Сигнал до икономическа полиция - къде и как?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Сигнал до икономическа полиция - къде и как?

Мнениеот Sysadmin » 28 Мар 2014, 22:30

Здравейте, момчета.

Моля да ми кажете къде и по какъв начин мога да пусна сигнал за икономическо престъпление в сериозни размери. Става дума за лица "от боята" търгуващи с маратонки менте - освен, че нарушават авторските права на правопритежателите, съм убеден и че не плащат и стотинка данък! Нямам доказателства, но съм убеден, че в системата на МВР има професионалисти, които могат да ги разнищят, стига да има кой да ги насочи в правилната посока.

Писна ми да бъда дискриминиран в собствената си държава! Писна ми нагли, безочливи и неграмотни отрепки да въртят измами и далавери, да трупат състояние на нашите гърбове, да не плащат една стотинка данък или ток, или вода, или каквото друго се сетите... Писна ми! Моля насочете ме къде мога да подам такъв сигнал, за да се заемат с тях сериозни хора и тези измекяри да си получат заслуженото!


П.С. Става дума за Пловдив.
Sysadmin
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Мар 2014, 22:18

Re: Сигнал до икономическа полиция - къде и как?

Мнениеот policeofficer » 29 Мар 2014, 14:50

Модерна форма за контакт. Понякога не работи.
Втори вариант - ОБЛАСТНА ДИРЕКЦИЯ НА МВР - ПЛОВДИВ, ул.”Княз Богориди” № 7. Евентуално може да те препратят другаде, но не съм сигурен. Не гарантирам, че ще проработи, но друг начин няма. Успехи!
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57


Назад към Криминална полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron