ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Raptor » 28 Окт 2009, 13:34

Моля, нека не коментираме определени личности, въпреки че и аз понякога съм го правил! В случаи, като този въпросните личности точно това целят - да бъдат коментирани, без значение къде и за какво, а само колко!
Поведението на въпросния "администратор или модератор" е типичен пример на остра клинична форма на пристрастяване към Интернет-дискутирането!
Вярно е, че май всички страдаме от различна степен на пристрастяване, щом си губим времето за натискане на клавишите и взиране в мониторите! И това си има числена стойност, разбира се медицинска - до 20 часа седмично или около 10-12% от цялото ти време измерено средно за седмица в продължение на един месец! Прехвърлиш ли тази норма означава само, че ти е време за лекарска помощ!
Добавени с непреодолимата страст за натриване на носовете на опонентите, както крайна склонност към отмъстителност, но без да пропускаме и свърхубедеността в собствената си гениалност и превъзходство над "по-низшите чинове", ЛРТП-тата, колежките, "селянчетата от провинцията" и изобщо всички по-далеч от кв. Лозенец - можем да дадем задоволително обяснение за поведението на някои хора и събитията от последните месеци!
Не мога да оценявам себе си, но на пръв поглед не усещам да се дразня от факта че kapandura е от Видин, а пък lasthero незнам от къде си! Още по малко ме дразни факта, че тяхната професионална кариера се различава силно от моята.
Също така не усещам да се срамувам от обстоятелството, че поддържам добри или приятелски отношения / вкл. и на маса :P / с колеги от категории Е,Д и Г, както и от А и Б, при положение, че самият аз съм от В. /баси карамбола!!!/ :lol:
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 28 Окт 2009, 17:36

[quote="Lord"]Дори идея нямаш, Стони, какви противоречиви, дори взаимноизключващи се неща се пишат. Това не е проблем, но се пишат от отговорни "другари" и тогава наистина става мазало. То вече е факт, де! Ама не се разбира кой /кои/ са последната инстанция, мама му, стара! :evil:

Подлудихте колетите, ей! Престанете!!![/quote]

Ако мен имаш предвид...тази вечер ще празнувам ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 28 Окт 2009, 19:50

SFS написа:.........Ако мен имаш предвид...тази вечер ще празнувам ;)


Ти пък откога стана "отговорен другар"?! :lol:
Ади, весел празник, щот не знам да честитя ли нещо или... ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот osata » 28 Окт 2009, 20:11

Цвете - мерси много за инфото. На теб имам доверие и се чудя още повече - защо тук там се появяват информации от наистина отговорни хора от СФС за всякакви случки?
И защо никой отговорен не опровергае лъжите, а се оставя и насажда мнението, че са истина.

С мнението си по-горе "Вярно ли е, че", исках да се разбере - истина ли са тези слухове или не.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 28 Окт 2009, 22:00

Lord написа:
SFS написа:.........Ако мен имаш предвид...тази вечер ще празнувам ;)


Ти пък откога стана "отговорен другар"?! :lol:
Ади, весел празник, щот не знам да честитя ли нещо или... ;)


Най после се стига до убеждението и предложението да бъда издигнат за почетен член на синдиката, така с длъжността президент и собственик държащ авторските права си ставам ако не отговорен то най малкото много отговорен "другар".
Стане ли това мишоците ще напуснат светкавично палубата на този прекрасен кораб.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот osata » 28 Окт 2009, 23:31

Стони - представям си те с документа от Патентно ведомство :D

Ще пада голям смях. Но по-добре у теб правата, отколкото у някой враг!
Знам, че милееш и уважаваш институцията МВР !
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 29 Окт 2009, 00:02

Направих постъпките и първи крачки в реализирането на това :beer: ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот cveteto » 29 Окт 2009, 00:26

osata&
Цвете - мерси много за инфото. На теб имам доверие и се чудя още повече - защо тук там се появяват информации от наистина отговорни хора от СФС за всякакви случки?
И защо никой отговорен не опровергае лъжите, а се оставя и насажда мнението, че са истина.

С мнението си по-горе "Вярно ли е, че", исках да се разбере - истина ли са тези слухове или не.

Оса, благодаря ти за доверието. Никога не съм ви лъгала, приятели. Друг е въпросът, че понякога съм се заблуждавала и аз. Но на кого от нас не се е случвало да помисли излъскания пиринч за злато?
А съм готова и на разширени отговори на въпросите, които постави, стига те да са интересни на хората - по случайност присъствах на живо и на конферентна връзка на цитираните събития, освен на тези с личен оттенък.
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 29 Окт 2009, 18:04

Кой е излъскания пиринч ???
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Polix » 29 Окт 2009, 20:25

А сега към Raptor - Моите уважения, но карамбола е доста добър и от него прозират доста определени неща, включително симпатии или прастрастия или както може да се нарече.
Въпрос на личен избор и то не зависи от това кой каква категория заема в МВР, тъй като лично според мен това са условности. Днес може да си В, утре може и да си Г - знае ли се. Така, че е редно и логично да се уважа работата от пазача до генерала - не се знае от "чий ръкав ще изкокне заека".
Въобще не ме интересува кой от кой град е и кой с кого си е близък,защото в този дух на Вашите коментари мога да кажа, че лично аз с удоволствие "съм за гъби".

Колкото до синдикалната дейностизобщо в МВР тя ме интересува от общо любопитство и определено не ставами лягам с нечия идея или химера. Отдавна мина времето когато "играх това хоро" от редови синдикален член до активен член в новосформирана формация/разбирай разцепване на и сега действащ национален синдикат/ през ефективни стачни действия спонтанно или планирано организирани до оптимизации и прочие и прочие /разбирай не в МВР/.Извода от всичко това е един: добро познаване на опонента, добре подготвена опозиция, ако щеш и политическо лоби в законодателната власт и здрави нерви и бронежилетка. Всичко останало е ала бала.
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта