ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 10 Окт 2009, 21:46

Тези,които бяха никога няма да ме излъжат!Има и пикантна част,но нея ще я запазя,защото ще навреди страшно много.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот малкия » 10 Окт 2009, 21:52

камикадзе написа:Тези,които бяха никога няма да ме излъжат!Има и пикантна част,но нея ще я запазя,защото ще навреди страшно много.


Ами като ще я пазиш, защо изобщо отваряш дума за нея? Щото на мен пък почна да ми писва от намеци и недомлъвки...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот PAOLON » 10 Окт 2009, 21:59

камикадзе написа:Тези,които бяха никога няма да ме излъжат!Има и пикантна част,но нея ще я запазя,защото ще навреди страшно много.
Колега или казваш всичко или млъкваш. :evil: Интригант си ти.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 11 Окт 2009, 20:01

PAOLON написа:
камикадзе написа:Тези,които бяха никога няма да ме излъжат!Има и пикантна част,но нея ще я запазя,защото ще навреди страшно много.
Колега или казваш всичко или млъкваш. :evil: Интригант си ти.
малкия написа:
камикадзе написа:Тези,които бяха никога няма да ме излъжат!Има и пикантна част,но нея ще я запазя,защото ще навреди страшно много.


Ами като ще я пазиш, защо изобщо отваряш дума за нея? Щото на мен пък почна да ми писва от намеци и недомлъвки...



Има моменти когато трябва да се намекне,защото въпросните лица неосъзнават кави ще са последствията.Поради тази причина не пиша всичко,не искам да развалям семейства.Малко морал е необходим,нищо повече.Консумираното голямото количество алкохол води до грешни решения и грозни постъпки.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 27 Окт 2009, 20:59

Вярно ли е, че от няколко дни всички служители на МВР, членове, симпатизанти на СФСМВР и дори опоненти на федерацията са тотално объркани по отношение на ставащото....., ами вярно е на 100%! :evil:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 27 Окт 2009, 21:25

За да не се объркват е добре да поослушват какво им пее радио Монреал :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 27 Окт 2009, 21:58

Дори идея нямаш, Стони, какви противоречиви, дори взаимноизключващи се неща се пишат. Това не е проблем, но се пишат от отговорни "другари" и тогава наистина става мазало. То вече е факт, де! Ама не се разбира кой /кои/ са последната инстанция, мама му, стара! :evil:

Подлудихте колетите, ей! Престанете!!!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот osata » 27 Окт 2009, 22:50

Вярно ли е, че:

1. Колега от УС почти е стигнал до физическа саморазправа с И. Павлов пред доста граждани в заведение срещу сградата на МВР?

2. На неформалното или не знам какво събиране в Дряново някой е надрал даденият като служебен автомобил на СФС - чисто нова шкода доколкото разбрах?

3. За личния живот на някои хора с някои хора - не ме интересува дори и да е вярно.

4. Защо във вътрешния форум т.н. администратор или модератор - Пче.въ... многократно обижда членовете на СФС МВР и членове на УС на СФС МВР lasthero и kapandura, като с тези си действия, вярно ли е, че се прави опит да се разцепи СФС МВР ?

5. Вярно ли е, че никой не се сети да патентова името и логото на СФС МВР ???

6. Вярно ли е, че масово членове на СФС МВР подават молби за отказ от членство?

7. Вярно ли е, че НИКОЙ НЯМА ДА МИ ОТГОВОРИ ??? :D ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот cveteto » 28 Окт 2009, 00:42

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ
от osata » 27 Окт 2009, 21:50

Вярно ли е, че:

1. Колега от УС почти е стигнал до физическа саморазправа с И. Павлов пред доста граждани в заведение срещу сградата на МВР? - Не.

2. На неформалното или не знам какво събиране в Дряново някой е надрал даденият като служебен автомобил на СФС - чисто нова шкода доколкото разбрах? Не.

3. За личния живот на някои хора с някои хора - не ме интересува дори и да е вярно. ???

4. Защо във вътрешния форум т.н. администратор или модератор - Пче.въ... многократно обижда членовете на СФС МВР и членове на УС на СФС МВР lasthero и kapandura, като с тези си действия, вярно ли е, че се прави опит да се разцепи СФС МВР ? Ами, Оса, то отговорът се натрапва от само себе си.
5. Вярно ли е, че никой не се сети да патентова името и логото на СФС МВР ??? Не знам.

6. Вярно ли е, че масово членове на СФС МВР подават молби за отказ от членство? Не навсякъде.
7. Вярно ли е, че НИКОЙ НЯМА ДА МИ ОТГОВОРИ ??? Не.

Отговорих, доколкото можах. Тоест каквото мога да скрепя с подписа си.
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Polix » 28 Окт 2009, 01:02

osata написа:Вярно ли е, че:

4. Защо във вътрешния форум т.н. администратор или модератор - Пче.въ... многократно обижда членовете на СФС МВР и членове на УС на СФС МВР lasthero и kapandura, като с тези си действия, вярно ли е, че се прави опит да се разцепи СФС МВР ?

57. Вярно ли е, че НИКОЙ НЯМА ДА МИ ОТГОВОРИ ??? :D ;)

Оса за всичко свързано с проблемите в СФМВР нямам намерение да вземам отношение, тъй както знаеш че не съм член както на този, така и на никой друг синдикат,така че проблемите ви вътре в синдиката не ме вълнуват особено.
А сега за пчелата - не искам да се явявам в ролята на негов адвокат ,а ще изразя личното си мнение на частичен и страничен наблюдател, тъй като нямам времето и възможността да следя какво става както в тези така и във вътрешния форум,но:
Точно пък пчелата не е обиждал членовете на СФС, а е критикувал както и други. Това, че си е позволявал да изразява личното си мнение или пристрастие по отделни теми - ами има право на това, както и ти имаш това право.
Тъй като пчелата често е трил мои мнения мога пък аз от своя страна да заявя, че в определени отношения е защитавал прекалено крайно синдиката.
Трябва ли да го плюя за това ,че ме е трил и във външните форуми - напротив нееднократно отбелязвах това във вътрешния.Пояснявам - не ми е трил мнения против синдиката, а критиката ми по определени въпроси и някои неща които и аз след време считах че са спам и е са крайни. Лично за мен синдикална дейност не може да вирее в онази си форма, която всеки от нас би желал да бъде, където и да е не само в МВР.
И ти както и аз, а и много други отлично знаем,че пчелата има лично отношение към lasthero и kapandura,защото и те са му отвръщали със същото.Ако не ме лъже паметта май последния му сложи "бан" някъде? Хайде да си припомним кой започна пръв.
Оса - имам доста положително мнение за теб, но понякога и ти както и аз проявяваме определени пристрастия, но не смятам, че те следва да замъглят реалната оценка за нещата.
Едната от тях е,че вътрешния форум не е форум на СФМВР, а форума на СДВР и оттам е форума на всички служители, които имат достъп до него и имат възможност да пишат и да четат в него когато имат време и каквото ги вълнува.
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта