Дискусия в хотел "Родина"

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 02 Окт 2010, 01:32

katana написа:Аз като казвам, че си емоционално нестабилен, явно е така - бързаш като теле пред майка си.
Интервюто е от БТВ, предаване Тази сутрин, 09.12.2008г. около 07:51ч. Така добре ли е?
Я сега се засрами от прибързаните си и неточни коментари и си вземи бележка!!!
Мен също ме е срам от твоите коментари, че беше и в УС по едно време, ама какво да правя, няма цял свят да се занимава със срамотиите ти, я!
Абе за разнообразие поне веднъж няма ли да напишеш "Извинявайте! Не бях прав за `еди-какво си`!"?

Не знам. Наистина не знам, кой си ти, че да отправяш, към мен подобна забележка.
Но ме е срам, че прецакахте цяла органицация. Организация, за която не си дал нищо.
Ще се моля да се върне същата.
Ти не си виновен, виновни са други.....
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 02 Окт 2010, 01:39

Мнението на потребителя е изтрито, заради нарушение на т. 2.18 от Правилата за ползване на форума!

екип PoliceBG
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот osata » 02 Окт 2010, 08:23

Не мога да разбера едно нещо: Какъв всъщност е смисъла на тази тема?
Нека говорим по темата - конкретно срещата в х-л "Родина" - постигнати, непостигнати, висящи резултати, кога може висящите да станат постигнати или непостигнати, кога непостигнатите могат да станат постигнати и т.н. ( Васко да Гама от с. Рупча - Тече, всичко тече - времето няма бряг и ни влече - няма как...... ).
Нека говорим ек ек по същество - започнем ли да говорим като онези от интервютата по телевизията, които с 15 изречения казват "нищо", значи работата не е на добре.

Ето например един въпрос от мен за "следващия хотел":
Имаше някаква макар и пишман оптимизация в МВР, числеността се намали, защо с парите на оптмизираните бройки не се вдигне заплащането на служителите - и с 4% да се пада на човек, пак е малък резултат.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта