СГА

Национален синдикат на гражданската администрация в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СГА

Мнениеот КОШМАР » 21 Мар 2010, 20:18

Добър вечер.

Цитат: "Lord » 21 Мар 2010, 17:23
В тази тема какво се разисква - поне аз не проумях.

Лорд, според теб възможен ли е нормален разговор между ДС и ЛРТП, независимо кой към коя синдикална организация е. Не става въпрос за така нареченото самочувствие което спряга Сър Хъмфри. Отворих тема за СГА. Може някой да има нещо да каже, но лично аз нямам намерение да споря и да се спряга делене. Аз съм - ти си. Това не е нормално.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: СГА

Мнениеот Sir Humphrey » 21 Мар 2010, 20:29

Спрягат се глаголи.

Другите неща се обсъждат.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: СГА

Мнениеот Lord » 21 Мар 2010, 20:33

КОШМАР написа:Лорд, според теб възможен ли е нормален разговор между ДС и ЛРТП, независимо кой към коя синдикална организация е.

Добър вечер и на теб, Кошмар! Не виждам къде е проблема м/у ДС и ЛРТП, особено след вчерашните думи от трибуната на Ж. Христов. Пък и никога не съм бил свидетел на каквато и да е конфронтация, освен няколко кухи мнения на 2-3-ма в интранета, които игнорирам, квалифицирайки ги, като провокатори.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: СГА

Мнениеот КОШМАР » 21 Мар 2010, 20:49

Това е добре Лорд, само, че се случват може би излишни пререкания, и се надявам да съм на грешен път, защото наистина не може да се съди само от 2-3 човека, като другите с нормално държане са повече. Не бих искала да вярвам на виртуалното пространство, което в някои моменти ни кара да се съмняваме в доброто отношение. Ами и аз ще ти кажа - аман от провокатори. Много се навъдиха нещо. Нека спрем до тук, но темата да остане, като касае СГА. Нищо лично към никой.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: СГА

Мнениеот малкия » 22 Мар 2010, 11:17

КОШМАР написа:
Лорд, според теб възможен ли е нормален разговор между ДС и ЛРТП, независимо кой към коя синдикална организация е.


Нека и аз кажа нещичко, въпреки предложението ти да спрем. Напълно съм съгласен с Лорд - из Интернет и из вътрешната мрежа има всякакъв народ. Напълно нормално е да има и всякакви мнения - от умни и конструктивни до напълно идиотски. И лично моето мнение е, че всеки, който се опитва да дълбае ров между ДС и ЛРТП, е или идиот, или провокатор. И си абсолютно права, че не бива да съдим по щуротията на двама, трима или петима - болшинството се държат нормално. И ДС, и ЛРТП. Така че на въпроса възможен ли е разговор между двете категории служители е отговорено отдавна и отговорът е еднозначен - не само е възможно, но този разговор си върви открай време. Както по работните места, така и в мрежите. А преди два дни, мисля, беше ясно показано, че си върви и между синдикатите.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СГА

Мнениеот NANIOX » 22 Мар 2010, 22:19

КОШМАР написа:Освен СФС, в МВР има и други синдикати. Днес ми направи впечатление, че СФС се прави на нещо повече от който и да е друг синдикат. Извинявам се много, обаче не може да се дисквалифицират другите синдикати, макар и "мимоходом" да се споменават. А делене при всички положения се забелязва и никой не може да ме накара да мисля по друг начин. Това, че в МВР има администрация, която също има синдикат, съвсем не значи да се омаловажава, защото в повечето случаи тази администрация от служители, към които спада ЛРТП обикновено се гледа на нея като помощен персонал или според думите на някои хора "нищо и половина". Бих помолила висшите така наречени държавни служители да не се мислят за нещо повече от който и да било, защото всички са в системата наречена МВР. Лично аз споделям техните искания, но не споделям квалификацията, която някои от тях изказват.


Така че наистина има и други синдикати освен СФС и никой не го оспорва,а на последния протест стана ясно че заедно можем повече......... ;) Просто протеста беше организиран от СФС,а останалите се включиха.По тази логика когато СГА,организира протест,най-вероятно и СФС ,ще го подкрепи........ ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: СГА

Мнениеот osata » 22 Мар 2010, 22:25

NANIOX написа:
КОШМАР написа:Освен СФС, в МВР има и други синдикати. Днес ми направи впечатление, че СФС се прави на нещо повече от който и да е друг синдикат. Извинявам се много, обаче не може да се дисквалифицират другите синдикати, макар и "мимоходом" да се споменават. А делене при всички положения се забелязва и никой не може да ме накара да мисля по друг начин. Това, че в МВР има администрация, която също има синдикат, съвсем не значи да се омаловажава, защото в повечето случаи тази администрация от служители, към които спада ЛРТП обикновено се гледа на нея като помощен персонал или според думите на някои хора "нищо и половина". Бих помолила висшите така наречени държавни служители да не се мислят за нещо повече от който и да било, защото всички са в системата наречена МВР. Лично аз споделям техните искания, но не споделям квалификацията, която някои от тях изказват.


Така че наистина има и други синдикати освен СФС и никой не го оспорва,а на последния протест стана ясно че заедно можем повече......... ;) Просто протеста беше организиран от СФС,а останалите се включиха.По тази логика когато СГА,организира протест,най-вероятно и СФС ,ще го подкрепи........ ;)


Един за всички, всички за един !!!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: СГА

Мнениеот Sir Humphrey » 22 Мар 2010, 22:27

NANIOX написа:Просто протеста беше организиран от СФС,а останалите се включиха.


1+0+0+0=1 (смятане, 1 клас)
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: СГА

Мнениеот BARETATA » 22 Мар 2010, 22:30

Съгласен съм брат, давай да правим Задругата ,давай .За нас няма разделения нали ??? на osata ,говоря
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: СГА

Мнениеот NANIOX » 22 Мар 2010, 22:34

Sir Humphrey написа:
NANIOX написа:Просто протеста беше организиран от СФС,а останалите се включиха.


1+0+0+0=1 (смятане, 1 клас)


сър така е,НО................................тябва да сме единни,МНОГО Е ВАЖНО
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

ПредишнаСледваща

Назад към НСГА в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта