Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот Бай Ставри » 14 Мар 2010, 14:16

В другата тема малкия написа:Да те убеждавам ли? И през ум не ми минава - виж по-горе.
И стига от мен, че оспамихме темата. Или това е идеята всъщност?

За да не оспамваме останалите теми, отварям тази тема и отправям този въпрос предимно към председателя на СФСМВР и «медийният екперт» и човек-оркестър на СФСМВР – Виолета Стоева.
Числеността на синдиката вярвам, че не е класифицирана информация и се надявам както г-н председателя, така и «медийната експертка» Стоева, да бъдат така добри да отговорят не само с общи приказки и клишета.
Мисля, че не би следвало да се притесняват от този въпрос. Между другото този въпрос не вълнува само мен, но и много редови членове и симпатизанти на СФСМВР.
В различните форуми колеги пишат, че дори цели МД напускат синдиката. Г-жа Виолета Стоева и г-н предсателят, твърдят обратното, че членовете на СФСМВР от ден на ден се увеличават. За да няма нищо скрито-покрито и място за съмнения, моля уважаемият г-н председател и уважаемата г-жа Стоева да не се обиждат и да бъдат така добри и да отговарят с конкретни факти, а не с общи приказки и клишета .
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот Theraphosidae » 14 Мар 2010, 17:15

Елементарната етика изисква ти, задавайки въпросите да посочиш примерите, дали ти повод за същите. Те по съществото на темата са:
-Теб кво те боли за числеността?!Нито си член /според теб/, нито си симпатизант /видно от мненията ти/?!
-обръщайки се към В. Стоева в в кавички, а към В. Попов без кавички с обръщение "г-н председателят", означава, че съзнателно или подсъзнателно не признаваш Стоева за медиен експерт, но признаваш Валентин Попов за легитимен председател. Същевременно по всички теми оспорваш неговата легитимност и тази на УС, след ИНК. Поне ти наясно ли си със себе си, защото околните не са!
-Твърдиш, че "колеги пишат, че дори цели МД напускат синдиката", но не цитираш въпросните колеги или МД, което автоматично приравнява мнението ти към основния източник на слухове, а именно "Една жена каза..."
Theraphosidae
 

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот borderguard_bg » 14 Мар 2010, 17:47

Бай Ставре да ви питам аз вас, като се интересувате от данни за СФСМВР ще дадете ли данни за себе си? Като сте много курназ излизате с името си и тогава задавате въпроси:lol: Кой сте вие питам пък аз и мисля че отговора на този въпрос не би трябвало да ви притеснява ако съвестта ви е чиста?Този въпрос вълнува не само мен ,но и много редови членове на СФСМВР!!!Ако наистина сте член на СФС имаме си форум регистрирайте се там и задавайте въпроси към председателя ,УС,ако искате до отделните СД или до всеки член на СФС регистриран там .Не сте ли член за какво ви е такава информация и защо си мислите че някой е длъжен да ви я даде :idea: ? За ваша информация в нашето СД синдикалните членове прогресивно се увеличават колкото и да не ви харесва на вас и вашите гурута !!!
borderguard_bg
Нов
Нов
 
Мнения: 29
Регистриран на: 12 Ное 2009, 19:44

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот SFS » 14 Мар 2010, 18:09

Има ясно видима тенденция този форум да се превръща в жълта преса на онези, които не успяха да спрът желаещите полицаи да излъчат свое независимо представителство в рамките на МВР. Това е видно и от самолет. Има създаден форум на членовете и на симпатизанти на СФС в които всеки пише с името си и реалното си служебно положение или социален статут. Само от там могат да се получат реални данни за състоянието на дружествата, защото застанали зад имената си могат даманипулират по един и най много два пъти някого. Така на лъжата краката са къси и позволилия си да е ползва за средство за защита на някакви си лични или други желяния няма да успяват за дълго. А тук всеки може да си плещи каквото си иска а останалите да си правят справка там.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот osata » 14 Мар 2010, 19:32

Аз пък не виждам какво секретно има в броя на членовете :shock: :shock: :?:
Даже би било в плюс за колебаещите се да се включат. Защото в последният създаден официален форум само за членове на СФСМВР т.н. колебаещи се кандидат-членове не могат да влизат ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот NANIOX » 14 Мар 2010, 20:56

osata написа:Аз пък не виждам какво секретно има в броя на членовете :shock: :shock: :?:
Даже би било в плюс за колебаещите се да се включат. Защото в последният създаден официален форум само за членове на СФСМВР т.н. колебаещи се кандидат-членове не могат да влизат ;)


По принцип няма лошо и нищо секретно,просто наистина въпросния Бай,трябва да се представи поне,за да иска.А който иска да се включи,не вярвам толкова да го интересува броя на членовете.Ама били напускали членове,ами да напускат.Тези които са в синдиката само за да търсят изгода,първи ще напуснат.И при мен напускат хора,но пък идват други.За мен това е оздравителен процес............... ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот Бай Ставри » 14 Мар 2010, 21:16

Не обичам да се самоцитирам, но :

Бай Ставри написа:
В другата тема малкия написа:Да те убеждавам ли? И през ум не ми минава - виж по-горе.
И стига от мен, че оспамихме темата. Или това е идеята всъщност?

За да не оспамваме останалите теми, отварям тази тема и отправям този въпрос предимно към председателя на СФСМВР и «медийният екперт» и човек-оркестър на СФСМВР – Виолета Стоева.
Числеността на синдиката вярвам, че не е класифицирана информация и се надявам както г-н председателя, така и «медийната експертка» Стоева, да бъдат така добри да отговорят не само с общи приказки и клишета.
Мисля, че не би следвало да се притесняват от този въпрос. Между другото този въпрос не вълнува само мен, но и много редови членове и симпатизанти на СФСМВР.


Получава се следната мила и родна кртинка:
Явно, идеята е всяка тема както казва и малкия да бъде обърната на махленска седянка и да се превърне в обсъждане на пуснатите клюки за личните качества на даден потребител и по този начин да се избегне да се даде конкретен отговор.

Theraphosidae , Не мисля, съм нарушил елементарната етика с това, че съм отправил въпрос към председателят и „медийния експерт” . А това, че съм сложил „медийният експерт” в кавички, съм готов да махна кавичките когато същият „медиен есперт” докаже, че е такъв.

borderguard_bg
, радвам се, ако това което си написал е така.Но, все пак темата не е да обсъждаме Бай ти Ставри.
Самоопределилият се като Ревизор – Одитор няма да го коментирам защото просто не си заслужава.

Имам следното предложение: Хората към които беше отправен въпросът ми да бъдат така добри и ако могат и са в сътояние да отговорят. Конкретно с факти и цифри, а не с общи приказки и добре познати до втръсване клишета.

Благодаря за вниманието !
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот cveteto » 14 Мар 2010, 21:43

Бай Ставри, Човек или за който там сте решили да се представяте тук, вие сте наистина, ама наистина последния (ще си спестя съществителното нарицателно човек), на който трябва да доказвам каквото и да било. Или да нося някаква отговорност пред него. Кой от многото си лица сте всъщност? Май в медицината имаше специален термин за това?
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот камикадзе » 14 Мар 2010, 21:51

Байо,няма да получиш никаква информация,защото бройката на членовете е секретна :oops: ,а ти като "подкопаващ"основите на СФС и проявяващ мнителност към"медийния дезинформатор" :? ,просто нямаш право на такава!Та реших малко да ти помогна.Инфото няма да е много точно,защото с всяка казана дума или несъгласувано мнение с членовете на СД от"нашите синдикални величия",все повече колеги напускат!Това е една от причините в нашето дружество да останат много малко членове.Чета и чувам,че същото нещо става и в Смолян.
Та Байо,нашето дружество от 45 души останаха около 10,като от тях има още,които ще напуснат!Лоша статистика!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Колко наистина са членовете на СФСМВР?

Мнениеот Рънърса » 14 Мар 2010, 22:14

До тук само ривете като заклани. Колко са всъщност наистина? Едва ли някой ще ти каже. Това ще стане ясно на 20.03.2010г. А на 19.03. ще ти дам формулата да ги сметнеш.
_______________________________________________________
подарявам искуфял лук
Аватар
Рънърса
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 30 Ное 2009, 19:32
Местоположение: дълбока прувинциа с.Црънча

Следваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта