Протест

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Протест

Мнениеот dakota_ » 15 Окт 2014, 16:47

Вальо,ако ще се заигравате някъде с представители на БСП,гледай да е с Корнелия Нинова :) и ако осигуриш някъде такава възможност,пиши ми на лични има ли възможност и аз да се заиграя с вас.Оставям веднага лова и се включвам :D
Не се връзвай на постинги като горния,това са номерцата на ИП и ГГ...завиждат на СФСМВР и гледат как да окепазят работата ви.
За масовия читател да отбележа,че не съм член на СФМВР,но не съм равнодушен към работата на СФСМВР и може да се определя като конструктивен поддръжник на СФСМВР ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Протест

Мнениеот ивчо » 15 Окт 2014, 17:05

Дакота,вие милиционерите мислите само за ядене,пиене и еб..е,последното не може да го правите,щото ЕГН-то ви пречи :lol: Гледай си лова,яденето и пиенето,покрай това провери и ще виддш,че СФС плаща на Алгафари за PR обслужване,да лъска имиджа на лидера на СФС, а парите са наши от членския ни внос.
Всички знаем кой е Алгафари и какви заигравки има с БСП ;) Теб не те боли за СФС,но мен боли,защото искам честност и прозрачност в отношенията,стига вече с това задкулисие.
Нека кажат кой е решил да се вдига този ненужен протест,кого ще обслужи този протест и защо с парите на всички членове ще се плаща протеста за обслужването на определени партии.Няма писане на лични,обаждане по телефона и да казват,той е отпускa,няма го.
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Re: Протест

Мнениеот малкия » 15 Окт 2014, 17:33

ивчо написа:Дакота,вие милиционерите мислите само за ядене,пиене и еб..е,последното не може да го правите,щото ЕГН-то ви пречи :lol: Гледай си лова,яденето и пиенето,покрай това провери и ще виддш,че СФС плаща на Алгафари за PR обслужване,да лъска имиджа на лидера на СФС, а парите са наши от членския ни внос.
Всички знаем кой е Алгафари и какви заигравки има с БСП ;) Теб не те боли за СФС,но мен боли,защото искам честност и прозрачност в отношенията,стига вече с това задкулисие.
Нека кажат кой е решил да се вдига този ненужен протест,кого ще обслужи този протест и защо с парите на всички членове ще се плаща протеста за обслужването на определени партии.Няма писане на лични,обаждане по телефона и да казват,той е отпускa,няма го.


:D
Мамин златен!
Хайде ела да проверим заедно КОГА СФС е плащала на Алгафари.
Искаш ли жокер?
Точно по същото време, когато МВР с министър Цветан Цветанов плащаше на същия Алгафари и преводачите от фирмата му. Ха сега кажи, че г-н Цветанов е заигравал с БСП, та съвсем да изтрепеш рибата... :)

А кой е решил да се излиза на протест ще ти кажа. Очевидно хич не си в час с делата на СФСМВР. Поради това явно не знаеш, че по решение на Федеративния съвет (ако имаш идея какво е това) Управителният съвет на Федерацията може да обяви само протестна готовност. Към протестни действия се пристъпва едва след като се получи официалното "ЗА" от определен брой синдикални дружества или от определен брой членове на Федерацията. Иди пак при председателя и поискай да погледнеш какво има на пощата на дружеството. Или иди и погледни в затворената група на членовете на СФСМВР във Фейсбук - там също има какво да се види по темата кой и как е решил да се започва протест.
Що се отнася до мен, аз започнах да се чудя сериозно дали си член на СФСМВР. Или просто член... ако ме разбираш на къде бия... :)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Протест

Мнениеот ивчо » 15 Окт 2014, 18:26

малкия написа:
ивчо написа:Дакота,вие милиционерите мислите само за ядене,пиене и еб..е,последното не може да го правите,щото ЕГН-то ви пречи :lol: Гледай си лова,яденето и пиенето,покрай това провери и ще виддш,че СФС плаща на Алгафари за PR обслужване,да лъска имиджа на лидера на СФС, а парите са наши от членския ни внос.
Всички знаем кой е Алгафари и какви заигравки има с БСП ;) Теб не те боли за СФС,но мен боли,защото искам честност и прозрачност в отношенията,стига вече с това задкулисие.
Нека кажат кой е решил да се вдига този ненужен протест,кого ще обслужи този протест и защо с парите на всички членове ще се плаща протеста за обслужването на определени партии.Няма писане на лични,обаждане по телефона и да казват,той е отпускa,няма го.


:D
Мамин златен!
Хайде ела да проверим заедно КОГА СФС е плащала на Алгафари.
Искаш ли жокер?
Точно по същото време, когато МВР с министър Цветан Цветанов плащаше на същия Алгафари и преводачите от фирмата му. Ха сега кажи, че г-н Цветанов е заигравал с БСП, та съвсем да изтрепеш рибата... :)

А кой е решил да се излиза на протест ще ти кажа. Очевидно хич не си в час с делата на СФСМВР. Поради това явно не знаеш, че по решение на Федеративния съвет (ако имаш идея какво е това) Управителният съвет на Федерацията може да обяви само протестна готовност. Към протестни действия се пристъпва едва след като се получи официалното "ЗА" от определен брой синдикални дружества или от определен брой членове на Федерацията. Иди пак при председателя и поискай да погледнеш какво има на пощата на дружеството. Или иди и погледни в затворената група на членовете на СФСМВР във Фейсбук - там също има какво да се види по темата кой и как е решил да се започва протест.
Що се отнася до мен, аз започнах да се чудя сериозно дали си член на СФСМВР. Или просто член... ако ме разбираш на къде бия... :)


Явно на теб ти трябва жокер,ЕГН то ти кръжи около Дакота и паметта ти изневерява :D Цветанов стана министър 2009 год. и е плащал по наследен договор до края на годината ;) договора е заварил сключен от твоята партия БСП.След това спря кранчето,което твоята партия БСП беше отворила и СФС с нашите пари от членски внос наливахте при хора от БСП.
Знам,че хортата на твоя възраст сте от БСП,но не ни мисли нас за хамслаци да ни баламосваш с твоите протести да правим услуги на БСП :D
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Re: Протест

Мнениеот малкия » 15 Окт 2014, 18:43

Ама вярно си сладък...
Член на СФС, дето председателят на СД-то му не знаел какво да му каже, пък виж колко бил информиран... :D
Ми що питаш тогава как се взема решение за протест? Това не знаеш, а за договорите на Алгафари знаеш?
Брей, членът му с член! :lol:
Иначе за "моята" партия можеш да си пишеш на воля. Достатъчно хора ме познават и знаят коя е "моята партия". ;)
Можеш даже да поразшириш малко темата. Поразрови тук-там из форумите и ще попаднеш на едни писания за времето, през което съм бил във ВМРО. ;) И по тая тема можеш да се поупражняваш...
Айде бягай да си пишеш домашното. Ама да те светна, че напразно се напъваш. Имаше време, когато някой можеше и да се върже на тия празни приказки, ама беше отдавна.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Протест

Мнениеот STO92 » 15 Окт 2014, 19:17

Каква ще е формата на протест ??? ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Протест

Мнениеот малкия » 15 Окт 2014, 19:18

Ела и ще видиш. :)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Протест

Мнениеот STO92 » 15 Окт 2014, 19:24

малкия написа:Ела и ще видиш. :)


Това ........... най-малкото звучи несериозно. ;)
Доколкото видях, приканвате всеки желаещ от обществото в България, а в крайна сметка не е ясна формата на организираният протест. Ще се обхожда нещо, ще се веят плакати, ще поставяме трибагреници, ще , ще , ще ......... ??? Но все пак Ви благодаря господин Попов за изчерпателния отговор. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Протест

Мнениеот ивчо » 15 Окт 2014, 19:25

малкия написа:Можеш даже да поразшириш малко темата. Поразрови тук-там из форумите и ще попаднеш на едни писания за времето, през което съм бил във ВМРО. ;) И по тая тема можеш да се поупражняваш...
Айде бягай да си пишеш домашното. Ама да те светна, че напразно се напъваш. Имаше време, когато някой можеше и да се върже на тия празни приказки, ама беше отдавна.


Видя ли,че излъга за Цветанов,но лъжа в позла на партията в която сте се клели с Дакота,явно за вас не се брои за лъжа :D
За ВМРО знам,че вече не си толкова скъпо платена жена и не си от ВМРО :lol: ,но столетницата е в кръвта ви другари комунисти председатели и конструктивни симпатизанти :lol:
Ще се преброите на протеста колко сте, а ние ще вдим как членовете на столетницата се топят :lol:
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Re: Протест

Мнениеот STO92 » 15 Окт 2014, 19:29

малкия написа:Ела и ще видиш. :)


Не ми е ясно дали по подобен начин не отговарят и законодателите при евентуална промяна ........ "Като стане ще видите !" ........... защо ли тогава има недоволни. :roll:

А и без да присъствам мога да видя, живеем в 21 век. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта