предното управление." Ние с колегата "м-р Векилски" знаем какво е това колектив и да работиш в колектив. Преди доста години имаше наистина колектив и колективен дух на работа. В последните години с мъка установявам,че такова нещо като колектив почти не съществува. Това разбира се е първостепенна задача на Н_ка на РУП,той е главния виновник,ако в едно РУП няма колектив.
Нямаше да се включа по темата,ако не бях прочел това за колектива. Радвам се,че си попаднал на добър колектив и си успял да се впишеш в колектива. Продължавай да служиш с желание и добрите резултати няма да закъснеят. Желая ти успех и споделяй от време на време какво се случва във вашия колектив ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Относно принудително преместване.

Мнениеот m-r_Vekilski » 12 Авг 2023, 14:46

m-r_Vekilski написа:Що е Началник?
Това е човек който не ти е баща, но когато реши може да ти ...мамата
;)
Споко колега,идват избори, след тях Вучков когато стане министър на ВР,ще подмени част от областните директори и ако имаш късмет може и твоя да е в тоя кюп :lol:

Малееее колко прозорлив съм бил :lol: познал съм не само кой печели предстоящите избори,та даже и кой ще е бъдещия министър на ВР. ;) Тигре,ако попаднеш на тоя пост,сподели какво се случи с теб през тези 9 години ?
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Предишна

Назад към Криминална полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron