ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот osata » 31 Окт 2009, 00:55

Изображение

Този мит не го разбихме :D
Обективната истина е пътят към успеха на СФС.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 03 Ное 2009, 11:26

cveteto написа:Оса, пререкания имаше, защото Павлов не спази решение на ФС. Но ПРЕРЕКАНИЯ, а не физически саморазправи. Иван Павлов излъга за началния час на срещата с МВР и ИЗБЛЪСКА определените от Федеративния съвет хора, които трябваше да вземат участие в тази среща. Павлов отказа да внесе изготвените от СФСМВР становища за проблемите в Транспортна полиция, СОД, ЗЖУ и Гранична. Савов се ядоса и удари лаптопа си по МАСАТА в едно от кафетата до МВР.
Това е историята едно към едно.


Чудя се на кой да вярвам :? Във вътрешния форум бяха поместени писма с определена дата,час и място за срещи на СФС и МВР :!: Също така бе побликувано какво е заявил министър Цветанов относно ТП,Жандармерия и СОД - остават да работят!
Цвете,ти си външен човек,информацията от "кухнята"ти се предава по друг начин,не познаваш колегите,създали са ти погрешни впечатления за доста добри хора.Моли се някой ден тези твои "доброжелатели" да не си измият ръцете с теб! :idea:
Имам една молба към теб Цвете,припомни си началото,кои хора участваха и каква роля изиграха?!Прецени на кой може да вярваш,прецени кой е искрен!Правиш грешка като взимаш страна,казвай всичко,което знаеш и го подвърди с факти и доказателства.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот камикадзе » 03 Ное 2009, 11:29

Много ми се иска преди да се пенсионирам да ти разкажа за начина на живот и мислене на полицаите.Знам,че си видяла много,но винаги ими едно НО!Пази се!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот cveteto » 03 Ное 2009, 18:36

Казвам винаги истината такава, каквато съм я видяла, защото така е по-лесно - няма да се мъча да помня кого с какво съм излъгала, и да се оплитам като пате в кълчища.
Помня началото много добре - нали и аз бях там. И платих скъпо за това. Нищо, че ме наричаш външна. Давам си сметка и къде сме сега. И мястото, където сме, не ми харесва.
И колкото и да не се харесва някому, ще продължавам да се боря, за да бъде тази организация на ХОРАТА, които са я създали, да се чува всеки един глас, тези гласове да звучат в хармония.
Знаеш ли - не си падам по соловите арии - те бързо омръзват, освен ако не са изпълнени от Лучано Павароти или някой от неговия ранг. В нашия случай обаче да се говори за Павароти е нелепо - не става дума за опера, а за реалния живот, за една голяма картина, която се опитваме да нарисуваме заедно, и в която всеки щрих е еднакво важен.
Доколкото ми стигат силиците, ще се боря в тази картина хората да не бъдат мъгляв безгласен фон, а реални действащи лица, от които наистина зависи какво ще се случи в МВР, а в по-широк план - и в държавата. Ако някой иска да им отнеме това право, явно няма място в картината.
ФС ми е възложил определени задачи и аз смятам да ги изпълня, за да мога да гледам момчетата и момичетата в очите. Останалото е от Лукаваго.
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот osata » 03 Ное 2009, 21:41

Цветето е пич.

Просто във форумите ни започна някаква "компроматна война", в която няколко човека публикуват по някоя "медийна бомба", която ангажира вниманието на много колеги,които пък от своя страна започват да ровят за да установят обективната истина ( нещо, с което всеки МВР служител се сблъсква ежедневно и си ни е професионално хоби ;) ). От там нататък се сблъскват форумни характери, които след вече почти година интернет общуване си имат мнение относно отсрещните пишещи и става една.....
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот SFS » 03 Ное 2009, 21:47

Това са онези сред вас с които трябва да се справите...или те ще се справят със вас. Сега е момента за отвоюване на позиции в средната земя осата. Тук сте само вие и те и от тук ще се даде началото на посоката на болида СФС.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот Lord » 03 Ное 2009, 22:46

Аз, като "външен", но симпатизант едва тези дни разбрах какъв е проблема. Наистина съм изморен да влизам в детайли, но чисто философски спора се очертава между 2 групировки:

-При едната се държи на буквата на закона, т.е. има устав, и куп абревиатури, които аз не знам, но са легитимни, както и решенията им, това са разните им конференции, съвети, комиси и др. подобни, плюс легитимен УС и негов председател.
-При другата се държи на бунтарството, т.е. ние 6-8-10-12 хиляди за това ли се събрахме в София?! Долу "Бочоулу" и горе "Дочоулу"Венсеремос!

Благодаря и на двата лагера за изживените звездни мигове! Прекрасно усещане беше! Не мога да преценя в кой от лагерите да се дислоцирам, затова преставам да съм симпатизант, което не означава, че бих направил компромис със собствената си ценностна система, както не съм го правил и досега.

На всички идеалисти желая успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот cveteto » 04 Ное 2009, 00:26

Lord, приятелю, до голяма степен си прав. Но твърдя, че в СФСМВР има прекрасни хора. И те са по-голямата част, ако не и всички. Просто някой се опитва да заиграе не по правилата, зададени тъкмо от тия прекрасни хора. Смятам, че ще се справят. Една организация е жизнена тогава, когато съумее да се пречисти. Надявам се СФС да успее. За да не умре мечтата.
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот BLACKJ » 04 Ное 2009, 07:55

камикадзе написа:Много ми се иска преди да се пенсионирам да ти разкажа за начина на живот и мислене на полицаите.Знам,че си видяла много,но винаги ими едно НО!Пази се!


Приятелю,напследък аз започнах да влизам все по-рядко във форумите по редица обективни и най-вече субективни причини.В подкрепа на казаното от "Външния" за нашите среди Човек,ама наистина с главно Ч - човек - Вили Стоева мога да кажа само едно,ако в нашата мила система работеха поне 40 % хора замесени от същото тесто работата ни у МВР-то щеше да е "песен".Ти познаваш ли я?С нас ли беше от самото начало?На каква база и основание градиш своите упреци към нея?Да във вътрешния форум наистина можеш да видиш три лагера единия,от които е на тотално отричащите СФС приравнявайки се едва ли не на нивото на боговете и пророците - аз за себе си съм ги нарекъл свръх песимисти и гледам да не им се навирам в устата,защото от ръцете им не ме е страх! За другите две групи също не искам да говоря,защото ме болят сърцето и душата,защото познавам хора и от двете страни и не мога да си обясня откъде дойде това разделение,тази ненавист .....а най-вече ме боли,защото със създаденото напрежение в организацията обезверихме хората и сега ще се наложи да изграждаме всичко почти отначало и cveteto Вили Стоева ни вярва,че ще успеем,за това все още ни подкрепя и е снас.Аз не виждам друга причина да пилее здравето си,освен една вярата и,че ще се справим с проблема и ще продължим напред!А ти,когато се пенсионираш /дай боже всеки да достигне това време/ пак я покани и и разкажи,тя е добър слушател и да знаеш,че ще те чуе :)
Последна промяна BLACKJ на 04 Ное 2009, 22:10, променена общо 1 път
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: ВЯРНО ЛИ Е, ЧЕ

Мнениеот cveteto » 04 Ное 2009, 13:04

Благодаря за добрите думи, приятелю! Поклон пред вас. Заради теб и такива като теб - а те са повечето хора в редиците на СФС, си заслужава всичко, с което се сблъсква напоследък. Вярвам във вас! Много!
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта