Новата наредба за работното време

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот Иво Тодоров » 03 Сеп 2014, 14:51

Кой и защо трие написаното от мен?
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот dakota_ » 03 Сеп 2014, 15:03

Бат Серго е в дъното на нещата с "триенето" на написаното от теб :mrgreen:
Апропо,като разбреш,че никой нищо не трие,а проблема е изцяло в твоя "телевизор",ще покажеш ли на какво ви учи Колето Симов и да напишеш едно "Извинявайте" ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот Мавър » 03 Сеп 2014, 17:11

dakota_ написа:Голям майтап е и това 2-3 синдиката да се съберат и да направят конфедерация :D една шепа хора като се съберат с още една шепа хора ще станат две шепи хора...но не и конфедерация :lol:
Синдикати на които членската маса се побира в един бус не могат да направят конфедерация :mrgreen:


Явно и ти като другите не знаеш какво означават абревиатурите на синдикатите извън СФС ;) То и аз не знам всички,но сидиката ССМВР е "секретни сътрудници на МВР" :mrgreen: Разкрие ли някой техния брой,ще го уволнят за издаване на служебна тайна :lol: за това никой не знае техния брой,но се говори,че се събират във "ван-а" на ИП :lol:
Мавър
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 13:23

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот Иво Тодоров » 03 Сеп 2014, 17:19

dakota_ написа:Бат Серго е в дъното на нещата с "триенето" на написаното от теб :mrgreen:
Апропо,като разбреш,че никой нищо не трие,а проблема е изцяло в твоя "телевизор",ще покажеш ли на какво ви учи Колето Симов и да напишеш едно "Извинявайте" ;)


Моя началник ме научи на следното:
Да не правя тутурутки на "висшестоящи",бизнесмени,политици и да не им се надупвам;като ходя по заведения да си плащам;да не ходя по заведения с криминалния контингент,защото има снимки и видео материалчета,които може да се пуснат в нета;да не доноснича срещу колеги;да не създавам интриги;да не наричам колегите си тъпанари,идиоти,п...и;да не им пикая на оперативната самостоятелност ...... има още много,да изброявам ли?
Така и не разбрах къде си началник,но искам да ти задам въпрос,свързан с моя. Нашия град,в частност територията на управлението са ни натоварени с различни мероприятия и за капак командированите на границата. Как по тази наредба ще се заплати изработеното от "каишите и папуняците" над 70 часа?
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот Иво Тодоров » 03 Сеп 2014, 17:49

Точно така Вальо,Директивата защитава,а нашата наредба не дава отговор какво става с часовете над 70.
За да съм отпочинал и свеж за основната ми работа трябва да получавам достойна заплата,а не да мисля как и къде да спечеля чрез допълнителен труд някой лев.Не искам да припечелвам от извънреден труд,но не искам положения да остане незаплатен. Трябва точен и ясен регламент. И да знаеш,че допълнителната работа на колегите в ЕС,по-точно часовете са точно определени,с цел да си отпочинал и свеж за основната си дейност. Манипулации - таратанци.
На последното ССП с ръководството опитахте да нарушите писаните правила,като с неприети под законови актове да изхвърлите четири синдикални организации. Егати защитници на права сте. Това не е ли манипулация?
Павлов пречи на Попов,рече другаря Станишев.Защо той се оплаква, а не ти?
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот Иво Тодоров » 03 Сеп 2014, 17:56

Мавър написа:
dakota_ написа:Голям майтап е и това 2-3 синдиката да се съберат и да направят конфедерация :D една шепа хора като се съберат с още една шепа хора ще станат две шепи хора...но не и конфедерация :lol:
Синдикати на които членската маса се побира в един бус не могат да направят конфедерация :mrgreen:


Явно и ти като другите не знаеш какво означават абревиатурите на синдикатите извън СФС ;) То и аз не знам всички,но сидиката ССМВР е "секретни сътрудници на МВР" :mrgreen: Разкрие ли някой техния брой,ще го уволнят за издаване на служебна тайна :lol: за това никой не знае техния брой,но се говори,че се събират във "ван-а" на ИП :lol:


Вече съм разкрит от Мавър :mrgreen: ,край със секретността ми: Да си призная казвам се Иво Тодоров,работя в Трето РУ ОДМВР Пловдив като младши оперативен дежурен. В МВР работя от 1996г.
Мавър,това съм го написал през 2008г.в самото начало на протестите ни в другия полицейски форум,от който бях "перманентно"изгонен,изключен,затрит и т.н.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот dakota_ » 03 Сеп 2014, 18:05

Иво Тодоров написа:
dakota_ написа:Бат Серго е в дъното на нещата с "триенето" на написаното от теб :mrgreen:
Апропо,като разбреш,че никой нищо не трие,а проблема е изцяло в твоя "телевизор",ще покажеш ли на какво ви учи Колето Симов и да напишеш едно "Извинявайте" ;)


Моя началник ме научи на следното:
Да не правя тутурутки на "висшестоящи",бизнесмени,политици и да не им се надупвам;като ходя по заведения да си плащам;да не ходя по заведения с криминалния контингент,защото има снимки и видео материалчета,които може да се пуснат в нета;да не доноснича срещу колеги;да не създавам интриги;да не наричам колегите си тъпанари,идиоти,п...и;да не им пикая на оперативната самостоятелност ...... има още много,да изброявам ли?
Така и не разбрах къде си началник,но искам да ти задам въпрос,свързан с моя. Нашия град,в частност територията на управлението са ни натоварени с различни мероприятия и за капак командированите на границата. Как по тази наредба ще се заплати изработеното от "каишите и папуняците" над 70 часа?


Ако на Колето му се налага да ви учи на всичко изброено по-горе...жална му майка,жив да го оплаче човек и да вземе да гръмне тези от "ЧР" :oops: Може ли мъже на зряла възраст да нямате изградена ценностна система и да ви учи Н-ка на РУП на морал и елементарни човешки ценности...Разочароваш ме за пореден път.. не изброявай нищо повече,това стига.... дано броя ви да не е голям и да става дума за частни случаи...
Сега на въпроса ти - на "папуняци" и "каиши" не се плаща нищо по наредбата...Плаща се на полицаи и при добра организация наредбата работи. Не ги мисли "каишите" и "папуняците" на тях дори да им намалят двойно заплатите,пак ще стоят на работа в МВР,защото освен в МВР на друго място никой няма да ги търпи...
Желая ти да си добър ученик,Колето е добър преподавател,бързо ще наваксаш пропуснатото ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот Lord » 03 Сеп 2014, 19:13

Иво Тодоров написа:Кой и защо трие написаното от мен?



Сигурен ли си, че имаш изтрито мнение, Иво?! Защото проверих в админпанела и от 22 часа на 25-ти август до настоящия момент само аз съм използвал администраторски права, за да изтрия новорегистрирани ботове, но нищо и на никого не съм изтривал. Та, сигурен ли си?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот Иво Тодоров » 03 Сеп 2014, 20:04

Сигурен съм,защото като кликнах на "изпрати" се появи мнение от Мавър и за втори път натиснах "изпрати". Преди седмица или две ти пратих ЛС,защото пак се получи същото. Дали е съвпадение или технически проблем - нямам представа. За това и попитах.
От както съм член на този форум,никога не съм имал проблеми. Нямам и претенции. Не обвинявам никой от администраторите и ако съм Ви обидил, моля да ме извините!
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Новата наредба за работното време

Мнениеот osata » 03 Сеп 2014, 20:40

Когато докато пишеш мнение друг е публикувал, иска повторно натискане на "изпрати". Може да е технически проблем, но ще се появява при всички, не само при теб.
Следващия път като се случи друг да е публикувал преди теб, маркирай си текста и му дай едно ctrl - c (copy), и ако не се появи мнението да не губиш написаното, публикувай го пак. Шанса на това еднакво публикуване е 1:100. ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта