ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 24 Яну 2010, 16:33

форумът е Police.free.BG, а не е форума на вестник "Уйкенд". Моля съобразявайте се с този факт!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 24 Яну 2010, 18:53

A Geroite my :?:
Стони, на кирилица
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 24 Яну 2010, 21:07

SFS написа:A Geroite my :?:


Стига, де. Хайде в тези раздели да сме сериозни.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 02 Фев 2010, 14:53

"Междувременно бившият председател е поискал да разгледа и преснима наличната в съда документация за ИНК. Председателят на шести съдебен състав г-жа Йосифова е удовлетворила молбата му още в деня на подаването, въпреки че той след изключването си на 19 декември 2009 г. се явява частно лице и не би трябвало да има никакво отношение към делата на СФСМВР. След "разглеждането" от страна на Павлов в документацията изведнаж се оказват липси. Случайно или не, почитаемият съд иска допълнително именно липсващия документ."


Това прочетох от сайта на Федерацията и бих желал да попитам този,който го е написал,следното:
1.Означава ли,че всеки може да преснима някаква документация в съда?
2.Означава ли,че този който преснима документация ще е без контрол?Служителите,предоставили документацията осъществяват ли някакъв контрол в/у ползващия документите?
3.При условие,че се депозира молба/доколто ми е известно,в нея се изисква фото копия/,кой извършва копирането на тази документация и къде?
4.След "разглеждането"от страна на Павлов и"липсва документ",заведено ли е дело с/у Павлов?
5.Защо в протокола от ИНК не е вписано гласуване"против"на поне 8 делегати,при изключването на четиримата крадци,далавераджии,мърлячи и каквото се сетите още?
6.Защо не е побликувано решението на почитаемия съд на страницата на Федерацията?Нима и това е класифицирана информация?
Последна промяна камикадзе на 02 Фев 2010, 17:30, променена общо 1 път
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 02 Фев 2010, 17:29

[quote="камикадзе"]"Междувременно бившият председател е поискал да разгледа и преснима наличната в съда документация за ИНК. Председателят на шести съдебен състав г-жа Йосифова е удовлетворила молбата му още в деня на подаването, въпреки че той след изключването си на 19 декември 2009 г. се явява частно лице и не би трябвало да има никакво отношение към делата на СФСМВР. След "разглеждането" от страна на Павлов в документацията изведнаж се оказват липси. Случайно или не, почитаемият съд иска допълнително именно липсващия документ."

.................................................................................................................................
По непонятни за мен причини,тази част вече я няма в сайта на Федерацията!? :? Някой може ли да ми обясни какво става?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот STO92 » 03 Фев 2010, 21:06

камикадзе написа:
камикадзе написа:"Междувременно бившият председател е поискал да разгледа и преснима наличната в съда документация за ИНК. Председателят на шести съдебен състав г-жа Йосифова е удовлетворила молбата му още в деня на подаването, въпреки че той след изключването си на 19 декември 2009 г. се явява частно лице и не би трябвало да има никакво отношение към делата на СФСМВР. След "разглеждането" от страна на Павлов в документацията изведнаж се оказват липси. Случайно или не, почитаемият съд иска допълнително именно липсващия документ."

.................................................................................................................................
По непонятни за мен причини,тази част вече я няма в сайта на Федерацията!? :? Някой може ли да ми обясни какво става?


Как какво става бе колега, просто театъра си продължава, узакони се начин на работа - просто е достатъчно да пуснеш слух да го повториш дотатъчно но брой пъти и ето ти измислини герои от 1001 нощ които "искат" да работят, но видиш ли съда е виновен, че не признавал това което се говореше и преди ИНК ! ;) Болните амбиции взеха надмощие и съсипаха изграденото ! ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот STO92 » 03 Фев 2010, 21:17

Това тяхно действие потвърди за пореден път правилността на решенията на ИНК - изключените се обърнаха с неверни твърдения срещу легитимните решения на организацията, която ги създаде като личности. ОТ САЙТА НА СФС

Сега пък те имали неверни твърдения, а пък другите били легитимни ...................... някой ги създал като личности ............. АВТОРА ЩО НЕ ВЗЕМЕ ДА ПИШЕ КРИМИНАЛНИ РОМАНИ С ФАНТАСТИЧЕН ОТЕНЪК ? ;)

Не е ли СЪДА в България този който се произнася за правотата и легитимността ? ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 03 Фев 2010, 21:23

STO92 написа:..... Болните амбиции взеха надмощие и съсипаха изграденото ! ;)


Извинявам се за въпроса, може да се стори на някого тъп, но какво е това, което е било "изградено", щото нали няма как да унищожиш нещо, което го е нямало, та какво е то? Да не е някое от 6-те ни искания което беше завоювано, но днес пак ни е отнето?! Въпроса ми е искрен, защото ние "тук долу" не усетихме да има нещо съградено.

P.S. За да избегна упрек, че съм агент-провокатор ще уточня: не познавам Иван Павлов, не познавам и Валентин Попов, нито бивши и настоящи ръководни фактори в СФСМВР, изключая Жоро Кандев с когото обаче не съм се виждал и чувал от 2007г.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот STO92 » 03 Фев 2010, 21:29

Lord написа:
STO92 написа:..... Болните амбиции взеха надмощие и съсипаха изграденото ! ;)


Извинявам се за въпроса, може да се стори на някого тъп, но какво е това, което е било "изградено", щото нали няма как да унищожиш нещо, което го е нямало, та какво е то? Да не е някое от 6-те ни искания което беше завоювано, но днес пак ни е отнето?! Въпроса ми е искрен, защото ние "тук долу" не усетихме да има нещо съградено.

P.S. За да избегна упрек, че съм агент-провокатор ще уточня: не познавам Иван Павлов, не познавам и Валентин Попов, нито бивши и настоящи ръководни фактори в СФСМВР, изключая Жоро Кандев с когото обаче не съм се виждал и чувал от 2007г.



Не знам дали това ще е достатъчно като отговор на въпроса Ви ?
http://maps.google.ca/maps/ms?msa=0&msi ... e=UTF8&z=7
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 03 Фев 2010, 22:22

STO92 написа:Не знам дали това ще е достатъчно като отговор на въпроса Ви ?
http://maps.google.ca/maps/ms?msa=0&msi ... e=UTF8&z=7


Не, не е. Хубава карта, има и статистика по региони и с имена...и до тук.

Пък и не е важно да получа аз отговор, не е сложно, бяха само 6 искания, но е важно да го получат десетина хиляди колеги, знайно е кои са. Не се засягай колега, но въпроса ми е метафоричен и не е конкретно към теб.

И най-важното, моля те с мен бъди на ти. Аз с колеги, с които утре през нощта може да си пазим гърбовете предпочитам да съм на ти..., пък има с кого на Вие и Разрешете, там е друга работа...
Предварително благодаря и успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта