Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 03 Сеп 2010, 22:42

Лъчезар Серафимов написа:
Лъчезар Серафимов написа:Представителни организации на работниците и служителите
(загл.ново,ДВ,бр.25 от 2001 г.)

Чл.34. (отм.,ДВ,бр.100 от 1992 г.; нов,бр.25 от 2001 г.) За представителни организации на работниците и служителите на национално равнище се признават организациите, които имат:
1. най-малко 50 хиляди членове; НЯМА
2. (изм.,ДВ,бр.120 от 2002 г.) най-малко по 50 организации с не по-малко от 5 членове в повече от половината отрасли, определени от Министерския съвет в съответствие с Националната класификация на икономическите дейности; ПРОЧЕТИ ПО-ДОЛУ
3. местни органи в повече от половината общини в страната и национален ръководен орган; НЕ КАСАЕ СИНДИКАТ
4. качеството на юридическо лице, придобито по реда на чл.49.

http://fktt.tu-sofia.bg/new_site/norma_docs/doc3.html
Пълнят ви главите с "ПАЧА".
Галентине и относно това нямаше отговор май?
Един от създателите на тази организация съм и аз, ти се появи повече от година по-късно.
Смятам, че към момента съсипвате въпросната или вече сте го направили/за второто не знам/.
http://www.udoma.com/?view=material&cat ... 7&info=185

МАЙ ОТГОВОР НЯМА
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 03 Сеп 2010, 22:55

21.09.2008г.от: kapandura
общо: 37 видео
Явно катана не познава, или се прави че не познава, историята на протестите, създаването на КГ и СФСМВР.

http://www.vbox7.com/byuser:kapandura
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 03 Сеп 2010, 23:55

Raptor написа:
Лъчезар Серафимов написа:Лорд, СФСМВР е организация, която бе създадена, ....

Лъчо, ако не беше този форум, в който да се продължи "оная тема" от "оня, другия форум" щяхте да си гледате на сефесето ушите!

Raptor.
Не съм взел, само съм давал каквото мога от себе си.
От нашите дела е спечелила РБългария, не ние.
"сефесето ушите"-това не го разбрах.
Нито съм в УС на СФСМВР, дори не съм член.
Сторих това, което смятам за редно, надявам се и Вие.
Относно "оня форум", доста ме озадачи с евтините пуснати в него реклами, които визираха Борисов с Костов, това бе точно преди изборите. Там бях глобален модератор. За това Борислав Мазнев и Яне да си "носят" кръста.
Каквото мога правя и правих, но не съм месия, както и Вие.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Hammer » 04 Сеп 2010, 09:15

Капандура изпусна от голямата лапачка и сега не може да си го прости ....Какво ли стана с неговата голяма приятелка В.Стоева ???
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот osata » 04 Сеп 2010, 10:20

Лъчо, под "оня форум" Раптор визираше един друг форум, а не този, за който пишеш.

И мен ме е яд, че нещата не се получават, както аз или други искат, ама..... това е положението, все пак нека не забравяме, че тези неща зависят от две страни, не само от едната.
А иначе, цялата ни държава е прогнила, не само МВР, във всички министерства се въртят големи далавери, удобни хора, държ. поръчки, въртят се стотици милиони, и никъде в никое от тях на високите етажи на никой не му пука за обикновения служител. Чудеса се случват само в приказките и много рядко в реалния живот.
Лъчо - това няма как да не си го чувал - "направи добро и го хвърли в морето".
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 06 Сеп 2010, 02:32

Всичко това е "Лайняна работа".
Четете, научете и щи разберете.
Относно Хамър-
Hammer написа:Капандура изпусна от голямата лапачка и сега не може да си го прости ....Какво ли стана с неговата голяма приятелка В.Стоева ???

Ти не си ли вече пенсионер???
Май да. Вземи си гледай внуците и не се занимавай със синдикализъм.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 06 Сеп 2010, 02:57

СТАРО СЛОВО

05-05-2006
ТРИТЕ СИНДИКАТА НА МВР ИЗРАЗИХА НЕСЪГЛАСИЕ С ОЦЕНКИТЕ НА ЕВРОЕКСПЕРТА КЛАУС ЯНСЕН ЗА РАБОТАТА НА ПОЛИЦИЯТА


Националният синдикат на пожарникарите, Синдикатът на гражданската администрация в МВР и Националният полицейски синдикат оцениха като преднамерени и субективни позицията и оценките на евроексперта Клаус Янсен за българските полицаи, съобщиха от пресцентъра на МВР.
В обща декларация полицейските синдикати заявяват, че не приемат “неудачните политически изявления” на Янсен по отношение на МВР.
“Изказваме твърдо несъгласие с внушенията, че България е участвала в незаконен износ на оръжие по време на кризата в Югославия. Тези дълбоко субективни твърдения не могат да хвърлят сянка върху категоричните оценки на партньорите от Европейската общност. България е призната като фактор за сигурност и стабилност на Балканите. МВР е надежден съюзник в международното сътрудничество с правозащитните органи на страните-членки на ЕС. Изявленията не са в състояние да дискредитират ежедневните усилия на ръководството на МВР и неговите служители да отговарят на високите критерии на нашите партньори по пътя към общата ни цел – предстоящото ни членство в ЕС”, се казва в декларацията.

http://www.europa.bg/htmls/page.php?category=5&id=5121

Агенция Фокус
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 06 Сеп 2010, 02:58

МОЖЕ И ОЩЕ, НО НА ТОЗИ ЕТАП СТИГА.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот pavlin_sof » 06 Сеп 2010, 12:15

ЧЛЕНСТВОТО В МЕЖДУНАРОДНИ ОРГАНИЗАЦИИ Е ХУБАВ АТЕСТАТ В ПОРТФОЛИОТО НА ЕДНА СИНДИКАЛНА ОРГАНИЗАЦИЯ,НО КОЛКО СТРУВА НА РЕДОВИЯТ ЧЛЕН?
8 000 ЕВРО НА ГОДИНА ИЛИ ПО 1 ЕВРО НА ВСЕКИ ЧЛЕН,НИЩО РАБОТА,НАЛИ?

ТАКА,ЧЕ -ДО НОВИ СРЕЩИ ПРИ СЛЕДВАЩАТА ЗАДГРАНИЧНА КОМОНДИРОВКА НА РАДКА ,ГАЛЬО И ВАЛЬО С ТУРИСТИЧЕСКАТА АГЕНЦИЯ СФС
pavlin_sof
Нов
Нов
 
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Юли 2010, 15:09

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот katana » 06 Сеп 2010, 12:38

pavlin_sof написа:идеята тук е срещата въобще да не се случи или поне отговорните фактори да не се явят и това да е повод за общ протест между СФС,Огнеборец и Раковски.Защо ли?
Защото чрез протест "Раковски" на Иван Милов ще покаже ,че го има,тъй като е закъсал за членска маса и присъствие."Огнеборец" и Любо Еленков за първи път ще имат възможност да покажат мускули и че все пак трябва да ги слушат,а Галентинчо???-ще си изпълни поетите ангажименти към незнайно кой да клати служителите/или пък властта/ и да ги изкарва на протести.Това май най-добре го може.Сигурно е време да си покаже намеренията за политическа кариера.
ОТНОВО НАЙ ГОЛЕМИЯТ ХИТРЕЦ В СЛУЧАЯ Е РАШЕВ И НЕГОВАТА УЖ МЪРТВА ОРГАНИЗАЦИЯ/ФАНТОМ/
" НПС"-Той остава в страни и ще спечели?

Добре е, че най-сетне и пресцентъра на МВР се включи, за да разберам какво мислят за нас управляващите. Уважаемо глашатайче на ръководството на МВР, тичай да им обадиш, че няма да се откажем, независимо от калта, която сипете, напротив - биволът като рие, на гърба му пада. :lol:
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта