Дискусия в хотел "Родина"

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот katana » 26 Сеп 2010, 00:31

Първо, въпросът беше към коментара на Лорд, съжалявам, ако някой се е подвел.
Второ, сметка има открита отдавна, както членовете на СФСМВР са информирани, в нея има набрана значителна сума, както членовете на СФСМВР също са информирани.
Гаранцията се състои в одобрението на направените разходи от НК. Ако не бъдат одобрени, има ред за възстановяването им от МОЛ. А ти пак си нямай гаранция. Но пък коментара за гаранцията изобщо, ама изобщо не съответства на темата на дискусията. Добре е, когато нещо се започва, да се завършва, а не да се скача от тема на тема като бълха по крава.
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 26 Сеп 2010, 00:49

katana написа:Прочее по-горното ми мнение го докладвах да го изтрие администратора, че не мога сам. Какво да ти кажа, имаш си някакво мнение, опитваш се да нагаждаш фактите към него - твоя работа.
Но ако забелязваш от постоянните ти заяжданици и спам почти не остана кой да пише тук, защото кой го интресува, че си цитираш мнение, в което има други два цитата от самия теб. Хората искат да виждат решения. В призивите дружно да си прережем гърлата, да изчезнем и тям подобни, едва ли някой ще съзре спасителната посока. Никой от никъде не те е гонил сам се махна, като толкова искаш да работиш за СФСМВР, кой ти пречи - можеш да го правиш и без да си член, и като член.
Твърдиш, че си си унищожил сам картата, която прочее е собственост на Федерацията, както и да е.
Продължаваш да пишеш в "СФСМВР", за която заявяваш, че вече е унищожена и не членуваш в нея, както и да е.
Хората им става скучно да четат твоите едни и същи твърдения, оформени по 101 начина и просто не влизат във форума, защото си имат и друга работа, както и да е.
Но с какво това ти помага да реализираш целите си? Нищо позитивно, само омраза...
А виж омразата, поне аз докато съм в УС, няма да ти позволя да вкараш вътре в УС. И така преживяхме достатъчно тежки моменти, личната ти емоционална нестабилност не може да бъде проблем на 8000 души.

Пич, ти кой заснет клип цитира днес в СЕИЗМОГРАФ?
Как не те е срам...
Срамувам се от вас.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот katana » 26 Сеп 2010, 01:15

Аз като казвам, че си емоционално нестабилен, явно е така - бързаш като теле пред майка си.
Интервюто е от БТВ, предаване Тази сутрин, 09.12.2008г. около 07:51ч. Така добре ли е?
Я сега се засрами от прибързаните си и неточни коментари и си вземи бележка!!!
Мен също ме е срам от твоите коментари, че беше и в УС по едно време, ама какво да правя, няма цял свят да се занимава със срамотиите ти, я!
Абе за разнообразие поне веднъж няма ли да напишеш "Извинявайте! Не бях прав за `еди-какво си`!"?
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Lord » 26 Сеп 2010, 21:11

katana написа:А ако тези, които визираш под "нас", наистина не ги интересуват 400-те лв. вещево доволство, в началото на октомври откриваме набирателна сметка за дарения за деца на загинали колеги, можете да ги пратите там. Ще е любопитно да разбера дали сте отишли да си ги получите от тила.


Започвам да съжалявам, че изобщо коментирах. Но щом се налага, ще обясня: под „нас” визирам полицаите, пожарникарите и спасителите, но тези, които не сме на бюро, тези които сме такива, каквито се водим, че и отгоре. От синдикализъм не отбирам, та може и да е правомерна забележката ти. Иначе по отношение на вещевото – да, ще си го получа, макар и да не е от тила/такъв не съществува отдавна/. Имах предвид, колега, че повечето сме с няколко кредита, кеф ти ипотечни, кеф ти потребителски. Та в този дух 400 лв. не решават нищо, освен дребни ежедневни проблеми и казах, че няма значение дали ще ги получим днес или на Коледа.


katana написа:Първо, въпросът беше към коментара на Лорд, съжалявам, ако някой се е подвел.
Второ, .........

Аз и колеги имаме ангажимент, назад във времето /от много години/ и към момента с деца от 2 детски дома, не мисля да го коментирам тук. Ако някой желае ще му копирам документи, вкл. и снимков материал и ще ги получи на ЛС!

Катана, коментара ми беше повече от добронамерен. Благодаря за отговорите. Ще продължа да се интересувам живо какво се случва със системата, но от днес нататък ще си спестя всякакви коментари във форумите.
Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот katana » 26 Сеп 2010, 22:18

Съжалявам, ако коментара ми в отговор на коментара на Лорд е бил по-рязък. Бях останал с впечатление, че тук се влиза малко "по-остро" при разглеждането на темите. Поне по отношение на действията на УС на СФСМВР коментарите са такива. Реших, че и аз мога да върна същата монета. Наистина ценя всеки коментар, дори и най-критичния, но не се виждам като боксова круша или чучело, да си стоя и всеки пътьом да ми бие по една критика, така че когато мога отвръщам според ситуацията и смятам, че така е честно и достойно. Ако не понасяте критики, защо отправяте такива?
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Lord » 27 Сеп 2010, 19:27

katana написа:...... Ако не понасяте критики, защо отправяте такива?


Не съм критикувал, коментирах/споделях мнение/, отделно, че нося критика, хоросан, бой и др., но да се върнем към темата. :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Theraphosidae » 27 Сеп 2010, 22:18

katana написа: Наистина ценя всеки коментар, дори и най-критичния, но не се виждам като боксова круша или чучело, да си стоя и всеки пътьом да ми бие по една критика, така че когато мога отвръщам според ситуацията и смятам, че така е честно и достойно.

Особено, ако го правите и на ниво диалог с Ръководството, което би било редно предполага се, отвръщането де! Пък и честно и достойно!
Theraphosidae
 

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот katana » 27 Сеп 2010, 23:07

Theraphosidae написа:
katana написа: Наистина ценя всеки коментар, дори и най-критичния, но не се виждам като боксова круша или чучело, да си стоя и всеки пътьом да ми бие по една критика, така че когато мога отвръщам според ситуацията и смятам, че така е честно и достойно.

Особено, ако го правите и на ниво диалог с Ръководството, което би било редно предполага се, отвръщането де! Пък и честно и достойно!

Ако си член на СФС, просто прочети последната стенограма от срещата с министър Цветанов на 14.09.2010г. Там съм коментирал достатъчно.
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот daniela_suzi » 29 Сеп 2010, 08:40

Да,изказванията наистина са интересни-както на Министър Цветанов,така и на представителите на съответните синдикални организации.Особено ако се чете внимателно и между редовете,както е популярно да се казва!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 02 Окт 2010, 01:14

daniela_suzi написа:Да,изказванията наистина са интересни-както на Министър Цветанов,така и на представителите на съответните синдикални организации.Особено ако се чете внимателно и между редовете,както е популярно да се казва!

Точно това е идеята бре.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта