ОТВОРЕНО ПИСМО

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ОТВОРЕНО ПИСМО

Мнениеот Елена » 13 Юни 2015, 15:35

малкия написа:
Елена написа:Почнете с реформи на синдикално ниво, че направихте МВР за смях пред обществото. Шест синдиката в МВР и от тях четири полицейски :lol Всичките лидери с позиции и предложения за реформи :mrgreen: Единият лидер на синдикат е "колега" и го познавам от СУ задочник по право. Да не ти казвам как завърши право и какъв е "лидер" :lol:


Не, точно за него не е нужно да ми казваш - наясно съм... :D
Виж за колегите, на които е "лидер"...


Мечо Пук казва - С каквито се събереш - с такива се събираш. :D
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: ОТВОРЕНО ПИСМО

Мнениеот dakota_ » 14 Юни 2015, 21:38

Елена написа:
малкия написа:
Елена написа:Почнете с реформи на синдикално ниво, че направихте МВР за смях пред обществото. Шест синдиката в МВР и от тях четири полицейски :lol Всичките лидери с позиции и предложения за реформи :mrgreen: Единият лидер на синдикат е "колега" и го познавам от СУ задочник по право. Да не ти казвам как завърши право и какъв е "лидер" :lol:


Не, точно за него не е нужно да ми казваш - наясно съм... :D
Виж за колегите, на които е "лидер"...


Мечо Пук казва - С каквито се събереш - с такива се събираш. :D


Смеете се вие,но "колегата" е най-добрият културолог сред разследващите полицаи и обратно :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: ОТВОРЕНО ПИСМО

Мнениеот markototev » 16 Юни 2015, 17:50

Браво на СФС-то!!! И на минимум петдесетте хиляди привърженици, които с душа и дупе подкрепиха всенародния му протест!!! :mrgreen:
Очаква се всички политици да почнат да правят дълбоки теманета на Валентин Попов, да му ближат разните чаркове от тялото и да го питат какво му се ще, че да го направят!!!
Остава да видим реален резултат, различен от досегашните протести на синдикатите в МВР - демек да е нещо различно от кръгла нула. :roll:
В събота се организира и диспут между Вальо Бирата, Лудото Ленче и стария коч дакота! Ще го дават по всички телевизии, да не го изпуснете! :lol:
markototev
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Юни 2015, 17:37

Re: ОТВОРЕНО ПИСМО

Мнениеот spoon » 16 Юни 2015, 19:20

spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52

Re: ОТВОРЕНО ПИСМО

Мнениеот малкия » 16 Юни 2015, 21:21

markototev написа:Браво на СФС-то!!! И на минимум петдесетте хиляди привърженици, които с душа и дупе подкрепиха всенародния му протест!!! :mrgreen:
Очаква се всички политици да почнат да правят дълбоки теманета на Валентин Попов, да му ближат разните чаркове от тялото и да го питат какво му се ще, че да го направят!!!
Остава да видим реален резултат, различен от досегашните протести на синдикатите в МВР - демек да е нещо различно от кръгла нула. :roll:
В събота се организира и диспут между Вальо Бирата, Лудото Ленче и стария коч дакота! Ще го дават по всички телевизии, да не го изпуснете! :lol:


Ти специално за да напишеш това ли се регистрира тук?! Трогнат съм.
Или просто поднови регистрацията? ;)
Благодаря все пак - и за новия прякор, и за топлите думи!

:D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ОТВОРЕНО ПИСМО

Мнениеот dsuzunov » 16 Юни 2015, 21:51

Бас държа, че не знае, кой всъщност е Марко Тотев - Адвокатът Марко Тотев...
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта