Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот SFS » 20 Дек 2009, 03:58

Днес, 19.12.2009 г., в София се проведе Извънредна Национална конференция на СФСМВР. Променен бе уставът на организацията. ИНК освободи стария управителен съвет и почти единодушно изключи като членове на Федерацията отстраненият председател Иван Павлов и отстранените от ФС бивши членове на УС Юри Александров, Маргарита Кротнева и Георги Кандев. ИНК избра нов УС на СФСМВР в състав: Галентин Грозев, Борислав Мазнев, Иван Мусков, Валентин Попов, Тошко Русев, Радка Павлова, Генади Тенев, Добромир Добрев, Беясетин Ялама, Милован Давидов, Илия Кузманов, Милена Любенова, Георги Анастасов, Михаил Иванов , Владимир Чипев. За резервни членове на УС бяха избрани Лъчезар Серафимов, Иво Манасиев, Ивайло Десев, Иван Сердаров, Явор Марков. Тъй като трима от досегашните членове на ФКК бяха избрани в УС, съставът на ФКК бе попълнен с Методи Коларов, Андреано Георгиев и Силвия Радулска.
На първото си заседание УС на СФСМВР избра за Председател на УС на СФСМВР Валентин Попов, а за зам. председатели Галентин Грозев, Тошко Русев и Борислав Мазнев.



http://sfsmvr.eu/

http://maps.google.ca/maps/ms?hl=fr&gl= ... 1261269027
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот kapandura » 20 Дек 2009, 05:21

00
Последна промяна kapandura на 12 Апр 2010, 23:42, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот cveteto » 20 Дек 2009, 11:07

Лъче, с цялото ми уважение и топли чувства към тебе, почини и премисли. Защо не си изложи съображенията и не се опита да убедиш колегите си в правотата си?
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот kapandura » 20 Дек 2009, 12:12

00
Последна промяна kapandura на 12 Апр 2010, 23:42, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот osata » 20 Дек 2009, 12:56

Добро утро и от мен. ;) Часовника на форума ли се е повредил :D
Всъщност..... хубаво е да се публикува колко участници е имало, от кои МД или градове е нямало делегати, колко са гласували ЗА, колко ПРОТИВ .... за да може всеки от нас да вникне и разбере какво всъщност се е случило и така да прецени сам за себе си ситуацията.
Лъчо - знаеш, волята на мнозинството е решаваща. Аз не искам да вземам отношение все още по въпроса, защото съм разочарован от СФС още преди месеци. Не на празно не плащам чл. внос, не на празно избягвам участие в темите за него. Ами не знам този УС или онзи УС ..... но синдикализма за мен е един вид политика, този който се занимава с това трябва да лобира между ръководството на МВР и членовете на синдиката, да умее да изисква, да предлага, но и да знае, че не може да каже искаме "50% увеличение" когато хазната е празна. Това си е гърмене във въздуха и хабене на патрони. Реално трябва да се мисли, преценя. Затова още преди, когато мога да кажа думата ми се чуваше във форумите казвах - синдиката трябва да се управлява от волята и идеите на членовете - това може да стане с реализацията на добре замислен сайт и форум, новаторски решен с идентификационен номер за всеки член, с идентификация на поддръжници, на граждани, на журналисти и т.н. - никой не е съвършен, в някои случаи дори обикновен полицай знае повече от министъра, защо да се загубва тази енергия? А и така редовият член ще желае да участва и ще знае, че се чува думата му.
СФС ще си съществува напред в годините - но според мен който и да е начело, това което беше няма да бъде никога повече!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот kapandura » 20 Дек 2009, 13:18

00
Последна промяна kapandura на 12 Апр 2010, 23:42, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот Sir Humphrey » 20 Дек 2009, 15:04

Как изглежда този Валентин Попов? В sfsmvr.eu няма никаква снимка.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот Куче » 20 Дек 2009, 16:17

[quote="kapandura"]Тъкмо се прибирам от ИНК и реших да Ви поздравя.

[b]Уважами колеги.
Естествено когато нещо добро се случва в нашата мила родина, същото бързичко е омърсено. Първо с действията на Иван Павлов, след което довършено от ИНК на 19.12.2009г. Честито на УС и СФСМВР избрахте достоен заместник на Иван Павлов в лицето на Валентин Попов. Както се казва „От трън та на глог”. Валентин Попов, който още при учредяването на СФСМВР заяви, че ще се съгласи да поеме длъжността зам. председател до първата НК, след което няма да се кандидатира отново за изборна длъжност в СФСМВР.
Колеги на фона на случващото се в СФСМВР се допусна, за пореден път изпълнението на подготвен сценарий по избора на ръководство на СФСМВР. След предварителна договорка беше променен броя на УС от 11 на 15 човека. За същите и от същите предварително, и старателно беше изготвена стратегия за избирането им още преди ИНК.Всеки народ си заслужава съдбата.


Сега вземи си изключи компа и си лягай.... :lol: Аз на баба си говорих Лъчо , на кого се сърдиш сега не мога да те разбера. Сега ще напускаш СФСМВР....значи си предател , както така нарече и нас че сме спрели чл.внос за Сф. Това ИНК беше от ясно по ясно.....сценария , но честито на новия УС и дано да работят задружно и сплотено без лични интереси и дразги като стария. Лъчо , Лъчо......
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот КОШМАР » 20 Дек 2009, 16:30

Добър ден. Абе нищо не е станало чак толкова. ИНК, ИНК, и това мина. Сега в понеделник ще ми цъфнат ошите. Такива плевели ще има, че нямам реч какво да ви кажа. Мислех си, че ще има по-умни хора, ама не би. Хаирлия да е все пак новия УС. То келепира не знам какъв ще е от това той да се увеличи от 11 на 15 човека. УС може да бъде и от 7 човека. Уф, няма да ви уври главата на вас. Явно батака ще стане по-голям. Капа, чудя се на нещо, защо толкова те хвалеше Стони? За какво? За добре свършена работа явно, но като гледам си в девета глуха. Ама хич да не ти пука. То пък голям келепир да си в УС. Тъкмо отстрани се вижда кой какво, а ако гледаш и от централно място, седнал и то, ще гледаш безплатно, щото те не могат да пазят тайни. Всичко си казват без бой. Не, че е хубаво, но го правят.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Извънредна Национална конференция на СФСМВР

Мнениеот kapandura » 20 Дек 2009, 16:48

00
Последна промяна kapandura на 12 Апр 2010, 23:43, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Следваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта