Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 09 Ное 2010, 01:04

SYNOPTIK написа:
Lord написа:и частичка /искричка/ за това съм дал и аз!

Да,това вероятно е най-точно казано !
И вчера вървя с колегите. Сам-така се случи ! Гледам ги и точно това си мисля...
Не познавам Лидери,не познавам Ръководство,най-малкото желая "да се бутам",снимам и "ръкостискам"...
Но убеден в едно: МВР,повече никога няма да бъде същото...!
Мисля,че си струваше !

Стуваше си.
Шапка ти свалям.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот odranoel » 09 Ное 2010, 22:58

odranoel
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Дек 2009, 23:36

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 10 Ное 2010, 00:14

odranoel написа:http://www.facebook.com/?sk=messages&tid=1454036193069#!/pages/Da-podkrepim-Galentin-Grozev/159965897372716
Преценете сами !

Това е ужас :D
Боже, колко мъка има :D :D :D
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот NANIOX » 10 Ное 2010, 00:58

Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 10 Ное 2010, 01:00

Какъв е тоя, че .....
Еба ти темата....
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот Куче » 10 Ное 2010, 14:27

Лъчезар Серафимов написа:Какъв е тоя, че .....
Еба ти темата....



Що бре Лъчо? Не ми е никакъв Галентин и не го защитавам. Яд ме е на тая държава и подхода й и методите за саморазправа. Тия журналисти защо не ровят някъде другаде ,ами тръгнали с Галентин да се занимават. Нима никой не знае ,че завършват висше образование турци без да могат и говорят български език? Нима никой не знае ,че араби,гърци ,виетнамци,китайци и...."марсианци" излизат от България с висше образование присъствали само един път и то при записването си. Никой не мисли в тая цялата история ,къде остават нашите деца. Дърпате някаква "черга" към себе си и е типично за българина , който най-вероятно сам ще се затрие като нация. Жалко ,но е факт! 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот cveteto » 10 Ное 2010, 17:01

Не посягайте на Галентин - той е искрен, чист и смел човек. И защото излиза с името и позицията си, става обект на злостни нападки. Защитете го - в неговата позиция може да се окаже всеки, който има куража да защитава тезите на своята организация публично. Аз мога да изброя едва 3-4 такива имена. А вие?
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот avitohol » 10 Ное 2010, 20:52

Борбата е безмилостно жестока
Болбата е, казват вече истерична
И всеки бори се за Кокъла
а кокъли няма за всички.....

Аз мисля, че за да спрат сплетните, въпросния колега може просто да сканира и приложи студентската си книжка по години. А иначе всеки знае че 2 г за една е практически неразрешим казус.
"Какво тук значи някаквма си личност?"
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот katana » 10 Ное 2010, 21:52

Много по-добре щеше да е, ако можех да снимам регистъра в ЮФ, където са записани данните ми. Да обясня:
- В този регистър всеки се записва на поредни две страници и няма как да се добавят или махат страници, защото така ще се нарушат данните на съседните страници.
- Там е отбелязано какви такси и кога са платени, а пък на друго място чрез тях се стига до вносните бележки, така че се удостоверява, че наистина си внесъл таксата за семестъра в съответния срок - дата, име, час.
- Пак там се отбелязва какви изпити и кога си ги държал според протоколите от изпитите - месец и година, а протоколите се пазят на друго място.
За щастие, понеже съм виждал колеги да патят с ненанесени оценки от изпити, съм проверявал редовно и всичко е наред, няма и поправени букви и цифри по страниците. В същата посока насочих и инспектора Каменов, който предложи да ме проверяват, че го видях, че си няма представа какво е да учиш в СУ.
Ако можех, ама това става с разрешението на декана...
А аз го нямам. Успях само да си снимам с телефона молбата за сливането на 4 и 5 курс. Не виждам какъв неразрешим казус е това. Прочее за трите години успехът ми беше 5,31.
А и не виждам смисъл да поствам повече лични данни, все пак това може да се превърне във фетишизъм за някого и да почнат да ми искат да давам писмен отчет, придружен с доказателства, за всяка минута.
Колегите от 16-а група ме подкрепиха, за което сърдечно благодаря. Що се отнася до хипотетичните "възмутени преподаватели", явно журналистите си мислят, че в ЮФ на СУ работят имбецили, които са готови лично да признаят, че са извършили нещо нередно, така излиза от статията.
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 10 Ное 2010, 22:28

Стига бре човек.
На всички са ни извършвани проверки.
Дори за една от последните се сетих, а тя е за проверка на Иван Павлов, що касае синдикалната му дейност, за възможни извършени злоупотреби от негова страна. По работата работи вътрешна и други...
За целта, доколкото знам, са заплатени 3000лв. на адв. Зоя Зарчева и са подавани идентични жалби/ксерокопирани/ до СГП.
Май нещо сентенцията "Невинен до доказване на противното" в последния казус липсва?
Щом има сигнал, било то и анонимен и няма от какво да се притеснява Грозев, то какъв е проблема?
Жалби ще има винаги и "Сеизмограф", както и в протест не трябва да акцентират проверка на ИП към РП.
Нека да добавя за последно:
-Галентине, радвай се, че не си хванал момента на истинското "газене".
Подробности няма да пиша.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта