Дискусия в хотел "Родина"

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 01 Сеп 2010, 23:51

Raptor написа:Ей, пичове!
Дори не си направих труд да прочета внимателно, какво точно сте написали!
Да го смилам "мозъчно" ми е още по-трудно!
Един съвет - престанете с политиканстването в "чалга стил"! Служителите на МВР от всички категории не заслужават това!
Ако искате да градите "синдикални кариери" правете го поне както трябва! А то си е простичко - ****** !
Убеждавайте ******!
Изображение

Това е симулация на нещо направено.
Това е деградация.
Тези хора, ще изхарчат много пари, за нищо в името на /запушването/ на "СФСМВР".
Вярвам в хората и се надявам, че не сте ОВЦЕ.
Относно синдикалните кариери, на този етап НЕ БЛАГОДАРЯ!!!
Май отговор не получих?
Последна промяна Лъчезар Серафимов на 01 Сеп 2010, 23:58, променена общо 1 път
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот katana » 02 Сеп 2010, 00:02

Дискусията ще струва на СФСМВР общо 200лв., както и на другите организации. Пестим парите на хората. Мога ли сега, Лъчезаре, и аз да те наричам лъжец, защото заблуждаваш хората?
Относно отговора - чети внимателно, явно ти трябват повече опити, ще успееш, аз вярвам в теб.
И накрая - само това ли измисли, нещо позитивно, нещо полезно няма ли да предложиш?
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 02 Сеп 2010, 00:39

katana написа:Дискусията ще струва на СФСМВР общо 200лв., както и на другите организации. Пестим парите на хората. Мога ли сега, Лъчезаре, и аз да те наричам лъжец, защото заблуждаваш хората?
Относно отговора - чети внимателно, явно ти трябват повече опити, ще успееш, аз вярвам в теб.
И накрая - само това ли измисли, нещо позитивно, нещо полезно няма ли да предложиш?

Само 200лв.?
И аз заблуждавам хората?
Просто си смени /ИМИДЖА/.
Вярвам в теб. Напусни организацията.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот SFS » 02 Сеп 2010, 20:09

Синдикалните движения в САЩ през миналия век са инспирирани и подържани от идеологическата върхушка от изтока, начело на която стоят другарите правещи опит с възползване от наистина сериозните трудности, които има човечеството при раждане на икономика, вид и съвременен модел на света. Целта им е да се качват на вълната на такива справедливи искания да я овладяват и разграбват собствеността на собствениците, придобили я с неимуверни усилия и денонощен труд, учение и дарба.
Множество от днешната олигархическа върхушка в Москва и София са синове и внуци на лица екстрадирани от САЩ за противодържавна и престъпна дейност на територии на щатите през началото на 20 век.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот osata » 02 Сеп 2010, 21:17

Може пък нещо да излезе от "Родината". Ако не друго, поне името на хотела е показателно.
Ако наистина е толкова евтино ( да не вярва човек, но смятам, че Катана няма да седне да ни лъже ) пък не го броим за "евтин опит за летене". Братя Райт не успяват от първия път, но с всеки следващ опит стават все по-добри.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 03 Сеп 2010, 00:40

http://www.rodina.bg/BG/CongressCentre.htm
Изображение
ЗАЛА 1

Капацитет при подреждане тип “Класна стая” – 120 места, при подреждане тип “Киносалон” – до 150 места
Цена на ден – EUR 350.00
ЗАЛА 2
Капацитет при подреждане тип “Класна стая” – 120 места, при подреждане тип “Киносалон” – до 150 места
Цена на ден – EUR 350.00
ЗАЛА 3
Капацитет при подреждане тип “Класна стая” – 50 места, при подреждане тип “Киносалон” – до 60 места
Цена на ден – EUR 250.00
ЗАЛА СТРУМА
Капацитет до 40 души, с кръгла статична маса
Цена на ден – EUR 180.00
ЗАЛА МЕСТА
Капацитет до 25 души, с кръгла статична маса
Цена на ден – EUR 120.00
ЗАЛА МАРИЦА
Капацитет при подреждане тип “Класна стая” – 80 места, при подреждане тип “Киносалон” – до 130 места
Цена на ден – EUR 320.00
ЗАЛА ЯНТРА
Капацитет до 25 души, с кръгла статична маса
Цена на ден – EUR 120.00
ЗАЛА АРДА
Капацитет до 20 души, със статична маса, при подреждане тип “Класна стая” – 20 места, при подреждане тип “Киносалон” – до 25 места
Цена на ден – EUR 120.00
За повече снимки натиснете тук.
Лъчезар Серафимов написа:
камикадзе написа:
katana написа:Дискусията ще струва на СФСМВР общо 200лв., както и на другите организации. Пестим парите на хората.


Въх,пестяли!?Като чета протоколите от заседания на УС,разноските/защо ли вече и не се упоменават в последните заседания?/ за 10-15 души са повече от на тези,които ще присъстват в х-л"Родина"!?
Служителите ни заслужават синдикати,които наистина могат да водят преговори с ръководството на МВР,а не миткане из ЕС и отчитане на дейност!ЕС няма да ни перат насраните гащи!

Нямам думи.
Много ми е скапано, да казвам и пиша това -ПРЕДУПРЕЖДАВАХ...

Нека не продължавам....
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот камикадзе » 03 Сеп 2010, 16:08

osata написа:Може пък нещо да излезе от "Родината". Ако не друго, поне името на хотела е показателно.
Ако наистина е толкова евтино ( да не вярва човек, но смятам, че Катана няма да седне да ни лъже ) пък не го броим за "евтин опит за летене". Братя Райт не успяват от първия път, но с всеки следващ опит стават все по-добри.


Ще ми се и аз да вярвам на Катана и сие,но:
Кой разбуни кошера през 2009г.? - Осата,Павлов,Кочев,Лукан,Кандев и Лъчо.
Братя Райт са ставали все по-добри,защото са вярвали в способностите си,както и в това,че няма да им откраднат изобретеното.
Виж сега как хорица,които ги нямаше в началото се "намърдаха",опитват да оберат лаврите и да се въэползват от това,което сте свършили.Реваха,че Павлов е ползвал служебния автомобил за лични нужди,а пътуването през седмица-две до Търговище със сл.МПС от страна Грозев как ще си го обясниш?С Лъчо направихте така,че чрез Скайп да се организираме и пишем спокойно,но в последствие хорица милеещи за Федерацията умишлено създадоха и разделиха колеги чрез разни "стаи" на региони и прочие.
Това,което предстои да се случи в х-л"Родина" много ми напомня на семинари,провеждани от политически партии.Приказки,разтягане на локуми и толкоз.
Щи ми се да им вярвам,но след всеки изминал ден Федерацията все повече я оприличавам с политическите партии.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот katana » 03 Сеп 2010, 20:11

Кошерът през 2008 го разбуниха служителите на МВР. Супер грозно е някой да си го приписва...
Офертата за Родина, която Лъчезар е постнал, има отстъпка и става 280 евро плюс 150 лв. за вода и кафе. Всички разходи се делят на 4 между организаторите. По-добре е умно да мълчиш, Лъчезаре, отколкото глупаво да говориш...
Не ходя през седмица две до Търговище със служебната кола, ходих веднъж до Русе и веднъж до Албена за договора за отстъпките и в същото време до Варна за тунира, както и в същото време да занеса картите на Виваком, и двата пъти по покана на дружествата. Всеки път обикалям максимално много места по пътя, жалко, че все до половината ви е информацията. Повечето пъти съм ходил с автобус и съчетавам връщането с личен транспорт. Осван това дори и да ходех през седмица, в това няма нищо лошо - това ми е един от двата района, така съм ги избрал, за да пестя максимално от спане. А ти си приказвай лъжите, кой те спира.
Наистина се чудя има ли смисъл да пиша по форумите - ето темата е за дискусията в хотел "Родина" и все пак някой си намира начин да спами и разводнява. После на кого трябва да се сърдите, че нямате информация /не че съм длъжен да я осигурявам на явни противници на СФСМВР/, като от вас все излизат полуистини-полуглупости-полу и вие не знаете какво?
П.п. Едва ли ще дочакам извинение, то не може да бъде дадено от самовлюбени хора, които винаги са прави за себе си.
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 03 Сеп 2010, 22:38

katana написа:Кошерът през 2008 го разбуниха служителите на МВР. Супер грозно е някой да си го приписва...
Офертата за Родина, която Лъчезар е постнал, има отстъпка и става 280 евро плюс 150 лв. за вода и кафе. Всички разходи се делят на 4 между организаторите. По-добре е умно да мълчиш, Лъчезаре, отколкото глупаво да говориш...
Не ходя през седмица две до Търговище със служебната кола, ходих веднъж до Русе и веднъж до Албена за договора за отстъпките и в същото време до Варна за тунира, както и в същото време да занеса картите на Виваком, и двата пъти по покана на дружествата. Всеки път обикалям максимално много места по пътя, жалко, че все до половината ви е информацията. Повечето пъти съм ходил с автобус и съчетавам връщането с личен транспорт. Осван това дори и да ходех през седмица, в това няма нищо лошо - това ми е един от двата района, така съм ги избрал, за да пестя максимално от спане. А ти си приказвай лъжите, кой те спира.
Наистина се чудя има ли смисъл да пиша по форумите - ето темата е за дискусията в хотел "Родина" и все пак някой си намира начин да спами и разводнява. После на кого трябва да се сърдите, че нямате информация /не че съм длъжен да я осигурявам на явни противници на СФСМВР/, като от вас все излизат полуистини-полуглупости-полу и вие не знаете какво?
П.п. Едва ли ще дочакам извинение, то не може да бъде дадено от самовлюбени хора, които винаги са прави за себе си.

От този форум тръгна всичко това. От събирането в гр.Габрово преди 2 год. до създаването на СФСМВР. Ти едва ли знаеш това.
Относно горните ти писаня, просто май спирам да ти вярвам Галентине.
Камикадзе е прав, що касае написаното от него.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Lord » 03 Сеп 2010, 22:49

Престанете, де!

Служителите наистина се интересуват от подобна среща, а не 3-5 лева вповече или по-малко цена за организирането и. Убеден съм, че спорът между две-три персони тук не е на дневен ред сред повечето колеги, а и никога не е бил. Проумейте, че за повечето от нас имената Павлов, Серафимов, Иванов, Драганов или Грозев са само и единствено български фамилии, а не кауза, още по-малко панацея.Все пак се очаква дори премиерът да участва и затова средностатистическия служител се интересува от резултатите от дискусията, и то не само от социално-битовите, а и тези в средносрочна или дългосрочна перспектива, като промени в нормативната база, професионалния сатус, защитата при изпълнение на задълженията, материално-техническото обезпечаване и ред др. подобни, а не от мимолетни победи на мними "джедаи"!

Впрочем, ако се престане с междуличностните свади, същите персони, както и всички служители, а и самото общество, само ще спечелят, повярвайте. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта