Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 13 Юни 2012, 00:45

Ама наистина ли това всичкото го пишеш на трезва глава?

Нищо лично, но ако смяташ, че изборна длъжност в СФСМВР носи власт или пари... :lol:

По-добре да не коментирам повече...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 13 Юни 2012, 01:08

малкия написа:Ама наистина ли това всичкото го пишеш на трезва глава?

Нищо лично, но ако смяташ, че изборна длъжност в СФСМВР носи власт или пари... :lol:

По-добре да не коментирам повече...

Ти ли извергна Иван Павлов, Юри Александров, Кротнева, Ивчо, Кандев...
Що бре Миме? Обвинихте ги за кво? Власт и пари пиле :))))
Защо бяха изгонени бре ВМРО? Демек крали? Майти си този и май крадеца вика дръжте крадеца.

Колко си жалък :))) Дилър няма лекенце, а алкохола ако мога си го произвеждам сам или си купувам лека бира. Стигнал съм до тук, както и моите колеги заради боклуци като теб. И точно ти ли ще защитаваш правата ни лайно.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот dsuzunov » 13 Юни 2012, 12:40

osata написа:Ако изтрия, много хора ще кажат що триеш,
ако го оставя, много хора ще кажат що оставяш обиди на публично място,
излагаме се бе хора.
Че има трески, сигурно има, ама........ вече съм далеч от нещата, не заемам страна по въпроса, но нека го даваме по-спокойно, сериозно. Лъчо :!:
Живи и здрави и ползотворен ден на всички :)

Я по-добре трий, че бая жлъч се е насъбрала... пък и подходящо оцветена.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Иво Тодоров » 13 Юни 2012, 13:14

Вальо, да ти е живо и здраво семейството и ти също!Успех на всички Ви желая!
Само ми е чудно как ги мотивираш да работят в МВР,при условие,че в нашита система освен екипния принцип на работа няма нищо по-добро?
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 13 Юни 2012, 13:17

Благодаря, Иво!
Не мисля обаче, че му е мястото в тази тема. Ако сме живи и здрави да се видим на по бира, ще ти разкажа. А пък може и самите те да ти разкажат... :)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот dsuzunov » 13 Юни 2012, 13:34

Още малко и ще се осватите вие двамата. ;)
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 13 Юни 2012, 14:33

Че то по принцип какво лошо има? :)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Иво Тодоров » 13 Юни 2012, 14:43

Щом се публикува по медии някакъв проблем в МВР от името на която и да е синдикална организация,би трябвало и да се коментира,например тук. Чете се от колеги и граждани.Нека четящите да могат и да питат,защото без отговори ще заприличате на политиците в нашата страна.
За бирата отказвам,предпочитам сладолед на ..... клечка. ;)
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 13 Юни 2012, 17:13

ОК, съгласен на сладолед. :)

И нищо против да се коментира проблемът - резултатите от изследването и това което казахме на пресконференцията могат да се намерят тук:

http://sfsmvr.org/

и няма нищо лошо да бъдат коментирани - съвсем напротив.

Но не смятам, че мотивацията на децата ми е достатъчно съществена част от проблема, за да бъде коментирана в Интернет. Поне аз не мисля да участвам - също както не помня да съм подлагал на коментар лични въпроси, свързани с който и да е от пишещите тук.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот SFS » 13 Юни 2012, 22:09

Миглена Кунева: Ще има протести на полицаи
Генералният комисар на МВР потвърди, вътрешният министър окачестви думите на Кунева като подстрекаване към протестни действия. Кунева заяви тази сутрин в студиото на Би Ти Ви, че очаква протести на полицаите срещу правителството. Ако условно се разграничат разграничим няколко фази на понижаване на мотивацията, където скалата започва с висока мотивация и краят и е начало на процеси на разпад и дезинтеграция, сегашната ситуация в полицията би могла да се окачестви като последна фаза на недоволство.

"Възможен е протест на българските полицаи срещу правителството. Основната заплата и заплащането на извънредния труд също са далеч от желаното според мнозинството от полицаите, като 9 от 10 полицаи работят извънредно, а най-интензивен е извънредният труд в Криминална полиция и БОП.
.

По този повод пресаташето на министерството е заявила пред продуцентите на сутрешния блок на телевизията, че Миглена Кунева използва телевизионния ефир за призив срещу правителството.

"Има недоволство и настроения за протести сред българските полицаи.

Такава информация протича във вътрешната интернет страница на МВР, където има коментари между служители на министерството от различни структурни звена", заяви генералният комисар на МВР в предаването "Кой говори" по "Дарик".

На въпрос, ако в събота има протест на българските полицаи, дали ще се присъедини, Цветанов отговори: "Вие ми зададохте най-тежкия въпрос. Моето място е там".

"Право на всеки български гражданин е да изразява своето мнение. Това ще бъде още един коректив както за отношението на ръководството на МВР, така и на правителството спрямо труда на полицейския служител", отбеляза Цветанов.

Генералният комисар на МВР изрази надежда за подобряване на трудовото възнаграждение, материалната база и социалния статус на българския полицай.

Заради изказване по-късно на Миглена Кунева на форума срещу корупцията, че полицаите са демотивирани, вътрешният министър напусна залата. :lol: :lol: :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта