ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Raptor » 28 Юни 2010, 15:25

камикадзе написа:Напротив,имам,защото въпросното външно лице си позволи много,а от страна на УС не се предприеха съответните мерки.Очаквам въпросното лице да поднесе извинения на служители от МВР,ако ли не,би трябвало УС да направи това!Все пак Федеацията и плаща заплата.

Щом си запознат с толкова подробности, значи си наясно от кой може да получиш адекватен отговор!
Използването на подобни "журналистически номера" във форум, за който вече е ясно, че няма никакви допирни точки с каквито и да е органи, на каквито и да са синдикални организации, има за цел, само и единствено "медийна манипулация" на членовете и гостите на форума! А тия "хватки" са запазена марка само на един "човек"!
В този форум, няма кой да ти даде официална информация за такива "кухненски подробности" от работата на УС на СФС, и ти много добре го знаеш! Още повече, че има официално обявен форум на тази организация, и разискването на подобни теми, има някакъв практически смисъл само там! Поставянето им тук означава, че целиш нещо друго - синдикализиране на този форум!
В този форум няма официални представители на управляващи органи на никакви организации!
Защо поставяш безсмислени въпроси тук?
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 28 Юни 2010, 16:48

Raptor написа:
камикадзе написа:Напротив,имам,защото въпросното външно лице си позволи много,а от страна на УС не се предприеха съответните мерки.Очаквам въпросното лице да поднесе извинения на служители от МВР,ако ли не,би трябвало УС да направи това!Все пак Федеацията и плаща заплата.

Щом си запознат с толкова подробности, значи си наясно от кой може да получиш адекватен отговор!
Използването на подобни "журналистически номера" във форум, за който вече е ясно, че няма никакви допирни точки с каквито и да е органи, на каквито и да са синдикални организации, има за цел, само и единствено "медийна манипулация" на членовете и гостите на форума! А тия "хватки" са запазена марка само на един "човек"!
В този форум, няма кой да ти даде официална информация за такива "кухненски подробности" от работата на УС на СФС, и ти много добре го знаеш! Още повече, че има официално обявен форум на тази организация, и разискването на подобни теми, има някакъв практически смисъл само там! Поставянето им тук означава, че целиш нещо друго - синдикализиране на този форум!
В този форум няма официални представители на управляващи органи на никакви организации!
Защо поставяш безсмислени въпроси тук?


Дрън-дрън,какво ли да очаквам от теб!?Мисля,че е безсмислено да се коментира каквото и да е с теб.
Поучете с "Малкия" от "Катана"!Чао!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Raptor » 28 Юни 2010, 17:06

камикадзе написа:
Дрън-дрън,какво ли да очаквам от теб!?Мисля,че е безсмислено да се коментира каквото и да е с теб.
...

Типичен, познат стил, когато си "хванат на тясно"! :lol:
Абсолютно същите изрази използваш на едно друго място, под други никнеймове! :D

Ставаше дума за:
Raptor написа:Защо поставяш безсмислени въпроси тук?
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 28 Юни 2010, 20:27

Raptor написа:
камикадзе написа:
Дрън-дрън,какво ли да очаквам от теб!?Мисля,че е безсмислено да се коментира каквото и да е с теб.
...

Типичен, познат стил, когато си "хванат на тясно"! :lol:
Абсолютно същите изрази използваш на едно друго място, под други никнеймове! :D

Ставаше дума за:
Raptor написа:Защо поставяш безсмислени въпроси тук?


Това е една от темите за СФС и мисля,че не е редно да задавам тук въпроси към който и да е,като кога ще настъпи края на света!?
Щом въпросите са безсмислени в темите за СФС,има ли смисъл същите да съществуват? :?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Raptor » 28 Юни 2010, 22:12

Raptor написа:В този форум, няма кой да ти даде официална информация за такива "кухненски подробности" от работата на УС на СФС, и ти много добре го знаеш!

камикадзе написа:Това е една от темите за СФС и мисля,че не е редно да задавам тук въпроси към който и да е,като кога ще настъпи края на света!?

Raptor написа:В този форум няма официални представители на управляващи органи на никакви организации!

малкия написа:В качеството си единствено на служител на МВР нямаш никакви основания да очакваш каквото и да е от УС на СФСМВР.

малкия написа:Ако не си неин член, има си други начини и средства - надявам се, че са ти известни, но в този случай Федерацията няма ангажименти към теб.


Защо търсиш "под вола теле"?
Тук няма кой да ти отговори на въпроса:
камикадзе написа: Вярно ли е,че В.Стоева е освободена от СФС?Някакви мотиви за решението на УС?

Наясно си, че този КОНКРЕТЕН въпрос има смисъл само в официален форум на СФС!
ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е ТАКЪВ!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 28 Юни 2010, 22:26

Raptor написа:
Raptor написа:В този форум, няма кой да ти даде официална информация за такива "кухненски подробности" от работата на УС на СФС, и ти много добре го знаеш!

камикадзе написа:Това е една от темите за СФС и мисля,че не е редно да задавам тук въпроси към който и да е,като кога ще настъпи края на света!?

Raptor написа:В този форум няма официални представители на управляващи органи на никакви организации!

малкия написа:В качеството си единствено на служител на МВР нямаш никакви основания да очакваш каквото и да е от УС на СФСМВР.

малкия написа:Ако не си неин член, има си други начини и средства - надявам се, че са ти известни, но в този случай Федерацията няма ангажименти към теб.


Защо търсиш "под вола теле"?
Тук няма кой да ти отговори на въпроса:
камикадзе написа: Вярно ли е,че В.Стоева е освободена от СФС?Някакви мотиви за решението на УС?

Наясно си, че този КОНКРЕТЕН въпрос има смисъл само в официален форум на СФС!
ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е ТАКЪВ!


Аз пък се надявам,че В.Стоева ще отговори!Мисля,че има каво да каже.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Raptor » 28 Юни 2010, 22:37

камикадзе написа:Аз пък се надявам,че В.Стоева ще отговори!Мисля,че има каво да каже.

Ами пиши си и на ЛС, бе "човек"!
Може и имейл да използваш, щом я познаваш, значи и знаеш координатите!
Между другото, тук не се толерира използването на лични имена, дори и ако самият потребител го желае. Щом ти използваш истинското име на някой, напиши и собственото си име, за да се знае кой пита!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 28 Юни 2010, 22:51

Raptor написа:
камикадзе написа:Аз пък се надявам,че В.Стоева ще отговори!Мисля,че има каво да каже.

Ами пиши си и на ЛС, бе "човек"!
Може и имейл да използваш, щом я познаваш, значи и знаеш координатите!
Между другото, тук не се толерира използването на лични имена, дори и ако самият потребител го желае. Щом ти използваш истинското име на някой, напиши и собственото си име, за да се знае кой пита!


Затруднен съм с кое име да се представя,оприличен съм с много хора и в това е проблема! :oops:
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Sir Humphrey » 28 Юни 2010, 23:56

камикадзе написа:Затруднен съм с кое име да се представя,оприличен съм с много хора и в това е проблема! :oops:


Може д-р Джекил, може мистър Хайд, може и мистер Сенко.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот osata » 29 Юни 2010, 19:04

Да оставим причините, които вероятно няма как и кой и защо да напише тук, но "вярно ли е, че Вилито е освободена"?
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта