Здравейте агнета

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Здравейте агнета

Мнениеот SFS » 15 Юни 2012, 21:00

От няколко седмици Томата Паскалев лежи в ареста в Благоевград.
На всеки е ясно, че е здраво накиснат и вкаран там за да бъде смазан а стова и онези, който искат да работят без да се съобразяват с този или онзи а единствено със законите и правомощията, проистичащи от онова за което му плащат данакоплатците.

Приличате ми на агнета в кошара, които зяпат през отворената врата на кланницата и блеят, чакат реда си и все се надяват, че техния ще е малко по късно от този до него.
Отново ви превърнаха в пълни ОФци...а бяхте леко се събудили. Сега ОФчаря и неговите псета от фермата ви тазмазаха напълно. Загубихте и последното, което имахте а именно надеждата ио то от пълната ви глупост и ОФчи мозък. Нали??? 8-)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Здравейте агнета

Мнениеот Meteor » 15 Юни 2012, 21:26

4 и половина Синдиката в МВР !
Някакво становище да има от някой ?
Аватар
Meteor
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 21 Ное 2009, 14:17

Re: Здравейте агнета

Мнениеот SFS » 15 Юни 2012, 21:37

Точно това ми е мисълта и точно това трябваше именно да правят синдикатите в основата на своята дейност. Защита на членовете си и на всеки, който поиска такава от тях. Исканията за условия, заплати и какво ли не си е другата част но тази е онова, което може да им дава и тил в всякаква друга форма, която да им дава сили и да се усещат защитени срещу глутницата от мръсници, които си имат кауза а тя е разбойничеството.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Здравейте агнета

Мнениеот Strange » 15 Юни 2012, 21:40

SFS написа:Отново ви превърнаха в пълни ОФци...а бяхте леко се събудили. Сега ОФчаря и неговите псета от фермата ви тазмазаха напълно. Загубихте и последното, което имахте а именно надеждата ио то от пълната ви глупост и ОФчи мозък. Нали??? 8-)


Предполагам, че ти си в ролята на свободния орел.

Драги хейтърe, когато не си щастлив сигурно е утеха да мислиш, че всички останали са по-нещастни. Но фактът, че имаш потребност да си го доказваш непрекъснато, издава какво точно изпитваш. Мъчно ми е за теб.
Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Здравейте агнета

Мнениеот SFS » 15 Юни 2012, 21:47

Саморазправата на системата с безконтролни инспекторати и вътрешни разследвания, без да бъдат моторингувани от една защитна за служителите система е несправедливост от , която най напред ще пострадат съвестните и добри професионалисти а после и гражданите като цяло. Целта на синдиката беше именно да се свие влияните на престъпните структури вътре, инспирирани от вън на нея и вредящи като цяло на нея и на работата и в полза на данакоплатеца.
А каво се получи. Обратен ефект...в момента след като се създаде илюзия за надмощие на системата над престъпността...тя започна да изяжда служителите вътре.
Това не е неочаквано за мен и е следствие на поредната фалшива реформа и декларативна форма за провеждане, която имаше з цел именно само да тушира напрежението и обратния ход на махалото да изпомачка разпознатите активисти с искренни намерения за РЕФОРМА>
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Здравейте агнета

Мнениеот SFS » 15 Юни 2012, 21:50

Вероятно съм по-нещастен и от този в ареста, който така подредихте и за което мучите или гъчите, че и муха да бръмне ще се се чуе като лъвски рев!?!?!
Страхливци нещастни, подлоги долни, партенки на миризливи мужишки краци.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Здравейте агнета

Мнениеот Strange » 15 Юни 2012, 22:14

SFS написа:Страхливци нещастни, подлоги долни, партенки на миризливи мужишки краци.


Човече, имаш нужда от професионална помощ. Стискам ти палци да се оправиш. Искрено ти желая бързо оздравяване. :)
Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Здравейте агнета

Мнениеот SFS » 15 Юни 2012, 23:47

Koмунетата имате една неизличима обща характеристика. Когато нямате аргументи, винаги измествате въпросите към личността на опонента и по стара престъпна рецепта, ако времето и мястото позволява го ликвидирате. Нет челавека, нет проблем.

Така действате и в нета. Пускам теба за действия на престъпници срещу нормален човек, млад и достатъчно глупав да няма как да се противопостави на банда, глутница от помияри и псета а ти обръщаш нещата към мен. Пълен боклук, жалака мижитурка, гълтала и крала от държавицата на престъпниците до последния си ден и естествено ще я защитава.

А другите, уплашени, свити, страхливи, принизени...си чакат реда на заколението. По жалка и нещастна картинка на държавица и тихо блееши не съм вижда. Дори немога да напиша позорно, защото е повече от това. Епитети не ми стигат да ви опиша а вие си мислите, че сте полицаи. Измекяри, страхливи, продажни и нещастни сте. Това сте.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Здравейте агнета

Мнениеот Strange » 16 Юни 2012, 10:06

SFS написа:Пускам теба за действия на престъпници срещу нормален човек, млад и достатъчно глупав да няма как да се противопостави на Пълен боклук, жалака мижитурка, банда, глутница от помияри и псета а ти обръщаш нещата към мен. гълтала и крала от държавицата на престъпниците до последния си ден и естествено ще я защитава.

А другите, уплашени, свити, страхливи, принизени...си чакат реда на заколението. По жалка и нещастна картинка на държавица и тихо блееши не съм вижда. Дори немога да напиша позорно, защото е повече от това. Епитети не ми стигат да ви опиша а вие си мислите, че сте полицаи. Измекяри, страхливи, продажни и нещастни сте. Това сте.


Виж, съжалявам, че изразих състрадание към един нездрав човек. Явно това за теб е лична обида, а ти не си позволяваш такова поведение от позицията на антикомунист. Помниш ли стария виц за Иванчо и краставицата - единствения урок, който бил научил, и когато го изпитвали по кой да е предмет, винаги говорел за ...краставици.
Забелязвам, че повечето съфорумци имат правилно поведение към твоите изяви, затова и настоящето е последният ми отговор по твой пост. Преди да копирам една статия, поставяща част от диагнозата, само ще кажа, че да - както навсякъде по света и тук има нередности. Няма идеално общество /освен комунизма ;) /. Но вместо човек да търси всеки проблем и да се плюнчи по него, може да се наслаждава на живота, като просто приеме действителността. Ако е агнешко да се чувстваш в мир със себе си, да се забавляваш с приятели, да се радваш на хората, които обичаш, да живееш в красива страна и да усещаш, че тук са корените ти, да се гордееш с тях и да вървиш напред, като даваш най-доброто от себе си - приемам да съм агне. Щом имаш потребност от етикети - закачай ги. Изборът как да живееш и какво да изпитваш е твой. Желая ти хармония. :)

Offtopic
Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Здравейте агнета

Мнениеот Lord » 16 Юни 2012, 12:02

SFS написа:Страхливци нещастни, подлоги долни, партенки на миризливи мужишки краци.



:D Здравей, Стони! И ние те обичаме! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Следваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта