Д Е К Л А Р А Ц И Я

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот Lord » 07 Окт 2010, 21:48

petinka написа:Ще има ли протест на 15?

Ако не е тайна или недискретен въпрос към една дама :oops: - Що питаш, да не шиеш байрака? :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот Sir Humphrey » 07 Окт 2010, 22:01

Lord написа:Що питаш, да не шиеш байрака? :D


Не бе. За да упражнява пред огледалото героична поза с 1 облечена гърда по-малко ;)

Изображение
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот daniela_suzi » 08 Окт 2010, 11:27

Абе момчета,момичето може да е много по-хубаво и да може да покаже и двете без да се срамува!! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот STO92 » 12 Окт 2010, 11:51

НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот SFS » 12 Окт 2010, 20:05

Стачката е средство, което трябва да се използва за постигане на цел. Целта я имате, исканията ги имате.
Гол не се вкарва от дузпа преди да си играл. Започва се от твоето поле и напред.
Постепенно се подава от този на онзи. Въпроса е да се пази топката и да те сритат пред наказателното поле..може и най добре е това да е вътре. Изваждането на "противников" играч е добре за теб. Дори и да няма гол ще му направиш проблем и следващия ще бъде лесно надигран.
Тактиката:
Тактиката си изработете и стъпка по стъпка към целта. От лентичка от октомври - до без шапка към ноември - към шарени камофлажни шуби през декември ..после дънки ...маратонки...червени маратонки и така докато хората видят, че срещу тях има смешници, които са превърнати на такива от некадърници. Давайте на всеки гражданин да го разбира това, макар и да си вършите работата. Покажете с това и формалността в позицията при спиране, разпит, дела, документи. По всякакъв начин да го усещат индиректно за да застанат на ваша страна в тази битка с некадърниците в системата.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот STO92 » 12 Окт 2010, 22:22

Малко интересна информация от социолога доц.д-р Гълъбов . ;)
http://more.info.bg/article.asp?article ... sueID=2946
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот SFS » 12 Окт 2010, 22:46

ХАхаха не е имало сблъсък...да не би на 14.01.2009 г. аз да гонех и беех невинни демонстранти по площада в софия и да прасках палки на кой къде ми падне???
Тогава полицаите просто бяха още с тъмнина в кратуните...иди сега ги накарай да млатат демонстранти...напротив..очаквам да са заедно на протесъите и не ми се мисли за съдбата на някои хора..
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот Lord » 12 Окт 2010, 22:53

SFS написа:ХАхаха не е имало сблъсък...да не би на 14.01.2009 г. аз да гонех и беех невинни демонстранти по площада в софия и да прасках палки на кой къде ми падне???
Тогава полицаите просто бяха още с тъмнина в кратуните...иди сега ги накарай да млатат демонстранти...напротив..очаквам да са заедно на протесъите и не ми се мисли за съдбата на някои хора..


ПРЕКАЛЯВАШ. НЕ ДЪРПАЙ ДЯВОЛА ЗА ОПАШКАТА, ЧЕ ПАК ЩЕ МИ СЕ СЪРДИШ ЗА ИЗТРИТОТО МНЕНИЕ!

Ти виждал ли си как действат полицаи в световнопризнатите демокрации при най-обикновени антиглобалистки прояви или безобидни акции на зелени организации, да не ти цитирам по-сериозни мотиви?! :!: Ти за скотоумни ли ни вземаш?! :evil:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот STO92 » 12 Окт 2010, 22:57

SFS написа:ХАхаха не е имало сблъсък...да не би на 14.01.2009 г. аз да гонех и беех невинни демонстранти по площада в софия и да прасках палки на кой къде ми падне???
Тогава полицаите просто бяха още с тъмнина в кратуните...иди сега ги накарай да млатат демонстранти...напротив..очаквам да са заедно на протесъите и не ми се мисли за съдбата на някои хора..




Изображение

Когато имаш кауза, теглото е без значение ;) ! - дано ме разбираш правилно !!!
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Д Е К Л А Р А Ц И Я

Мнениеот SFS » 12 Окт 2010, 23:02

Виждам най редовно тези "зелени" с червени знамена и черни петолъчки:))
Образа е огледален и ти е трудно да проумееш без да се замисляш...но замисли се и ще разбереш.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта