Загинал при изпълнение на задълженията си колега

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Загинал при изпълнение на задълженията си колега

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 10 Ное 2010, 23:08

osata написа:
BARETATA написа:Брат , в СДВР е задължително както през деня така и през нощта служителите - ППД - да са с жилетките за които говориш . На трима човека , минимума е един да е с такава :idea:


Това не го вярвам, защото често съм в София и не съм виждал полицаи от ППД с жилетки, а във Варна жилетка се дава само на служителите от пътна полиция, и никой друг не може да вземе.
Както и да е, нека не изкривяваме темата.

Оса, извинявай, че се намесвам. В ОДМВР-Видин има много жилетки, които са на склад. Дори наскоро млад РП си взе такава, но ППД дали имат не знам. Вероятно жилетки има, но не се дават на ППД. Проблема е регионален. Тоест причина за това са местните "Феодали".
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Загинал при изпълнение на задълженията си колега

Мнениеот Lord » 10 Ное 2010, 23:20

Лъчезар Серафимов написа:............ Вероятно жилетки има, но не се дават на ППД. Проблема е регионален. Тоест причина за това са местните "Феодали".


Лъчо, не мисля така.
Просто трябва всеки - автокнтрольор, началник група, началник сектор, началник РУП или отдел да си заработва заплатата и следейки за подобни дребни неща да пише и информира нагоре към дирекциите и съм убеден, че ако ги има - ще бъдат получени.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Загинал при изпълнение на задълженията си колега

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 12 Ное 2010, 23:52

Lord написа:
Лъчезар Серафимов написа:............ Вероятно жилетки има, но не се дават на ППД. Проблема е регионален. Тоест причина за това са местните "Феодали".


Лъчо, не мисля така.
Просто трябва всеки - автокнтрольор, началник група, началник сектор, началник РУП или отдел да си заработва заплатата и следейки за подобни дребни неща да пише и информира нагоре към дирекциите и съм убеден, че ако ги има - ще бъдат получени.

Съгласен съм с теб.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта