УС на СФСМВР

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот cveteto » 16 Фев 2010, 22:20

Остана ли нещо и някой, когото уважаемите (? :lol: ) Бай Ставри и камикадзе да не са залели с помия и откровени лъжи?
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Бай Ставри » 16 Фев 2010, 22:44

osata написа:Уважаеми г-н Бай Ставри,
тук модераторите не действат на лична основа и не трият мнения с цел дразнене. Това го прави един модератор в един друг форум - кръстоска между пчела и вълк :mrgreen: се именува, предполагам сте чувал за него.
И тъй като вече ми писна да Ви предупреждавам да не обсъждате модераторстването на форума, следващият път ако не можете да влезете във форума, да не се чудите.
Благодаря за вниманието...


Многоуважаеми велик глобален модератор osata
Не виждам с какво съм нарушил правилата на форума публикувани от уважаемия SYNOPTIK тук : viewforum.php?f=8

Мисля, че след като има правила, те са създадени за всички, както и за потребители, така също и за великите глобални модератори като теб. ;) Или може би това не е така? Ще бъда радостен, ако ми посочиш коя точка от Правилата на форума съм нарушил точно и аз веднага съм готов да поднеса извиненията си.
Стоя зад думите си, че тук мнения се трият избирателно и по поръчка на определени хора.
Преди време аз бях този същия който помоли SYNOPTIK да заличи ник нейма с който влизах в този форум. Причината беше, че един велик модератор с ник нейм osata си позволи да публикува в разрез с всички етични норми и правила за общуване в Интернет мое лично съобщение изпратено до същия велик глобален модератор, без да бъде поискано съгласието ми.
Нямам никакво намерение да влизам в междуфорумни войни. ;) Да. Трил съм твои мнения които нямат нищо общо с темите и целящи само заяждания. За съжаление, се оказах прав с личното ми мнение към катана какво ще последва след като изразя лично мнение несъвпадащо с генералната линия на СФС.
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот малкия » 16 Фев 2010, 22:47

Бай Ставри написа:
Уважаеми г-н Грозев,
Дълбоко се съмнявам в искреността на написаните от Вас думи.
Всичко е PR акция от ваша страна (от типа на тази която правеше играчът който сега търка резервната скамейка – Л. Серафимов) и хвърляне на прах в очите на „неграмотниците” и „папуасите” редови членове и симпатизанти на СФС. Тези думи „папуаси”, „неграмотници”, Търсещи под вола теле” не са написани от мен, а от неоценимата Ви „медийна експертка” Виалета Стоева – cveteto.

Уважаеми г-н Грозев,
Разликата между Вас и нереализиралият се кандидат-председател Л. Серафимов е може би в това, че Вие, за разлика от него действате някак си по финно. Защо се съмнявам в написаните по нагоре от Вас думи? Да, прав сте. Няма безгрешни хора. Но, само до тук. Безгрешен е само Господ и самообожествилите се членове на УС на СФС и ФКК. Този който се осмели да изкаже мнение, различно от Генералната линия на Ръководството на СФС бива анатемосан. Започва се бясна кампания по очерняне на неговата личност. Той е обявен я за комунист, я за нещо друго лошо, което може да съществува на този свят. И забележете г-н Грозев, това го правят старите-нови членове на УС и ФКК. Няма да цитирам имена. Всички вече добре ги знаят, това са хората от „Великолепната седморка” които яхнаха вълната с която успяха да съсипят идеята СФСМВР в която повярваха хиляди колеги преди година.

Уважаеми г-н Грозев,
Любопитно ми е да обясните не само на мен, а и на останалите „папуаси” и „неграмотници”(по думите на неоценимата ви В.Стоева) какви успехи чак толкова сте постигнали до сега? Нима с бойките декларации от името на УС,нахранихте или облякохте с униформи полицаите? Нима напускането на ССП, точно когато трябва да се води някакъв диалог постигнахте нещо?

Уважаеми г-н Грозев,
От досегашната ми практика на задаване на въпроси към УС, предварително зная какъв ще бъде евентуалният Ви отговор. Вариантите са няколко:

- Ще започнат бесни атаки спрямо моята скромна личност, защото съм изразил мнение несъвпадащо с Генералната линия на СФС. ОК. На това съм свикнал.
- Някой от Вас, ще влезне в ролята на ЧР и ще се опита да ме пенсионира. И на това съм свикнал. :mrgreen:
- Услужлив модератор ще бъде „помолен” да изтрие изразеното лично мнение, защото ще прецени, че се заяждам :mrgreen:
- Евентуално мога и да получа някакъв уклончив отговор, но дълбоко се съмнявамтова да стане :mrgreen:

Уважаеми г-н Грозев,
За заплатата от 1 600 лева на неоценимата „медийна експертка” това не е слух, който пускам аз или камикадзе, а това го каза на всеослушание, членът на УС на СФС пред мен и и пред други колеги на циганската свада състояла се в Дряново - Борко Мазнев, когато трябваше да бъде сатанизиран старият председател и някои бивши членове на УС. Дори има свидетели на това как Борко Мазнев размахваше листовете за това, че тя била поискала такава заплата. Интересното е как ”забрави” да спомене това вътре в залата... :mrgreen: Ама Боркови му работи. Каже нещо, после бил разбран погрешно... :mrgreen:

Уважаеми г-н Грозев,
Ако искате за в бъдеще да ви приемат насериозно, дръжте се и Вие по същия начин. Ако искате да сте медийнни звезди, бъдете такива, но после не се отричайте от някои казани от вас неща и не търсете вината в журналистите. Те само са ви цитирали...

В заключение:
Уважаеми г-н Грозев,
Не приемайте изразеното от мен лично мнение като заяждане, а като начин да се замислите къде грешите. То е в духа на това което сам написахте : „Ще се радваме да посочвате всяка наша грешка, която сте забелязали, както казвате, безгрешни няма и който не работи, той не греши. Ще се стараем да не ги повтаряме и изобщо да ги избягваме...”
Благодаря за вниманието...


Мисля, че се познаваме - ако бъркам, моля да ме опровергаете и да ме извините.
Аз също имам един въпрос към Вас.
Как след всичко в постинга Ви, което си позволих да подчертая, очаквате да повярваме на маркираното в червено? Очевидно недоверието е взаимно.
Оттук обаче неизбежно следва друг въпрос - защо питате, след като не ни вярвате?
И в заключение - не си спомням по никакъв начин и в която и да е Ваша форумна битност (а повечето от тях са повече от очевидни за постоянните участници) да съм отправял към Вас каквито и да е критики, забележки, нападки или обиди. А дори и да съм го направил, преди два дни помолих за прошка. Вие ми отговаряте с обратното - доколкото аз очевидно съм част от "обожествилите се".
Това е основната причина да не отговарям - както смятам да продължа и занапред - на постингите Ви, отправени към УС на СФСМВР. Мнозина от пишещите тук, предполагам, ще потвърдят, че нямам нищо против открития диалог и нямам навика да бягам от неудобни въпроси. Но когато въпросите са съпроводени от квалификации като по-горните и от тях лъха не опит за започване на диалог, а злъч, смятам да ги игнорирам. Бих препоръчал същото и на останалите колеги от УС.
И аз Ви благодаря за вниманието.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Lord » 16 Фев 2010, 23:07

Бай Ставри написа: ...Многоуважаеми велик глобален модератор osata
Не виждам с какво съм нарушил правилата на форума публикувани от уважаемия SYNOPTIK тук : viewforum.php?f=8

Мисля, че след като има правила, те са създадени за всички, както и за потребители, така също и за великите глобални модератори като теб... ;)


Знам, че обръщението ти е към Осата, бай Ставри. Знам, че се знаем и аз те уважавам, като личност и като служител. Странен ник си си избрал, но така си решил. Апропо, поздрави на Жоро, ако се видите или чуете.
Дотук от мен, като познат!

Помня първото си предупреждение от Високоволтов през 2003г. в подфорум "Свободно общуване" на Смолянсия, в интранета. Вероятно модератора Високоволтов е бил прав, увлякал съм се и съм се пошегувал по-пиперливо. Извиних се на модератора Високоволтов и се съобразих, все пак е модератор! Всъщност от участието ми в над 30 форума, това ми е единственото предупреждение, няма лошо, дадени са права и са консумирани, там, някога!

Днес и сега предупреждавам официално потребител [b]бай Ставри, че с модератор и администратор не се спори! При последващо определено обидно мнение/съобщение към модератор/администратор ще се принудя да му наложа бан!
КАЗАХ!
[/b]


Lord
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот osata » 16 Фев 2010, 23:26

Бай Ставри написа:Стоя зад думите си, че тук мнения се трият избирателно и по поръчка на определени хора.

А на мен ми писна да го предупреждавам, е пак написал, че тук се триели мнения по поръчка.
Ти май наистина искаш да се лишиш от вниманието на форума? Или пак ще е поръчка....
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Бай Ставри » 16 Фев 2010, 23:32

малкия написа:
Мисля, че се познаваме - ако бъркам, моля да ме опровергаете и да ме извините.
Аз също имам един въпрос към Вас.
Как след всичко в постинга Ви, което си позволих да подчертая, очаквате да повярваме на маркираното в червено? Очевидно недоверието е взаимно.
Оттук обаче неизбежно следва друг въпрос - защо питате, след като не ни вярвате?
И в заключение - не си спомням по никакъв начин и в която и да е Ваша форумна битност (а повечето от тях са повече от очевидни за постоянните участници) да съм отправял към Вас каквито и да е критики, забележки, нападки или обиди. А дори и да съм го направил, преди два дни помолих за прошка. Вие ми отговаряте с обратното - доколкото аз очевидно съм част от "обожествилите се".
Това е основната причина да не отговарям - както смятам да продължа и занапред - на постингите Ви, отправени към УС на СФСМВР. Мнозина от пишещите тук, предполагам, ще потвърдят, че нямам нищо против открития диалог и нямам навика да бягам от неудобни въпроси. Но когато въпросите са съпроводени от квалификации като по-горните и от тях лъха не опит за започване на диалог, а злъч, смятам да ги игнорирам. Бих препоръчал същото и на останалите колеги от УС.
И аз Ви благодаря за вниманието.

малкия,
Познаваме се не бъркате. Да, наистина, за съжаление недоверието е взаимно. Така е. За огромно мое съжаление, във форума влизам предимно в тази тема и не съм забелязал темата в която Вие сте поискали прошка. Струва ми се, че прошка освен Вас, трябва да поискат и всички бивши и настоящи членове от УС и ФКК, от редовите членове на СФС. Казвам това искрено и без капка злъч. Защото главната вина за състоянието на СФС е Ваша, а Вие се опитвате да ми вмените вина за това. Досега диалог с член на ръководното тяло на СФСМВР и редови биши и настоящи членове и симпатизанти на СФС е нямало. По мое скромно мнение, със стандартни клишета целящи избягване на отговори, диалог не се е получил и може би няма и да се получи. Справка тук и форумът от вътрешната мрежа . Всичко се свежда до едно махленско ниво от страна на членовете на УСС и ФКК. Понякога се налага да слезнеш на нивото на същите тези хора, за да могат евентуално да те разберат. Опитите за сега, все още продължват...Би следвало да съжалявате, за това, че Вашите "Богове" и "Богини" от ръководеният от Вас УС, свеждат всички отправени към тях въпроси до това ниво. Така,че поне досега при това положение, диалог не може да се осъществи, нито помежду ни, нито където и да било...Жалката истина според мен е такава малкия...

Благодаря за вниманието.
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот малкия » 17 Фев 2010, 01:09

Е, след като, цитирам
поне досега при това положение, диалог не може да се осъществи, нито помежду ни, нито където и да било

защо се напъвате да задавате въпроси?
След като отговорите, преди още да бъдат получени, априори се приемат за всичко друго, но не и за истина, защо ги търсите?
Няма да коментирам в този форум друг форум - въпрос на етика. За качествата им да съдят тези, които имат достъп и до двата.
Кой е на махленското ниво също - за разлика от Вас - няма да определям.
Не съм се опитвал да Ви вменявам никаква вина - свидетели са всички, които четат постингите ни. Обясних защо не смятам да отговарям и в бъдеще на поставени от Вас въпроси.
А каква е моята вина и моята отговорност имат право да определят настоящи, а не бивши членове на СФСМВР. Нито бивши учредители на Федерацията. Честно казано, понятието "бивш учредител" наистина звучи странно, но Вие поискахте името ви да бъде заличено от списъка на учредителите (което също звучи странно - човек или е учредявал нещо, или не е и не разбирам как може да денонсира участието си във въпросния акт) и някак не мога да намеря по-подходящ термин.
Не смятам да влизам повече в излишна псевдополемика с Вас - би било откровен спам. В заключение искам само да кажа, че според скромното ми мнение човекът преди администратор, председател, полицай или агроном трябва да бъде най-вече човек.
Последна промяна малкия на 17 Фев 2010, 01:44, променена общо 1 път
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот SFS » 17 Фев 2010, 01:31

Ами как ще иска да е сред учеридителите на нещо, което един ден историята ще свърже с мен. нали децата му ще умират от срам, че червеноглав кратунко е подлял вода на собствената си глутница от глупост без да се усеща какви ги върши.
И какво става сега, Боко Кратуната цепи червени кратуни, голям смях...няма ли да се провери сина на тоя другар какви ги вършил...ако не се самосезират скоро ще отправя конкретен сигнал...май е време за конкретно изчистване на чинийката на СФС от вътре да започне..
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Raptor » 17 Фев 2010, 09:57

Бай Ставри написа:
...
Многоуважаеми велик глобален модератор osata
...


Преди време бях написал, че никой не е никой не е тръгнал да ти трие или мести великомисловните мнения, но всяко нещо си има граници!
Ако продължаваш с великоироничните си, лични забележки към екипа или други потребители, ще предложа на екипа на PoliceBG по-твърди мерки спрямо подобно поведение.

Бай Ставри написа:
...
Стоя зад думите си, че тук мнения се трият избирателно и по поръчка на определени хора.
...

А заради тези твърдения, направо гласувам за перманентен БАН!
Както виждаш никой не ти е изтрил дори и това великомислие, а на всичко отгоре сме те цитирали няколко пъти! Може да си доволен, журналистическата ти манипулацийка си постига целта - всеки гост или нов потребител ще ти прочете "великото послание" - ключовите думи "избирателно и по поръчка" - и няма да има пълно доверие на екипа на този форум, което всъщност ти е целта!
Време е да разбереш, че тези, които не сме от столичния кв. Лозенец, не сме по-будали по подразбиране!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот фантом » 17 Фев 2010, 14:27

Слушай,Бай Ставри,ли си ,къв си не знам, ама това Благодаря за вниманието след постинга го използва тате!
Ти си измисли нещо друго,нема да копираш тате.
И да знаеш,че тате е прав като казва,че само гадовете са гадни и са толко много в това мевере,че тате се пенсионира отвартен от тях и от всички дето им ходели по гайдата.
фантом
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Яну 2010, 16:42

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта