Извинение

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Извинение

Мнениеот kotarak » 05 Сеп 2009, 21:58

Извинявам се за инфото,което пуснах за г-н Ангелов,което имаше съвпадение на имена.Просто се получи недоразумение,за което съжалявам и се извинявам искренно на Ангелов.
kotarak
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:50

Re: Извинение

Мнениеот lasthero » 08 Сеп 2009, 14:57

Стояне, няма нужда да се извиняваш когато си прав! Истината трябва да се казва, такава каквато е , дори и да боли, защото когато фактите говорят и боговете мълчат.

Колеги ,

Извърших проверка по сигнал от Стоян Иванов, Председател на СД – ГПУ – Крумовград във връзка с изгонването на лицето ("адвокат") Ивайло Ангелов от Районен Съд Крумовград поради липса на адвокатска карта .

Ето и резултата:
Това са данни от сайта http://www.lex.bg (http://lex.bg/bg/lawyers/search), тук е официалния регистър на всички Адвокатски Колегии в България , т.е. това е официален регистър на всички български адвокати ( живи , умрели и с отменени права).
Проверката е извършена по малко име Ивайло, по две и по три имена - Иванов Ангелов или Ангелов Иванов.
Ето резултата и всеки един от вас може да направи проврка в сайта, като първите 15 справки са безплатни, след което се изисква платена регистрация!

РЕГИСТРАЦИЯ
Понеделник, 7 Септември 2009 Публикуване на обява за работа
Търси
Търсене на Адвокати
Име
Номер
Адвокатски колегии:
Адвокати
Младши адвокати
Адвокатски дружества
Адвокатски съдружния
Адвокатски сътрудници

начало | Справочник | Адвокати

Базите данни в раздел "Адвокати" са официални и са предоставени от Висшия адвокатски съвет.

http://lex.bg/bg/lawyers/search
Ивайло Александров Арсов
Ивайло Анастасов Димитров
Ивайло Асенов Йорданов
Ивайло Асенов Младенов
Ивайло Асенов Цонков
Ивайло Атанасов Арнаудов
Ивайло Богомилов Боев
Ивайло Богомилов Луканов
Ивайло Бориславов Ангелов
Ивайло Василев Стоев
Ивайло Велков Иванов
Ивайло Георгиев Алексиев
Ивайло Георгиев Наумов
Ивайло Георгиев Попов
Ивайло Георгиев Стоичков
Ивайло Георгиев Тошев
Ивайло Георгиев Христов
Ивайло Господинов Иванов
Ивайло Григоров Асенов
Ивайло Димитров Антонов
Ивайло Димитров Данов
Ивайло Димитров Попов
Ивайло Димитров Чавдаров
Ивайло Димтров Вражилов
Ивайло Добрев Йорданов
Ивайло Евтимов Пазвански
Ивайло Иванов Влахов
Ивайло Иванов Георгиев
Ивайло Иванов Дерменджиев
Ивайло Иванов Дръжков
Ивайло Иванов Цанков
Ивайло Йорданов Андреев
Ивайло Йорданов Иванов
Ивайло Йорданов Стайков
Ивайло Кирилов Ивков
Ивайло Кирилов Тошев
Ивайло Колев Узунов
Ивайло Красимиров Петров
Ивайло Кръстев Костов
Ивайло Кръстев Романов
Ивайло Кънев Иванов
Ивайло Любенов Атанасов
Ивайло Маринов Димитров
Ивайло Маринов Димов
Ивайло Минчев Джавкаров
Ивайло Михайлов Овчаров
Ивайло Найденов Найденов
Ивайло Николов Първанов
Ивайло Огнянов Ганчев
Ивайло Петров Миладинов
Ивайло Петров Николов
Ивайло Петров Табаков
Ивайло Петров Ценкулов
Ивайло Пламенов Велинов
Ивайло Радоев Фитковски
Ивайло Симеонов Абаджиев
Ивайло Симеонов Иванов
Ивайло Софрониев Ставрев
Ивайло Станчев Димитров
Ивайло Стефанов Балкански
Ивайло Стефанов Стоянов
Ивайло Тодоров Пенов
Ивайло Тодоров Стоянов
Ивайло Христов Мазнев
Ивайло Христов Нелковски
Ивайло Христов Стойков
Ивайло Христофоров Кондев
Ивайло Цветанов Василев
Ивайло Цветанов Мончев

Това са всички Ивайловци, с имена Иванов Ангелов или Ангелов Иванов - НЯМА!
След проверката осъществих оперативна комбинация чрез член на СФСМВР, който проведе разговор с Ивайло Ангелов – представил се като адвокат и Доктор по Наказателно Право на НК във Велико Търново. При разговора, Ивайло Ангелов е завявил, че е уведомил Иван Павлов Председател на СФСМВР, за това, че няма адвокатски права и не е адвокат и е имал уговорка с Павлов да бъде само юрист-консулт на СФСМВР.
Същото ми беше отречено от Иван Павлов при телефонен разговор !?! За сведение на всички, “адвокат” Ивайло е доведен в СФСМВР от Председателя на ФКК на СФСМВР Г-н Иван Савов и представен като “много наш човек - МНЧ”, сигурен и проверен кадър на МВР, с личните гаранцанции на Иван Савов. ( До кога? )
Към момента Ивайло Ангелов бил е помолен да напусне (изгонен) няколко дела на различни съдилища в България ( Крумувград , Омуртаг и др.) поради липса на адвокатски права и делата на колегите са били отменени или спрени. Въпреки това Ивайло Ангелов е твърдял, че е изгонен от съда , защото е нямал пълномощно за правна помощ издаде от СФСМВР.
Установено е, че към момента “адвокат” Ивайло е вземал пари от различни служители и членове на СФСМВР, за да ги “представлява” по различни дела. Как като няма права, не е ясно? Оказва се, че пари са му плащани и от предходния УС на СФСМВР – срещу представерни от същия документи

Ивайло Иванов Ангелов – представил се като адвокат и Доктор по Наказателно Право на НК във Велико Търново, твърдеше също, че е преподавател в Колеж по Икономика – Пловдив. Извърших справка и двата колежа по икономика в гр.Пловдив :
1. Европейски колеж по икономика и управление гр.Пловдив – http://www.ecem.org/ecem/
2. Колеж по икономика и администрация гр.Пловдив - http://www.ceabul.net/lang_bg/index.htm

и лично разговарях с шефовете на учебните отдели и на двата Колежа в Пловдив. Оказа се, че такъв преподавател Ивайло, с имена Иванов Ангелов или Ангелов Иванов - НЯМА! В първия колеж не се изучава Наказателно право, а във втория всички преподаватели по Наказателно право преподават в АМВР-София !!!

Уведомени са всички членове на УС за констатираното от мен и вероятността да сме станали жертва на ИЗМАМНИК !

Предупреждавам Ви, че към момента “адвокат” Ивайло обикаля по различни районни управления и служби и търси колеги за “клиенти”, моля Ви не правете това и не му давайте пари защото има голяма вероятност да станете жертва на престъпление!

Като член на УС на СФСМВР, Ви заявавам, че ще потърся отговорност от всички имащи отношение по случая, без значение от мястото им във Федерацията!

Борислав Мазнев , член на УС на СФСМВР
lasthero
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Сеп 2009, 12:58

Re: Извинение

Мнениеот nqmabivshi » 08 Сеп 2009, 15:16

Не знам, но мисля, че сега е време да чуем какво ще каже господин Иван Савов.
nqmabivshi
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 14:49

Re: Адв. Ивайло Ангелов

Мнениеот бабамеца » 30 Яну 2011, 23:34

Колеги, вчера писах по темата с молба да дискутираме още темата за адв. Ивайло Ангелов, но форумът не отрази моето писание, не знам п окакви причини. Значи, пак да поставя моите въпроси: Защо никой не е сезирал съответните органи за противозаконните действия (ако според вас са такива) на Ангелов?; Защо когато отворя сайта на lex за проверка на всички адвокати, който е посочен за справка от г-н Мазнев излиза че той е практикуващ адвокат с номер. Защо са недоволни тези на които е спечелил делата (имам предвид г-н Савов). Между другото няма и ограничения, доколкото ми е известно, дипломирани юристи и регистрирани юристконсулти да представляват упълномощили ги лица пред съда, без да са адвокати. Разчитам на съдействие, тъй като Ангелов е ангажиран от мен по няколко дела и искам да нямам притеснения.
бабамеца
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Яну 2011, 20:28

Re: Извинение

Мнениеот plamen » 23 Дек 2011, 20:24

Приятелю ще береш ядове.Ще нахвърлям нещо по темата,може и делото да кача за да се посмеете .Само дето на мен ми се плаче.
plamen
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Ное 2011, 22:03

Re: Извинение

Мнениеот spoon » 13 Яну 2012, 21:04

plamen написа:Приятелю ще береш ядове.Ще нахвърлям нещо по темата,може и делото да кача за да се посмеете .Само дето на мен ми се плаче.


Давай, нека нещата излязат на светло, точно за да няма инсинуации, давай!
spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52


Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron