Протест

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Протест

Мнениеот малкия » 15 Окт 2014, 21:27

Уважаеми колега, смисленото обяснение е в сравнението на двата документа.
Но - от друга страна - признавам, че винаги съм срещал затруднения в комуникацията с Вас.
Нека приемем, че грешката за това е изцяло моя и да спрем спама, може ли?
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Протест

Мнениеот dakota_ » 16 Окт 2014, 02:19

ивчо написа:
малкия написа:Можеш даже да поразшириш малко темата. Поразрови тук-там из форумите и ще попаднеш на едни писания за времето, през което съм бил във ВМРО. ;) И по тая тема можеш да се поупражняваш...
Айде бягай да си пишеш домашното. Ама да те светна, че напразно се напъваш. Имаше време, когато някой можеше и да се върже на тия празни приказки, ама беше отдавна.


Видя ли,че излъга за Цветанов,но лъжа в позла на партията в която сте се клели с Дакота,явно за вас не се брои за лъжа :D
За ВМРО знам,че вече не си толкова скъпо платена жена и не си от ВМРО :lol: ,но столетницата е в кръвта ви другари комунисти председатели и конструктивни симпатизанти :lol:
Ще се преброите на протеста колко сте, а ние ще вдим как членовете на столетницата се топят :lol:


Ивчо,понеже си млад и прост /нищо лично спрямо теб,писането ти навежда за голям резерв на простотия/ ще ти кажа нещо,което не си разбрал заради очевадните ти интелектуални затруднения.Когато БСП беше на власт открито заявяваше,че партия Герб подпира СФС и протестите на полицаите...Същата работа се повтори,когато Герб взеха властта,тогава пък според Герб синдикатите бяха подпомагани от БСП...В крайна сметка синдиката се оказа,че не е нито на БСП,нито на Герб и лидерите на синдиката са част от нас и нямат нищо общо с нито една партия...
Споменаваш Алгафари,но явно не знаеш за кой Алгафари става дума,ако знаеше за кой Алгафари става дума,нямаше да се излагаш...Мадж Алгафари няма нищо общо с БСП,освен това,че има брат Нидал Алгафари,който е PR специалист и работи за БСП... Ти като си педе..ст,значи ли,че е задължително и брат ти да е педе..ст? Нищо лично,просто онагледявам за да схванеш /ако изобщо можеш/ за какво иде реч.
Намали темпото,не е нужно да ми отговаряш,просто се стегни и се дръж като голям човек!

ПП/Не споделям идеята за протест! Против протеста съм и се радвам,че и моя приятел Любо Еленков е отказал да участва в протеста. Иска ми се и СФС да узрее и да потърси начин да не разпилява излишна сила и енергия за нещо наистина безсмислено и ненужно...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Протест

Мнениеот STO92 » 16 Окт 2014, 06:36

малкия написа:Уважаеми колега, смисленото обяснение е в сравнението на двата документа.
Но - от друга страна - признавам, че винаги съм срещал затруднения в комуникацията с Вас.
Нека приемем, че грешката за това е изцяло моя и да спрем спама, може ли?


Ако според Вас въпрос, като - " Каква ще е формата на протеста ? " е спам в тема ПРОТЕСТ ......... ОК, може. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Протест

Мнениеот катюша » 16 Окт 2014, 13:05

Само незадоволен човек може да пише в 06:36 за "Протест" и по-добре да се обърне към Мара Шепова за помощ и успокоение :D
Формата на протеста не бива да касае мекерета от ЕООД "ИП" и ЕТ "ГГ"... с вашия или без вашия бус членска синдикална маса,протеста ще мине и замине и никой няма да се сети да попита за вас :lol:
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Протест

Мнениеот STO92 » 16 Окт 2014, 13:46

катюша написа:Само незадоволен човек може да пише в 06:36 за "Протест" и по-добре да се обърне към Мара Шепова за помощ и успокоение :D
Формата на протеста не бива да касае мекерета от ЕООД "ИП" и ЕТ "ГГ"... с вашия или без вашия бус членска синдикална маса,протеста ще мине и замине и никой няма да се сети да попита за вас :lol:




Re: Кратък казус

Ново мнение от катюша » 08 Сеп 2014, 05:33

кпц написа:

Жеков написа:Аз също ...............................................................................................
Всички неща по-горе ще има възможност да ги научи на курса за първоначална полицейска подготовка :D
На уволнения колега казвам,че човек когато губи,не знае какво печели ;)

катюша

младши Полицай

Мнения: 84
Регистриран на: 02 Мар 2014, 15:52



Ако незадоволените пишат в 06:36 часа , за писателката КАТЮША писането в 05:33 часа е поради смяната на батериите предполагам, като силно се надявам ползваният уред да запълни празнотите и. Благодаря Ви за откровените мисли, които показват и същността на изразяващите ги. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Протест

Мнениеот катюша » 16 Окт 2014, 14:55

Мнението е изтрито. - Lord
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Протест

Мнениеот STO92 » 16 Окт 2014, 15:44

Мнението е изтрито. - Lord
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Протест

Мнениеот STO92 » 16 Окт 2014, 15:52

Мнението е изтрито. - Lord
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Протест

Мнениеот катюша » 16 Окт 2014, 16:04

Мнението е изтрито. - Lord
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Протест

Мнениеот Иво Тодоров » 16 Окт 2014, 16:41

Катюша,ти започваш да протестираш срещу себе си.
Попов спря да пише,спри и ти, защото съсипахте Федерацията.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта