ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 06 Фев 2010, 22:25

Lord написа:
STO92 написа:Не знам дали това ще е достатъчно като отговор на въпроса Ви ?
http://maps.google.ca/maps/ms?msa=0&msi ... e=UTF8&z=7


Не, не е. Хубава карта, има и статистика по региони и с имена...и до тук.

Пък и не е важно да получа аз отговор, не е сложно, бяха само 6 искания, но е важно да го получат десетина хиляди колеги, знайно е кои са. Не се засягай колега, но въпроса ми е метафоричен и не е конкретно към теб.

И най-важното, моля те с мен бъди на ти. Аз с колеги, с които утре през нощта може да си пазим гърбовете предпочитам да съм на ти..., пък има с кого на Вие и Разрешете, там е друга работа...
Предварително благодаря и успех!


"Лошото е, че вместо да се прави работа в посока на шесте искания ще трябва да направим крачка назад и да задълбаем малко навътре. Както виждате без това няма как да се стигне до никаде."

Лорда, тази констатция съм я писал в първия топик на тази карта. От тогава се взе окончателно решение в посока към ИНК. Сега въпроса е 15.03. 2010 и какво се стори от ИНК до тази дата. Ако не е задоволително ще се започне нова работа с всеки пооделно от председателите и те трябва да направят това, което е направено тук но във регионите си.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 06 Фев 2010, 22:35

SFS написа:.............Сега въпроса е 15.03. 2010 и какво се стори от ИНК до тази дата. Ако не е задоволително ще се започне нова работа с всеки пооделно от председателите и те трябва да направят това, което е направено тук но във регионите си.


Разумно звучи, но нека най-после чуем и разните председатели на МД или СД или както там се наричат. Говорих, оказва се, че никой никъде не запознава с нищо от случващото се членовете, т.е. тези дето плащат сметката. :idea: И като е така, кво "правим"? :?:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 06 Фев 2010, 22:45

Пак ИНК и нови лица, докато се научат, че тези, които се изберът се избират за да работят с целите и духа на организацията, която се създаде именно за да прокара и изиска 6-те искания от ръководството на мВр а не да сяда на кафета и разговори, сътрудничество и споделяне на несвършената им работа.
Този капан в който постоянно и редовно ги тикат , тярбва да стане или надявам се вече е станал видим за председателите, които са със сърцата си в тази организация.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 06 Фев 2010, 23:02

Ами трудно е...всеки един трябва да го изчегъртвам от стената в която е положен като тухла...
Един от най мислещите, които срещам сред тях си и ти но винаги се разбиваш на пух и прах щом докосна манталитета и идеолодическата ти закалка а там е проблема ви. Личността на всеки от вас отделно е потъпкана в името на общи някакви си илюзии и докато се освободите и изградите самостоятелно, после да започне процеса на усъвършенстване а поне 100 човека са нужни да са председатели и да са над това ниво...чак тогава ще може да се заработи...
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Бай Ставри » 09 Фев 2010, 22:54

ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ
Източник :
http://police.ba4ka.com/viewtopic.php?f ... 650#p51650

в темата
ВЪПРОСИ КЪМ УС НА СФС МВР
написаното от kapri » Днес, , 17:46
bari68 написа:Ако ги изкарам фактите ще стане страшно пък и семейства може да се разведат !!!Много е лошо когато намесваш интимните -личните , служебните и синдикалните задължения


Написаното от bari68 на 15.09.2009 г. се потвърди - вече има разделени семейства около "сагата Смолян". Скоро ще има новини, които не са положителни за УС и един негов член, който е срам за пагона.



Може ли член на УС или някой външен "платен медиен експерт" официално да потвърди или отрече това :roll:

Предварително благодаря за евентуалния отговор!
Последна промяна Бай Ставри на 09 Фев 2010, 23:04, променена общо 1 път
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Sir Humphrey » 09 Фев 2010, 23:02

Ципокрилий, добър вечер!
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 09 Фев 2010, 23:10

Бай Ставри написа:ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ
Източник :
http://police.ba4ka.com/viewtopic.php?f ... 650#p51650

в темата
ВЪПРОСИ КЪМ УС НА СФС МВР
написаното от kapri » Днес, , 17:46
bari68 написа:Ако ги изкарам фактите ще стане страшно пък и семейства може да се разведат !!!Много е лошо когато намесваш интимните -личните , служебните и синдикалните задължения


Написаното от bari68 на 15.09.2009 г. се потвърди - вече има разделени семейства около "сагата Смолян". Скоро ще има новини, които не са положителни за УС и един негов член, който е срам за пагона.



Може ли член на УС или някой външен "платен медиен експерт" официално да потвърди или отрече това :roll:

Предварително благодаря за евентуалния отговор!



ИЗОБЩО НЕ МИ ДРЕМЕ КОЙ С КОЙ СИ ЛЯГА И С КОЙ НЕ ЩЕ ДА СИ ЛЯГА .
ТОВА Е НАЙ-МАЛКИЯ ПРОБЛЕМ АКО ИЗОБЩО Е ПРОБЛЕМ НА СФС. ПРОБЛЕМИТЕ СА СЪСВСЕМ ДРУГИ И Е РЕДНО ДА СЕ СЪСРЕДОТОЧИМ КЪМ ТЯХ А НЕ ДА ГЛЕДАМЕ ПОД ЗАВИВКИТЕ НА КОЛЕГИТЕ И КОЛЕЖКИТЕ .
(Gentaco maj e otgovoril}
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Бай Ставри » 09 Фев 2010, 23:18

Sir Humphrey написа:Ципокрилий, добър вечер!

Кажи бе сопол... Изображение
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Sir Humphrey » 09 Фев 2010, 23:44

Ставри, какво ти става?
Казвах здрасти на Осата, а ти за разни носни секрети ми приказваш :roll:
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Бай Ставри » 09 Фев 2010, 23:48

Бай Ставри написа:ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ
Източник :
http://police.ba4ka.com/viewtopic.php?f ... 650#p51650

в темата
ВЪПРОСИ КЪМ УС НА СФС МВР
написаното от kapri » Днес, , 17:46
bari68 написа:Ако ги изкарам фактите ще стане страшно пък и семейства може да се разведат !!!Много е лошо когато намесваш интимните -личните , служебните и синдикалните задължения


Написаното от bari68 на 15.09.2009 г. се потвърди - вече има разделени семейства около "сагата Смолян". Скоро ще има новини, които не са положителни за УС и един негов член, който е срам за пагона.




Може ли член на УС или някой външен "платен медиен експерт" официално да потвърди или отрече това :roll:

Предварително благодаря за евентуалния отговор!

Пояснение:
Въпросът ми бе отправен към някой от УС, а не към Стони или съра, защото не ме интересува те дали си лягат заедно. Това си е тяхна лична работа.
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта