Честито, приятели!

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Честито, приятели!

Мнениеот малкия » 15 Фев 2011, 22:12

Днес СФСМВР стана на две години.
Няма да влизам в темата какво свършихме и какво - не.
Колкото могли - толкова направили.
Но си мисля, че не е като да няма с какво да се поздравим.
Е, живи и здрави да сме, като станем като някои двайсетгодишни синдикати, може и за равносметки да говорим...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Честито, приятели!

Мнениеот Lord » 15 Фев 2011, 22:31

Честита годишнина!
Определено има конкретни неща за които трябва да бъдете поздравени. Пожелавам ви успехите за в бъдеще да растат в прогресия!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Честито, приятели!

Мнениеот SYNOPTIK » 15 Фев 2011, 22:39

Честито от мен,малкия !
Искам да Честитя това събитие и на хората,които в един много труден момент лично за мен,се решиха да се представят в Лични съобщения в настоящият форум,и да се нагърбят със задачата на Модератори.
От цяла България.
Избрах ги по интуиция. Не че я имам,но със сигурност не смятам,че съм сбъркал,след като лично се срещнах и запознах с тях .
Други се отказаха,но Общото дело съм убеден че е постигнато---МВР никога няма да бъде онази затворена система,която беше !
Що се отнася до PoliceBG,то този форум винаги ще се радвам,ако помага !
На хора,които мислят да свържат живота си с МВР,на хора които живеят с проблемите на МВР,и не на последно място,на тези които са дали живота си ,служейки на МВР. Служейки на България !
Тук е мястото да кажа,че въпреки новите познанства,може би според някой-нови възможности-ние Администраторите в този форум,оставаме абсолютно непознати. За да не бъдем обвинени в хора,извличащи ползи...
И днес,5 месеца след моето пенсиониране,трудно отварям една секция от моят гардероб в къщи-там където моята униформа,грижливо е прибрана.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Честито, приятели!

Мнениеот Lord » 15 Фев 2011, 22:58

SYNOPTIK написа:Искам да Честитя това събитие и на хората,които в един много труден момент лично за мен,се решиха да се представят в Лични съобщения в настоящият форум,и да се нагърбят със задачата на Модератори.
От цяла България.
Избрах ги по интуиция. Не че я имам,но със сигурност не смятам,че съм сбъркал,след като лично се срещнах и запознах с тях .
Други се отказаха,но Общото дело съм убеден че е постигнато---МВР никога няма да бъде онази затворена система,която беше !

Чеситто и на теб Синоптик! Благодаря за доверието, Админ! Разбира се, че си струваше, и страховете, и нервите, и притесненията, и съмненията тогава, но както решихме "Мечка страх, мен не страх!" Нормална реакция си беше, както си споделяхме, но продължихме. В тази връзка поздравления за колегите от екипа и от мен!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Честито, приятели!

Мнениеот osata » 15 Фев 2011, 23:29

Ами честито ;) .
Правим всичко от сърце и душа. На първо място сме хора, а след това служители в МВР.
Спомням си момента, в който писах ЛС на Синоптик и му показах идеята си с тема, в която да са записани всички загинали служители на МВР, и ако може след като създам темата той да я заключи, за да не се пише в нея. Тогава той ми прати ЛС с текст от рода "вече можеш и сам да я заключиш". И така може би до раждането на СФС ореди две години ние дори не си знаехме имената. Но се справихме с всичко.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Честито, приятели!

Мнениеот SYNOPTIK » 16 Фев 2011, 00:15

Въпреки многото противоречия,бих добавил и един човек живеещ понастоящем в далечна Канада !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Честито, приятели!

Мнениеот daniela_suzi » 16 Фев 2011, 14:14

SYNOPTIK написа:Въпреки многото противоречия,бих добавил и един човек живеещ понастоящем в далечна Канада !

.....който по мое скромно мнение с постовете си ни показваше,че човек винаги трябва да има собствена позиция и да я отстоява.
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Честито, приятели!

Мнениеот BARETATA » 16 Фев 2011, 23:20

Дори и със закъснение да пиша в тази Тема , все пак вървим напред , здрави , прави и корави :D .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42


Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта