Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот SFS » 11 Ное 2010, 00:17

Та да попитам сега теб г-н Серафимов...в какво се опорочава синдиката...в това, че при подмяна на фалшиво друго с онова на тройната коолиция, трябва да се променят и исканията на полицаите, които са напълно справедливи?
В това ли?
В това, че те устояват онова заради което съществуват?
Или в това, че някой си мисли, че след като имамим хората, че сме сменили властта ще спрем да искаме и да създаваме проблеми на клептокрацията да продължава с пладнешкия си обир?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот SFS » 11 Ное 2010, 00:23

Конфронтацията ще продължава до тогава докато не се премахнат причините а те са некадърността и зависимостта на професионалното ръководство на тази система. Без значение какво име и какви цветове си слагат управляващите. Нали не искате политика а синдикални искания от чист вид за постигане на оптимални резултати в работата и борбата с мафията?
Нали тук с Лорд, морд и всякакви други ми изтрихте над 500 постинга, че са с политическа окраска...
Сега кой е политически окрасен?
Тези които подкрепят Цветанов и Борисов или тези които искат онова, което всички или поне всички се правехте , че искате.
След като са взели власта с такава измама ще я дадът със същата а следващите да му мислят как и какво ще лъжат, защото може и друго да получат.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Ное 2010, 00:33

SFS написа:Конфронтацията ще продължава до тогава докато не се премахнат причините а те са некадърността и зависимостта на професионалното ръководство на тази система. Без значение какво име и какви цветове си слагат управляващите. Нали не искате политика а синдикални искания от чист вид за постигане на оптимални резултати в работата и борбата с мафията?
Нали тук с Лорд, морд и всякакви други ми изтрихте над 500 постинга, че са с политическа окраска...
Сега кой е политически окрасен?
Тези които подкрепят Цветанов и Борисов или тези които искат онова, което всички или поне всички се правехте , че искате.
След като са взели власта с такава измама ще я дадът със същата а следващите да му мислят как и какво ще лъжат, защото може и друго да получат.

Не съм администратор или модератор.
А за другото ще ти светне постепенно.
Нека времето покаже, тоест то вече показа.
Дарения и т.н.
Темата е друга.
Опитвах се да обединя синдиката и се сети какво става.
Вземи малко помисли!!!
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот SFS » 11 Ное 2010, 00:38

Нама какво да мисля. Мен ме интересуват плодовете и те са ясно видими. СФС продължава да отстоява исканията си и протестира срещу некадърността на ръководството. Въпреки, че огромна част от неговите членове изкачиха стълбата на Смирненски исканията се подкрепят от много хора.
Опитите за създаване на нови / стари АБВГЗ и слагането на един друг бандит в устата на медиите няма да мине.
Фактора ще е СФС и който владее него ще владее бъдещето в българския политически хоризонт.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Синдикалист на МВР-привилегирован студент в Алма Матер

Мнениеот Lord » 11 Ное 2010, 00:41

SFS написа:Нали тук с Лорд, морд и всякакви други ми изтрихте над 500 постинга, че са с политическа окраска...
Сега кой е политически окрасен?
.


Как кой, ами ти! Забрави ли?!
Аз, бих изтрил и днес и сега всички постове с политическа окраска тук. Не само твои, всички!
Даже се гордея с това, че успях, а и колегите админ и модове успяват да се опазят от боядисване!

Като личност, предпочитанията ми са си моя работа и това сме го тълкували на ЛС, знаеш.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21


Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта