PR агенция за нуждите на СФС

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: PR агенция за нуждите на СФС

Мнениеот osata » 21 Окт 2010, 07:35

Не знам защо спорите за ПР, като никъде освен в първите пет реда на http://sfsmvr.org/ пише за събиране протест и т.н.
Администраторите на сайта могат да видят колко човека са посетили и съответно са прочели новината през последните дни. И да намалят с 50% цифрата, защото някои влизат по няколко пъти.

Смешно е "на ухо" пак да се уведомяваме - за какво сме в 21 век и с толкова технологии напред?
Лек ден и работа на всички :D
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: PR агенция за нуждите на СФС

Мнениеот малкия » 22 Окт 2010, 15:06

Бай Ставри написа:
малкия написа:
1. Сумите, които цитираш, са получени от членски внос и се изразходват за интересите [/b]на Федерацията - такива, [b]каквито ги разбира УС и в съответствие с гласуван от Национална конференция бюджет. За начина, по който се изразходват тези суми могат да ни държат сметка тези, които плащат въпросния членски внос чрез делегатите на Националната конференция (следващата е в края на ноември). Ти от тях ли си? От друга страна, не помня да съм "плакал" по медиите, че на Федерацията не достигат химикалки и хартия. Друга тема е какво не достига в министерството - но Федерацията все пак не му е спонсор.
2. Какво по-точно съм отричал и къде по-точно съм го отрекъл?
3. Не само колегата Грозев, но и другите ми заместници в УС са пълнолетни. За евнтуални нарушения на Етичния кодекс и те, и аз си носим дисциплинарната отговорност (съвсем друг разговор е доколко е редно да се търси дисциплинарна отговорност за нарушаване на етични норми). Все пак ми се струва, че едва ли точно [b]ти имаш право да ни я търсиш.[/b]


Благодаря на г-н малкия за усилията които направи за да отговори на поствавените въпроси, че нямам спомени да съм му сменявал стъклата на прозорцитев къщи за да ми оговаря фамилиарно на "ти". Надявам се, че паметта му не чак толкова къса и може би си спомня, че аз бях един от учредителите на синдикатав гр. Стара Загора и макар,че благодарение на върхушката която впоследствие яхна синдиката взех за себе си лично решение да напусна този синдикат. Въпреки това аз като бивш учредител, все пак изпитвам известни сантименти към този синдикат и наблюдавам действията на "новите синдикалисти" и "кандидат политици" с интерес.
Надявам се, че след отговорите които дадохте, синдикалните маси на ръководения от вас синдикат ще могат да спят спокойно днаейки, че парите им от членския внос който те плащат се харчат по придназначение и на всичкото отгоре аргументирано.
Благодаря Ви г-н малкия и още веднъж извинявайте ако съм ви затруднил с това как да скалъпите отговорите на въпросите поставени от мен.


Поднасям извиненията си за неволното "фамилиарничене", което съм допуснал, обръщайки се към Вас на "ти".
Паметта ми не е толкова къса, но въпреки това не мога да си спомня да съм срещал в списъка на учредителите името Бай Ставри. Впрочем списъкът е на разположение, всеки може да провери.
Освен това си мисля, че такова чудо като "бивш учредител" няма.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: PR агенция за нуждите на СФС

Мнениеот Бай Ставри » 22 Окт 2010, 20:52

малкия написа:Паметта ми не е толкова къса, но въпреки това не мога да си спомня да съм срещал в списъка на учредителите името Бай Ставри. Впрочем списъкът е на разположение, всеки може да провери.
Освен това си мисля, че такова чудо като "бивш учредител" няма.

;) Явно паметта ви по скоро е избирателна и си спомня само това което е изгодно на притежателя и малкия :mrgreen:
Бивш учредител има. Учредителят не се отказал, чрез никнейма си, а се е отказал публично с трите си имена(име презиме и фамилия)като и преди това писмено ви е предупредил включително и лично вас драги малкия. ;) :mrgreen:
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: PR агенция за нуждите на СФС

Мнениеот камикадзе » 22 Окт 2010, 21:07

Уж се нае агенция да оправи бакиите на "великите" синдикалисти,то взе та стана мазало.Революция?Битки?Предатели?Партии?
Ей,Малкия,питай тази агенция кое е по-добре,да примеш,че има още един синдикат,който ще е конкурент на Вашия и това ще Ви дава стимул да се докажете или да напишеш нещо тъпо за новоизлюпените?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: PR агенция за нуждите на СФС

Мнениеот Lord » 22 Окт 2010, 21:28

камикадзе, не ме вълнуват междуличностни спорове, но държа в този форум да има колегиалност и по принцип да се спазва добрият тон. Форума е FREE, всеки има право на всякакво мнение, но не сме в джуглата!
Ако някой не харесва някого - добре, но уважавайте факта, че тук може да чете всеки. Предварително благодаря за разбирането!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: PR агенция за нуждите на СФС

Мнениеот камикадзе » 22 Окт 2010, 21:31

Нямам нищо лично към който и да е,само задавам въпрос.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: PR агенция за нуждите на СФС

Мнениеот камикадзе » 22 Окт 2010, 21:55

Мислех си,че PR агенциите създават някакъв имидж,показват линия на поведение.Наетата агенция от СФС или не я бива /това силно ме съмнява/ или нашите хора / чудя се дали да ги споменавам / хич не ги бива.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта

cron