Първоначална подготовка за действащи служители

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Първоначална подготовка за действащи служители

Мнениеот m-r_Vekilski » 28 Ное 2014, 21:31

dakota_ написа:...........Знаеш ли какво напрежение има по управленията спрямо колеги /жени/,които се връщат от майчинство и се ползват със съответните привилегии,които им дава закона във връзка с детето...
Знаеш ли,че при мен в РУП две дознателки са ги "изяли",че в тази връзка не дават нощни дежурства... Дознателките са прави да се ползват от правата си по закон,колегите им и те прави,защото пък се натоварват допълнително...

Дако, цитирам само това, но съм съгласен и с всичко останало написано от теб.Ще го "кажа",на мен дипломацията ми е чужда....полицейската професия не е за нежния пол.Като казвам "нежния",имам предвид и двата пола ;)
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Първоначална подготовка за действащи служители

Мнениеот dakota_ » 29 Ное 2014, 11:52

m-r_Vekilski написа:
dakota_ написа:...........Знаеш ли какво напрежение има по управленията спрямо колеги /жени/,които се връщат от майчинство и се ползват със съответните привилегии,които им дава закона във връзка с детето...
Знаеш ли,че при мен в РУП две дознателки са ги "изяли",че в тази връзка не дават нощни дежурства... Дознателките са прави да се ползват от правата си по закон,колегите им и те прави,защото пък се натоварват допълнително...

Дако, цитирам само това, но съм съгласен и с всичко останало написано от теб.Ще го "кажа",на мен дипломацията ми е чужда....полицейската професия не е за нежния пол.Като казвам "нежния",имам предвид и двата пола ;)


Напълно съм съгласен с теб!
При нас в МВР има много кадри от мъжки и женски пол,но в последните години силно се усеща нарастващият дефицит на мъже ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Първоначална подготовка за действащи служители

Мнениеот mimeto796 » 31 Дек 2014, 18:54

Благодаря за отговорите но аз детето за курс няма да си оставя ако ще да ме уволнят вече изобщо не ми пука и детето си няма да дам да го гледа баща и по ред причини така че казуса си оставя а те като искат да имам школа да ми намерят работа понеже до 7г на детето и на шиш да ме въртят трябва да ме търпят и с моя казус в Столична Дирекция съм само аз другите са минали само тези с 25г не са всички но и с тях е подигравка. Аз нямам проблем да отида на школа но ако в населеното място където живея както беше Долни Богоров или Академията а не Варна зада мога да се прибирам вечерта. Весело посрещане на 2015 да сте живи и здрави и всяко зло за добро по малко нерви и повече радости.
mimeto796
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Ное 2014, 04:23

Re: Първоначална подготовка за действащи служители

Мнениеот сигма3 » 31 Дек 2014, 19:06

dakota_ написа:
m-r_Vekilski написа:
dakota_ написа:
При нас в МВР има много кадри от мъжки и женски пол,но в последните години силно се усеща нарастващият дефицит на мъже ;)

Трудно е да си мъж....някой вече се отказаха.:)))
сигма3
Полицай
Полицай
 
Мнения: 153
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 08:12
Местоположение: Варна

Re: Първоначална подготовка за действащи служители

Мнениеот Lord » 31 Дек 2014, 21:06

сигма3 написа:
dakota_ написа:
При нас в МВР има много кадри от мъжки и женски пол,но в последните години силно се усеща нарастващият дефицит на мъже ;)

Трудно е да си мъж....някой вече се отказаха.:)))


Няма лошо, ама поне да раждаха, че лош демографски срив, в последните години. :P
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Предишна

Назад към Криминална полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта