Влязох, прочетох и се отвратих

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот osata » 16 Яну 2010, 00:42

http://police.ba4ka.com/viewtopic.php?f ... 727#p43727

Аз такова нещо в публична мрежа не съм виждал..... дори ултрасите са десетки пъти по-задружни...


стари неща, но за мен са нови. А защо не са изтрити..... идея си нямам - може би с идея за набиране на нови членове :lol: на тази задружна формация
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот Валентина » 16 Яну 2010, 00:58

Оса, това е доста старо. От там започнаха бановете в бачката, но за съжаление - после засегнаха и други, нямащи нищо общо с тези "писания". Но пък накараха много хора да се отдръпнат от този форум (от бачката)
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот КОШМАР » 16 Яну 2010, 01:09

Лелеее, този форум е по-голям кошмар и от мен. 751 е права. Има хора, които наистина не са на себе си. Другото ще го напиша другаде, ако не ми мине до тогава. Тук не му е мястото. Пълен шаш. Но пък се убедих, че някои са много далеч от истината и едва ли някога изобщо ще я срещнат.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот BLACKJ » 16 Яну 2010, 11:36

Оса с риск да повторя много от колегите и тъй наречените "външни" /на които шапка свалям за точната преценка/ ще си позволя да те попитам за нещо - наистина ли брат,чак сега се отврати от всичко ставащо в СФС?Не знам дали някой от избраните да ръководят СФС и пишещи тук и в другия форум си е задавал въпроса,защо много от хората,като мен спряха да влизат и да пишат във форумите или си казват - "Бе кой е тоя смотаняк,че ще му обръщаме внимание?" и не могат да си представят колко много грешат,защото точно ние,които започнахме да пишем,първи излязохме от анонимност и заложихме съдбата си на карта,сме едни от тези,които не се страхуваха да излезят със собствените си имена и да застанат зад идеята за промяна,тръгнаха да "палят искрата на надеждата" у колегите си,че нещата ще тръгнат към по-добро...и в крайна сметка дали някой от тях си зададе въпроса - Защо нещата стигнаха точно "...до под кривата круша?".Никой от тези "горе"не искаше и не иска да признае грешките си и че вместо обединени,всеки започна да дърпа чергата към себеси - 15.03.09г. там беше истината и пламъка,който според мен изгасна,а надеждата за всичко друго /може би не напълно/ е попарена - Спирам,не искам да пиша повече,защото страшно ме боли и прощавай,но ще завърша с твоите думи "Влязох,прочетох и се отвратих!"Да се надяваме,че в обозримото бъдеще,някога,някой ще се събуди и ще бъде готов да се изправи срещу неуредиците в системата и няма да бъде сам,а ще бъде подкрепен от голямата част,от колегите си и ще намери сили и решителност да доведе нещата до край.
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот osata » 16 Яну 2010, 13:24

BLACKJ написа:Оса с риск да повторя много от колегите и тъй наречените "външни" /на които шапка свалям за точната преценка/ ще си позволя да те попитам за нещо - наистина ли брат,чак сега се отврати от всичко ставащо в СФС?


Не разбира се, някои неща ги усетих още преди повече от половин година, но си мислех, че греша, че просто свеждам фактите към отрицателната насока, а не към положителната на нещата. Дадох назад, и се радвам на живота..... достатъчно нерви хвърлих за тази кауза, и не само аз, много бяхме. Не се познавахме, събрахме се случайно, опознахме се чрез клавиатурите и чрез разсъжденията си..... беше блажено удоволствие, въпреки, че ни събра отрицателното ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот Валентина » 16 Яну 2010, 17:32

BLACKJ написа:15.03.09г. там беше истината и пламъка,който според мен изгасна,а надеждата за всичко друго /може би не напълно/ е попарена

Владо, страшно ми се иска това да не е така и идеята, която създаде СФС МВР да е все още жива, да се пребори с трудностите и грешките. Аз съм "външна", но тази идея "зарази" и мен, затова бях навсякъде с вас и ви подкрепям в борбата ви.
osata написа:Дадох назад, и се радвам на живота..... достатъчно нерви хвърлих за тази кауза, и не само аз, много бяхме.

Оса! Наистина ли можеш да се "радваш" на живота, отказвайки се от мечтата?!

А колкото до форумите... не мисля, че те са точното "огледало" на случващото се.
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот kapandura » 16 Яну 2010, 23:03

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 00:20, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот kapandura » 16 Яну 2010, 23:28

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 00:20, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот osata » 16 Яну 2010, 23:38

Лъчо, не споменавам имена,
а още повече твоето.

За мен лично службите си свършиха перфектно работата - именно това им е работата, тихо идват и тихо си отиват. И никой не разбира кой му го е нач....л.
Каквото и да се лъжем, нашите протести и организирани събирания и силни тежки думи из форуми и интервюта бяха възприети като заплаха за националната сигурност - после кой казва, че ДАНС не работи, а? ;) Така да нагласиш нещата, че врагът да се самоизяде. Още малко и папката отива в архива :mrgreen:

българска работа... имам приятел, който от години е в щатите, като се чуваме все се оплаква, че му е скучно, питам го колко българи има там - а той казва - много са, обаче тук българите не са единни, а са завистливи и подли.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Влязох, прочетох и се отвратих

Мнениеот фантом » 16 Яну 2010, 23:41

Добър вечер.
Тате каза,че простака си е простак,утъпака си е тъпак,итоа капандура да не се прави на черен пророк,вещаещ черен апокалипсис.Сега злите езици само хортуват глупости.
Единствено в обединението е силата на СФС.
Тате каза още,чме тия от новия УС,не отричат направеното от другите хора били в управителните съвети,а напротив опитват се да надградят посигнатото.
Тате ми показа даже снимки,как е носил Павлов на ръце с още двама батковци,ама после оня се улял.
Аз вервам на тате,защото он каза,че ако сега сите си помагат ,че успеят,ако само се надат на тиа 15 пак че се окепазат.
Ама ,сега некои ги е яд,че не са у новио управи.телен съвет,затова се заяждад със ората.Он казав ,че тоа капандура е убав човек ,ама от време на време се шашави и го сравнява с човек
Последна промяна фантом на 16 Яну 2010, 23:45, променена общо 1 път
фантом
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Яну 2010, 16:42

Следваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта