Протест

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Протест

Мнениеот малкия » 20 Окт 2014, 18:59

Lord написа:Да споделя, че приятно се изненадах, защото ние все отчитаме децата ни, като "изгубено поколение", но вече няколко пъти през последните години се убеждавам, че грешим. :idea:


Ами дай да престанем да ги отчитаме така, а? :D
Честно казано, в това отношение съм повече или по-малко оптимист. Децата ни са си читави, а и не забравяй, че проблемът с оправянето на нещастната ни държава май ще го оставим на тях да го решават.
По една или друга причина нашето поколение май се издъни по този въпрос.
Та не знам дали в определен смисъл ние няма да се окажем "изгубено поколение"...
Пфу, гледай на къде отплеснах... :oops:
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Протест

Мнениеот Сакалиев » 22 Окт 2014, 16:58

Милиционерско поколение сте и трябваше отдавна милиционерите да ви изчистят от МВР. Забелязали Попов,че двамата с Дакота играете една игра.Ти играеш игрички с БСП и свириш на социалната струна,дакота уж е против,но и двамата не може да скриете симпатиите си към БСП и комунистите.
Милиционерска ви работа :lol: какво постигнахте на протеста,колко на брои колеги подкрепиха протеста?
Сакалиев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 08 Авг 2014, 12:40

Re: Протест

Мнениеот малкия » 23 Окт 2014, 09:31

Малко бъркаш. Вярно, хора от моето поколение са започнали в МВР по "милиционерско" време. Лично за мен обаче, поради някои обстоятелства в миналото на семейството ми (които е нормално да не са ти известни), преди 1989-а пътя към системата беше затворен. Документи за постъпване подадох по време на правителството на Филип Димитров, работа започнах през 1993-а. Та по тази причина - пък и не само поради нея - наистина са ми странни приказките за "симпатии към БСП и комунистите".

Ще ти кажа още нещо. Не те познавам, но на някои полицаи от моето "милиционерско поколение" някой с твоя начин на мислене едва ли може и вода да носи.

За подкрепата на протеста. Като толкова те интересува колко точно колеги са го подкрепили, да беше дошъл да ги преброиш. Аз лично не съм ги броил, но ми се видяха доста. Ако на теб са ти се видели малко, можеш, надявам се да посочиш кога повече колеги са излезли в подкрепа на нещо, организирано от някой друг, а не от СФСМВР. Като трябва да подчертая, че в протеста участваха и служители, които не са членове на Федерацията. Нещо повече - имаше членове на други синдикати в МВР.

И за да не се разпростирам твърде нашироко, ще добавя само едно нещо. Не за друго, а защото явно си от оня тип форумни герои, дето отговарят на описанието "чукча не читатель, чукча - писатель". Моля останалите да ме извинят, повтарям го само заради тебе:
Димитър Манолов от КТ „Подкрепа" декларира, че 26 години не са се отметнали нито веднъж от позицията си и засвидетелства и този път подкрепата на организацията към служителите в сектор „Сигурност".
Той бе категоричен, че единствено организациите, каквито са синдикатите на протеста днес, могат да решават за пенсионната реформа, тъй като те представляват полицаите. Когато Христосков е свикал експертен съвет Манолов е запознал социалния министър с това становище, което е направило невъзможно присъствието му в този съвет.
КТ „Подкрепа" е готова да предостави целия си експертен състав и на присъстващите организации, защитаващи правата на организациите, за да работят в преговорите по отношение на готвените промени.

http://news.ibox.bg/news/id_2059553063? ... ce=flip.bg

Ти разбира се, можеш да кажеш, че и Митко Манолов "не може да скрие симпатиите си към БСП и комунистите"... Какво пък, пробвай. :)
И ела после пак да си говорим за милиционерски работи... ;)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта