Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот signal » 13 Май 2012, 18:51

Искам да подам сигнал за един много опасен човек, който има мотиви да прави масови убийства и който може би планира такива и може би е напълно способен на такива. Той е нацист и сигурно е психичноболен. Твърди и че рови трупове на хора по гробищата. Пише обидни постове срещу полицаи, евреи, руснаци, роми и други хора. Подучва към неплащане на данъци, за да се саботира държавата. Търси хакери. Пише, че се гаври с трупове. Ще приложа цитати от негови постове в www.predpriemach.com, където пише под името niks.


Всички пред парламента когато го гласуват.....или в парламента с подръчни и леснозапалими материали ако го приемат


В ЮАР отивам само като ме подгонят ушевите, защото нямаме споразумение за репатриране


Олигофрен, това са дневни суми.....смятай по 30 цървул

Към тези доходи взимам кинти от още 4 източника......и аз не ги смятам вече пък и няма смисъл на мен ми стигат 400-500 лева другите са за........не казвам скоро ще разберете


Менгеле, менгеле на кого ни остави........


Внимавайте какво пишете да не давате обяснения в участъка, вместо да пишете направо действайте

Лозето не ще молитва иска мотика


За всички българи алтернатива ще има само когато си извоюват свободата а това става само и единственно с РЕВОЛЮЦИЯ а не с "мирни" преходи


Ти по добре дай линк към някой доказан хакерски форум да ограмотим раята, че борбата ще бъде жестока и тепърва започва


На Славяно Мангалите им увря акъла че в Незаконната Задунайска колония управлявана от Незаконна комунистическа власт ПАРИ СЕ ДАВАТ И ВЗИМАТ САМО КЕШ


Само Пиночет, Калашников и стадион Българска армия ще ни избави от 65 годишната Комунистическа измет, а това време наближава


Ха,ха ебати и Долнопробната Руска Комунистическа пачавра, какво общо имаш ти с България дегенерирала мутро, само български куршум за такива като теб


Господ бави но не забравя, това е съдбата на децата и внуците на всички безродни комунистически изроди последователи на македонския славянин и българомразец Димитър Благоев.

Сега урода е при на Жельо щерката където скоро ще бъдат и на Гоце, Боков, Добрев и останалите руски подлоги от Позитано копелетата.


Прибавих го за приятел във фейсбук... гавра с труп ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХА


Те убиваха Българи и си мислеха че ще им се размине с режисиран преход и назначена демокрация, гробищата на отрочетата им обаче не се раминаха.

А най хубавото е че разплатата тепърва предстои, а ние Българите ще помогнем на господ да доведе започнатото до успеш край


Те братята ти хазари винаги са намесени, но скоро ще бъдат омесени на калъпи.


трябва да разчитаме на нашите братя от Кавказ и Волга да запалят чергата и на Балканите и ще я запалят....вервайте ми


Колко от тях са ХОРА и колко милиционери ?

До подсъдим:



Влади
Клати им майките славяно комунистически

Защитавай се сам и помни че комунистите и милиционерите не са хора и като такива нямат права а само задължения да лижат задници и да лапат бахура


Ходя на гробищата да ровя славяно мангали които не разбират от дума


Руския курвенски бардак ДАНС приемник на ДС беше създаден от украйнския педе..ст от юдейски произход СърГЕЙ по заповед от Москва с цел геноцид на Българите и запазване на руската окупация над Задунаевска Губерния.

Въпрос на време е руските хазари и техните пачаври в България да получат това което получиха техните братя османските жидове, а именно така любимия им Български Арийски ФАЛОС в рашляканите им славянски дупета


Руските подчовеци КРАДАТ от Българите


да стоят далеч от Дунавската България защото Кавказ ще им се види детска игра в сравнение с това което ги очаква на Балканите.
(след което показва снимка на тежка картечница)

Който подържа на Серго пачаврите от ДАНС ще го сполети съдбата на Боковите дегенерати

Това че Мухобойко не видя сметката както се заканваше на Сертовите швестерки от ДАНС и рязания помак от Градежница Асан Омеров му костваше няколко телефонни интервюта с Вальо Танов и доста женски курвенски номера, а и нищо чудно да му изяде главата на есен


Моля за анонимност, защото не искам да се подлагам на опасности от никакъв вид, но искам да предпазя обществото и невинните от възможните атаки на този човек.
signal
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Май 2012, 13:33

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот Lord » 13 Май 2012, 19:44

signal , цитатите са детинщина. Всеки може да се гъбарка така в нета. Виждам откъде пишеш и не би следвало да се боиш. Ако имаш нещо конкретно за самоличността или намеренията на лицето - пиши ми на ЛС, обещавам да запазя анонимността ти!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот signal » 13 Май 2012, 20:35

Забравих да добавя една важна информация. Много е възможно администрацията на форума да не сътрудничи на полицията или по някакъв начин да възпрепятства разследването. Ето какво пише администратор Blinky (Банко Илиянов Стоянов, телефон: +359 893 73 2379 ) в същия форум като съвет до човек който ще бъде призоваван за разпит или нещо подобно и си направете заключение доколко би сътрудничил и как:
Така ето как може да оперираш:

- ако хостваш тук няма да може да парадираш с чуждата юриздикция.

- можеш да съдействаш или ти, или хостинг компанията, за да хванат този жесток престъпник.

- да го играеш невменяем, като тях. не си знаел, просто сега го виждаш това.

- да го играеш контра - да пуснеш жалба срещу нея за клевета, при положение, че не си ти човека, за който се отнася това.

- да им се изръсиш с няколко костюмара да ти правят разпит.

- да поясниш, че не е назована с двете имена, както и че името е често срещано и всичко е съвпадение, все пак не е казано Никола едикой си...с ЕГН....

- да го изтриеш и да кажеш да го докаже.


Ето и какво е отношението му към акциите на ГДБОП:
Хахахаха, тия ме скъсват от смях с всяка тяхна поредна акция.
signal
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Май 2012, 13:33

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот signal » 13 Май 2012, 21:21

Lord сега видях поста Ви. Не познавам лицето. Предполагам че може да се намери ако се проследи IP адреса му със съдействието на администрацията на този форум http://www.predpriemach.com. Нямам достатъчната криминологична и правна култура и не знам дали постовете по форуми са достатъчно основание за образуване на разследване. Безспокоя се и събрах тези цитати напоследък за да ги предам на по-компетентни от мен. Ако подходим по почерка графологично, това лице е сигурно същото, което пише и в други сайтове под името Атила. Напримерно с любимата му дума славяно-мангали: http://www.google.nl/#hl=nl&newwindow=1 ... 80&bih=626
Благодаря Ви че запазвате самоличността ми в тайна. Аз се надявам че изпълних дълга си. Харесва ми този форум. И в бъдещето ще се възползвам отново да подам сигнали за нередности ако нямате нищо против. С най-добри пожелания за успешна служба и щастлив живот.
signal
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Май 2012, 13:33

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот Lord » 14 Май 2012, 20:04

Благодаря за пожеланията!

Относно визирания сайт - на колегитие ми не им е необходимо съдействие от администрацията на същия за да разберат истината, както и степента на заплаха, ако изобщо има реална такава. ;)

Дай Боже повече хора, като теб, защото това което направи откривайки тази тема е вид демонтсрация на гражданска позиция и съвест, а тя е в началото на гражданското общество. Нека има повече хора на които им пука за ставащото в Родината им, а и по света.

Успех и поздрави!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот Хела » 15 Май 2012, 09:42

:shock:

Да бе, точно от такива хора имаме нужда. Да пускат сигнали /в случая несериозни/ у форумите, скрити зад ника си и да си въобразяват, че проявяват гражданско съзнание. Браво, точно така се прави! Да не е луд да иде лично в полицията и да подаде сигнал в писмен вид, подписан с трите му имена, я!

Поздрави за модераторите, които са длъжни да търпят всякакви простотии, а понякога даже са и въвлечени в тях.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот Lord » 15 Май 2012, 19:37

Хела, ти не знаеш какво аз знам в конкретния случай. Избягвай да се държиш толкова менторски, ако обичаш. На мен не ми пречи, но има и по-чувствителни хора, които приемат нещата прекалено лично.

Човек вече поемни лица за най-елементарен случай не може да кандардиса, а ти искаш да идват в районното и да ти снасят информация, че и писмено и саморъчно?!

Аз не видях простотия в темата, още по-малко пък въвлечен в такава модератор. 8-)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот Хела » 15 Май 2012, 21:32

Някое правило на форума ли наруших нещо? :)

Lord написа:Човек вече поемни лица за най-елементарен случай не може да кандардиса, а ти искаш да идват в районното и да ти снасят информация, че и писмено и саморъчно?!

Именно това имах предвид! Но явно ми убягва смисълът на темата, щом не мога да споделя ентусиазма ти.

Ама чакай да си вляза в менторския тон. Авторът би трябвало да се сеща, че пишейки във форум, рискува да прочете и това, което не е искал, нали?
Сам разбираш, че изказванията ми тук са въз основа казаното в темата. Кой какво знае няма как да разбера, а и не е нужно. Но това по никакъв начин не променя мнението ми. Така поднесени, нещата са несериозни. Това за мен не е гражданска съвест. По принцип говоря.
Авторът няколко пъти говори за анонимност и моли неговата да бъде запазена, а в същото време, /и то в какъв контекст!/ пльосна тука трите имена и телефона на някакъв си там. Този Блинки дали знае, че тук му се мотаят тия данни и дали е с неговото знание и съгласие? Има ли ги някъде в неговия форум и дал ли ги е за публично ползване? Питам просто.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот Lord » 15 Май 2012, 22:01

А :?:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Сигнал за потенциален терорист и масов убиец

Мнениеот Хела » 16 Май 2012, 09:08

Lord написа:А :?:

Викам, принципно не е ли това правилният начин да се подаде сигнал, за да бъде законно и качествено отработен, от която и да е институция:
Човек вече поемни лица за най-елементарен случай не може да кандардиса, а ти искаш да идват в районното и да ти снасят информация, че и писмено и саморъчно?!

Някои хора сме го правили, при мен проработи два от два пъти и бях удовлетворена, разбира се не без усилия и чакане от моя страна.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете


Назад към Криминална полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта