Влязох, прочетох и се отвратих

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот фантом » 18 Яну 2010, 11:22

Тате пита,какво искат да покажат тука тия ора,дека пишат само щуротии.
Ората ги четат и им се смеят.И тате им се смее.И им казва,дека са забравих как беше.
фантом
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Яну 2010, 16:42

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот Lord » 18 Яну 2010, 19:49

:mrgreen:

фантом от татьово си име написа:Тате пита,какво искат да покажат тука тия ора,дека пишат само щуротии.
Ората ги четат и им се смеят.И тате им се смее.И им казва,дека са забравих как беше.


:mrgreen:

Sir Humphrey от свое име написа:Аман от "тате" ти!
Или пиши от собствено име, или суз!


:mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот фантом » 18 Яну 2010, 19:58

Чичко сър Хънфри,какво етова суз?
що бе чичко аман от тате.Тате си е много добър.
фантом
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Яну 2010, 16:42

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот Куче » 18 Яну 2010, 21:00

фантом написа:Тате пита,какво искат да покажат тука тия ора,дека пишат само щуротии.
Ората ги четат и им се смеят.И тате им се смее.И им казва,дека са забравих как беше.


Фантом, нищо лично ама ти само тате ли имаш? Баба ти какво казва по темата?
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот BLACKJ » 18 Яну 2010, 21:25

Лъчо,мнението ми за теб и това,което си правил и правиш за идеята го знаеш и мисля,че с нищо не съм те обидил,но ако е така моля за твоето извинение.Идеята за това,което написах беше /дано си я схванал/ и е - само да "ударя самара".
А моето отвращение е от изразите,епитетите и отношението на колега към колега.Представям си как утре /дано на никой да не се случва/ ми потрябва помощ в ситуация,в която единия от тези,на които трябва по принцип да разчитам е този,с когото до преди час съм се псувал меко казано из форумите!?
Защото във "вътрешния" си бях сменил ника и видях за какво става въпрос и веднага си зададох втори такъв - Трябва ли някой да ме познава,за да е отношението му към мен различно? - явно ДА,за огромно мое съжаление...
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот Lord » 18 Яну 2010, 22:43

BLACKJ написа:...Защото във "вътрешния" си бях сменил ника и видях за какво става въпрос и веднага си зададох втори такъв - Трябва ли някой да ме познава,за да е отношението му към мен различно? - явно ДА,за огромно мое съжаление...

Грешиш! Изхождаш от частното към общото, приятелю! ;) Това, че малко се обадихме днес не е защото нямаме мнение и позиция, а просто работим, работим навън. Един проскубан пес винаги има място и е полезен в нашите колективи младежо. ;) Моля те, преразгледай становището си и се върни! Полезен си и има нужда от теб и подобните ти! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот BLACKJ » 19 Яну 2010, 23:14

Може би Лорде си прав,че подхождам твърде егоистично в случая,но по принцип и в повече от случаите постъпките на всеки един от нас се диктуват от вътрешното ни убеждение относно определена кауза,виждане,идея и т.н. - Да,сигурно ще се върна,макар и формално във вътрешния форум,макар че не знам има ли смисъл приятелю,до толкова ме е налегнала апатията,разочарованието и безразличието към всичко случващо се в нашите среди.Твърде дълго беше усилието, положено от много от нас ,в очакване да започне ,да се случва нещо и когато най-после то беше започнало,като с магическа пръчка,сякаш някой махна , всичко умря и посивя в очите на колегите .....просто не виждам и не чувствам тръпка в нищо вече,духът ми се загуби някъде - и аз не знам къде и най-вече безкрайно много взе да ме боли от разделението - не едва долавящо се,като в началото,а вече крайно очевадно и в много случаи противоречащо си с всички норми на добро възпитание и колегиалност.И ако хората,които тръгнаха да правят всичко бяха се поставили на мое място...Бяха преживели раздялата с най-любимото си същество и в крайна сметка, бяха осъзнали колко кратко е съществуването ни на тази Земя - може би щяха да вървят в една посока,защото всички,които ги последваха и повярваха в в идеята искаха нещо да се случва СЕГА,защото просто "УТРЕ НЯМА!"
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот osata » 19 Яну 2010, 23:23

BLACKJ - много красиво написано!
Но живота продължава..... нека не забравяме, и живота ни не е МВР или СФС, а ние и нашите близки, приятели и др.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот BARETATA » 19 Яну 2010, 23:24

Той - Живота - може да не е в МВР,ама самото МВР е част от Живота нали така ?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот osata » 19 Яну 2010, 23:25

BARETATA написа:Той - Живота - може да не е в МВР,ама самото МВР е част от Живота нали така ?

Точно така, но живота не започва и не свършва с МВР.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта

cron