УС на СФСМВР

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот PAOLON » 14 Фев 2010, 18:40

Hammer написа:
cveteto написа:Както ВСИЧКИ знаете, пресконференцията беше по повод ОТВОРЕНОТО ПИСМО.
Hammer, уверявам те, че не би приел да извършваш количеството работа, която върша аз, и срещу двойна заплата. Така че считам коментара за неуместен и неграмотен.


Защо си мислиш и преценяш ,че аз не работя и цял ден стоя в пожарната и моята работа не е важна ??? А дали съм грамотен не трябва ти да ме съдиш !!!

Като член (членска карта № 02183 от 20.03.2009 год.) имам право на информация а в Смолян човека който трябва да ни я дава М.Давидов има май други ангажименти и нищо не ни споделя относно СФСМВР.
Отговарят само когато ги зачекнеш за заплащането ,иначе тишина.Вместо да ти отговаря ,можеше да даде информация. :roll:
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Hammer » 14 Фев 2010, 18:43

Те ако продължават тъй ще останат нацяло без членове и тогава ще видим кой ще им плаща .
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот dinkovm » 14 Фев 2010, 18:44

Аз пък не намирам коментара на Хамър за "неуместен и неграмотен". Много си е на мястото. Колкото и дае по обем работата , една от най-важните задачи е да информираш членовете. Та нали от тях е и заплатата за този труд.
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Hammer » 14 Фев 2010, 18:55

http://blitz.bg/news/article/70502 И тук малко инфо докато госпожа Стоева направи дописката за сайта на СФСМВР
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Lord » 14 Фев 2010, 19:44

cveteto написа:Както ВСИЧКИ знаете, пресконференцията беше по повод ОТВОРЕНОТО ПИСМО.
Hammer, уверявам те, че не би приел да извършваш количеството работа, която върша аз, и срещу двойна заплата. Така че считам коментара за неуместен и неграмотен.


Благодаря!
Убеден съм, че количеството работа е огромно, вероятно и доста трудно за оформяне на приоритети. Това го разбирам. Но не е нормално агенциите да излизат с информация от предварително обявена пресконференция на председателя преди теб /нямам предвид теб Вили, а УС на СФСМВР/ , убеден съм, че ще се съгласиш с мен. Това е планово мероприятие, както отбелязваш свързано пряко с отвореното писма, в този аспект първоначалната информация от пресконференцията е редно да е директно от СФС! Да се надяваме, че е моментен пропуск и повече няма да се получава така, дори и неволно!
Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот cveteto » 14 Фев 2010, 20:57

Lord, извини ме за резкия тон - в никакъв случай адресатът не беше ти. В момента обработваме пълния видеозапис на пресконференцията, който ще се качи на сайта и по форумите. В този смисъл и при положение, че отвореното писмо е публикувано, дописката е пресоляване на ястието. Още повече, че дори да не стана от компютъра И В НЕДЕЛЯ!!!! (за сведение на хората, които имат почивни дни и въпреки това се оплакват), няма да успея да изпреваря агенциите, които предават новината в реално време. Сам прецени какъв е смисълът от повторението - ако според някои е майка на знанието, според по-интелигентните е баща на затъпяването. А съвсем друг е въпросът, че пресконференция се дава именно, за да се разпространи определена информация от медиите. А членовете и симпатизантите, които се интересуват от работата на СФС, имат много други начини да се информират - всички СД имат направени унифицирани пощенски кутии, на които ЕЖЕДНЕВНО получават информация, та дори копия от писма, които се изпращат до институциите. Друг е въпросът кой си прави труда да си отваря електронната поща. Няма колега, който да е позвънил, че има проблем с мейла, и да не му е помогнато.
А иначе ако някой реши да търси под вола теле, или да се опитва да си намери НЯКОЙ ДРУГ, който да му бъде виновен за нещо, може да го прави ежеминутно.
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот PAOLON » 14 Фев 2010, 21:32

А ,аз имам едно въпросче .Някой припомни ли на Б.Б. и Ц.Ц. какво говореха преди да вземат власта,особено на Ц.Ц.?
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Hammer » 14 Фев 2010, 22:00

cveteto написа:Lord, извини ме за резкия тон - в никакъв случай адресатът не беше ти. В момента обработваме пълния видеозапис на пресконференцията, който ще се качи на сайта и по форумите. В този смисъл и при положение, че отвореното писмо е публикувано, дописката е пресоляване на ястието. Още повече, че дори да не стана от компютъра И В НЕДЕЛЯ!!!! (за сведение на хората, които имат почивни дни и въпреки това се оплакват), няма да успея да изпреваря агенциите, които предават новината в реално време. Сам прецени какъв е смисълът от повторението - ако според някои е майка на знанието, според по-интелигентните е баща на затъпяването. А съвсем друг е въпросът, че пресконференция се дава именно, за да се разпространи определена информация от медиите. А членовете и симпатизантите, които се интересуват от работата на СФС, имат много други начини да се информират - всички СД имат направени унифицирани пощенски кутии, на които ЕЖЕДНЕВНО получават информация, та дори копия от писма, които се изпращат до институциите. Друг е въпросът кой си прави труда да си отваря електронната поща. Няма колега, който да е позвънил, че има проблем с мейла, и да не му е помогнато.
А иначе ако някой реши да търси под вола теле, или да се опитва да си намери НЯКОЙ ДРУГ, който да му бъде виновен за нещо, може да го прави ежеминутно.

На мен поради многото неудобни въпроси ми спряхте електронната поща от СФСМВР а в Смолян освен Гранична вече МД няма или има само на книга и затова питам и ще питам !!! Знам ,че не ви харесват моите въпроси заСФСМВР,за Смолян и за М.Давидов и ви дразнят вас УС на СФСМВР но ще питам до последно !!!! Ето чакам Стоева да ми помогне и да ми прати отговор на мейла ми : m_vasilev1968@abv.bg
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Hammer » 14 Фев 2010, 22:15

Претенциите относно кадровите промени в МВР не са част от синдикалната работа, заяви Цветан Цветанов


София. Аз съм в състояние да се срещна с всяка една синдикална организация. Едно от последните искания на полицейските синдикати беше преназначаването на някои служители в ГДБОП. Казах им, че претенциите относно кадровите промени не са част от синдикалната работа. Това каза вицепремиерът и министър на вътрешните работи Цветан Цветанов пред Нова телевизия в предаването „На четири очи”. Той изрази съмнение, че представителността и това, което излиза в публичното пространство, съответстват на вътрешното убеждение на редовите членове на полицейските организации. Поставени са искания за оставянето на работа на служители, за които има данни, че те не могат да останат в тези звена, в които работят в момента.



© 2009 Всички права запазени. Позоваването на Информационна агенция "Фокус" е задължително!


И е много прав защото заради тези претенции и някой други неща в Смолян се разпада МД не без помоща на М.Давидов и по този начин СФСМВР олеква .
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Hammer » 14 Фев 2010, 22:16

Даже е хубаво СФСМВР да си каже за кой става въпрос и да се дистанцира може би !!!
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта