ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот STO92 » 23 Сеп 2010, 23:30

viewtopic.php?f=21&t=74#p633

Темата не е актуална, но защо ? ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот STO92 » 24 Сеп 2010, 22:39

СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ

мнение от Лъчезар Серафимов » 16 Авг 2010, 22:11

odranoel написа:Камикадзе и г-н Серафимов ,тези 1000 лв. са отчетни пари и за тях се представят необходимите документи .А що се отнася до И.П. той има изхарчени такива пари, за които няма нито един представен разходен документ ,за което би следвало да са заведени дело за ощетяване на Федерацията.


След като днес разбрах, че е извършена проверка от вътрешна сигурност и инспектората на МВР на предишното ръководство на СФСМВР, и не са констатирани престъпления и нарушения от страна на въпросните, мога да те нарека ЛЪЖЕЦ/в пълния смисъл на думата/.
Ако смяташ, че има такива ги изложи тук.
Смятам към момента, че Радка Павлова и още няколко човека чрез долни манипулации и политически приоми съсипаха идеята СФСМВР.
Убеди ме в противното?

odranoel ВЯРНО ЛИ Е , ЧЕ СИ ЛЪЖЕЦ ??? ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 25 Сеп 2010, 00:33

odranoel написа:така е,тук отгонори за дейността на СФСМВР няма да получите! особенно такива като теб които предадоха идеята. г-н ..........

Лични данни се публикуват само и единствено, когато притежателя им пожелае, odranoel!

екип PoliceBG

Разрешавам цитирането на моето име. Разрешавам цитирането също така на ЛС, които съм писал.
Аз не съм STO92 и това е ясно за админа и модераторите, нека мненията към мен не се ограничават. Предварително благодаря.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 25 Сеп 2010, 00:49

STO92 написа:СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ

мнение от Лъчезар Серафимов » 16 Авг 2010, 22:11

odranoel написа:Камикадзе и г-н Серафимов ,тези 1000 лв. са отчетни пари и за тях се представят необходимите документи .А що се отнася до И.П. той има изхарчени такива пари, за които няма нито един представен разходен документ ,за което би следвало да са заведени дело за ощетяване на Федерацията.


След като днес разбрах, че е извършена проверка от вътрешна сигурност и инспектората на МВР на предишното ръководство на СФСМВР, и не са констатирани престъпления и нарушения от страна на въпросните, мога да те нарека ЛЪЖЕЦ/в пълния смисъл на думата/.
Ако смяташ, че има такива ги изложи тук.
Смятам към момента, че Радка Павлова и още няколко човека чрез долни манипулации и политически приоми съсипаха идеята СФСМВР.
Убеди ме в противното?
Вярно е лъжец е.
Има начин да се потърси отговорност на физическо лице или юридическо такова, което е сезирало компетентен орган, за извършено престъпление от страна на Павлов и Александров. Факт е, че след две жалби постъпили в СГП срещу Павлов и Александров, както и разследване на ВС и Инспектората на МВР въпросните проверки сочат ПРЕКРАТЯВАНЕ, или казано по-просто липса на престъпление от страна на Павлов и Александров.

odranoel ВЯРНО ЛИ Е , ЧЕ СИ ЛЪЖЕЦ ??? ;)
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот odranoel » 25 Сеп 2010, 22:51

За всичко си има време .За тези дела вече е дошло .Ще поживеете и ще чуете .И не бързайте с квалификаците нито сте се запознали с документите нито с ревизионните протоколи .Но забравих, няма как да се запознаете все пак не сте членове на СФСМВР. ;) нали така :D
odranoel
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Дек 2009, 23:36

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 25 Сеп 2010, 23:04

odranoel написа:За всичко си има време .За тези дела вече е дошло .Ще поживеете и ще чуете .И не бързайте с квалификаците нито сте се запознали с документите нито с ревизионните протоколи .Но забравих, няма как да се запознаете все пак не сте членове на СФСМВР. ;) нали така :D

Не забравяй, че ние сме учредителите???
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 27 Сеп 2010, 20:43

Лъчезар Серафимов написа:
STO92 написа:СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ

мнение от Лъчезар Серафимов » 16 Авг 2010, 22:11

odranoel написа:Камикадзе и г-н Серафимов ,тези 1000 лв. са отчетни пари и за тях се представят необходимите документи .А що се отнася до И.П. той има изхарчени такива пари, за които няма нито един представен разходен документ ,за което би следвало да са заведени дело за ощетяване на Федерацията.

След като днес разбрах, че е извършена проверка от вътрешна сигурност и инспектората на МВР на предишното ръководство на СФСМВР, и не са констатирани престъпления и нарушения от страна на въпросните, мога да те нарека ЛЪЖЕЦ/в пълния смисъл на думата/.
Ако смяташ, че има такива ги изложи тук.
Смятам към момента, че Радка Павлова и още няколко човека чрез долни манипулации и политически приоми съсипаха идеята СФСМВР.
Убеди ме в противното?
Вярно е лъжец е.
Има начин да се потърси отговорност на физическо лице или юридическо такова, което е сезирало компетентен орган, за извършено престъпление от страна на Павлов и Александров. Факт е, че след две жалби постъпили в СГП срещу Павлов и Александров, както и разследване на ВС и Инспектората на МВР въпросните проверки сочат ПРЕКРАТЯВАНЕ, или казано по-просто липса на престъпление от страна на Павлов и Александров.

odranoel ВЯРНО ЛИ Е , ЧЕ СИ ЛЪЖЕЦ ??? ;)



Хей odranoel ,ще измине почти година от както ми се пенявиш с тия илядо лева и резултат никакъв.Би трябвало след такива "доказателства" бивФшия де е изгорял като подметките на РИ от регион Плевен,ходейки пеша по села и паланки.Вземи най-накрая и щляпни тук банковото извлечение с движението на паричните средства по тази карта.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 27 Сеп 2010, 21:09

от малкия » 27 Юни 2010, 20:56

Май пак нещо се правиш на луд.
Мисля, че ти е пределно ясно, че така наречените "оперативни пари" няма как да се опишат в бюджета. По две причини. Първо, защата тези така наречени пари не са пари, а лимит, максималната сума, с коята председателят или заместниците му при спешна необходимост могат да се разпореждат без предварително одобрение на Управителния съвет. Ако това се случи, изразходваните средства подлежат на отчитане по общия ред, а направеният разход - на последващо одобрение от УС. Втората причина е, че не се знае дали изобщо ще се харчат такива пари, нито по какъв повод - в кое перо на разходната част предлагаш да ги впишем?
Но, както вече писах, това май ти е добре известно.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Хей odranoel ,ето ти и малко от Председателя на СФС.Кой е прав от двама Ви?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот малкия » 27 Сеп 2010, 21:30

Ъъъъ... доколкото цитираш постинга ми, да попитам какво общо има той с проблема? Че нещо не схващам за компютри ли говорим или за компоти...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот STO92 » 03 Окт 2010, 23:16

малкия написа:Ъъъъ... доколкото цитираш постинга ми, да попитам какво общо има той с проблема? Че нещо не схващам за компютри ли говорим или за компоти...


Най-вероятно за компоти - сега е сезона ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта