Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот КОШМАР » 04 Дек 2009, 00:12

Първо и последно: Едва ли някога съм ти била мила, освен един единствен ден. Може да си толерантен от време навреме, но не винаги. ИНтереса и при теб работи. Жалко е!!! :P
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Lord » 04 Дек 2009, 00:22

Нищо не разбрах! Но едно знам, нито с теб, нито с друг съм се "гъбаркал" някога, в грешка си Даф! Винаги и навсякъде съм умажавал всеки, независимо от мнението му!
Хубава вечер, аз отивам на работа.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Raptor » 04 Дек 2009, 23:08

Рънърса написа:
cveteto написа:По същото време и на същото място... Ще се повтори ли магията?


едва ли ще се повтори. а вие коя сте? колега? :D


cveteto написа:Не. Това проблем ли е за вас? Ако е така, ставате четирима. :lol: Или един, но разчетворен? :o


Рънърса написа:
cveteto написа:Не. Това проблем ли е за вас? Ако е така, ставате четирима. :lol: Или един, но разчетворен? :o

немам проблеми никви, незнам за какво разчепване ми говориш.личи ти че не си колега. и знаиш ли по какво?
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Raptor » 04 Дек 2009, 23:20

Рънърса написа:
cveteto написа:Не. Това проблем ли е за вас? Ако е така, ставате четирима. :lol: Или един, но разчетворен? :o

немам проблеми никви

kapandura написа:Това се случи преди една година.
С кое от исканията на протестиращите МВР се съобрази?
Кой какво каза?
Всичко това преди година.
Прегледайте малко старите ленти.
Прегледайте и преценете кой какво каза и стои ли зад думите си днес.

прегледах ги и си спомних какво беше, но тази , коментират разни изказвания на Микоф. Празни приказки, не мога да разбера какво искаш да покажеш
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот GKrIvan » 05 Дек 2009, 02:58

Не дъвкайте дивотии а прочетете и хубаво мислете http://vbox7.com/play:cc47fd31 един от малкото достоини българи дето трябва не шапка да и сваляме а на колене да паднеме http://vbox7.com/play:6eebfe3d&al=1&vid=, дано даде господ някога в гивота на човек да направи поне една милионна част от направеното от дедите ни,аз съм нищо в сравнение с тях и не мога да се сравнявам с великите БЪЛГАРИ,дай боже всекиму в живота си да направи макар и частица от направеното от предците ни http://vbox7.com/play:61f2aa7f&al=1&vid= http://vbox7.com/play:6cdb161a&al=1&vid= ако дор и с частица успеем да се доближим до направеното от дедите ни може да се гордеем,повече и да искаме не можем да постигнем,трябва обаче да се гордеем с направеното от дедите ни,дза защитим направеното от тях и да продължим напред,ако не ще посраамим героите,ще излъжем хората и утре никои няма да ни вярва,а истината е само във вярата,дедите ни са го доказали с кръвта си,ние трябва да го докажем с идеите си в момента.
МЛАД ПЕНСИОНЕР
GKrIvan
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 700
Регистриран на: 31 Авг 2009, 12:45

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Lord » 20 Дек 2009, 18:33

КОШМАР написа:И да мълчиш и да говориш, то нещата са си ясни. Само се чудя на нещо, що ти трябва да пишеш мемоари относно СФС. Не си струва изобщо. Вие не разбрахте ли, че основното е ССП, но с хора, които изобщо не могат да подредят нещата, не могат да кажат и една свястна дума, не се допитват до МД, а си въртят работите както на тях им е удобно, не може да има прогрес. Аз не знам каква ще е разликата между тези 4 синдиката. Поне до момента не забелязвам никаква. Всичко е едно голямо дрън дрън.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Lord » 25 Яну 2010, 21:12

Бай Ставри написа:
osata написа:Бай Саври, като се научиш да пишеш сериозно в сериозните теми - тогава имай претенции!!


оsata или Николайчо, както ти харесва повече. Първо искам да ти кажа байовото, че не съм Бай Саври, а Бай ти Ставри. Моля те да не ми бъркаш втори път името. Както е казал един възрожденски герой:”Човек за едното красно име живее”. След като в този форум има правила, те би следвало да важат за всички, и най-вече за екпа на форума!

Не може админ като теб или модератор на форум да изнася лични данни за потребител, на колко години е и пр. глупости. Това не е етично!

Не може най вече админ. като теб да публикува ЛС на потребител който на споделя мнението на админа, а след това да прави забележки на останалите, че не трябва да правят това. Това не е етично!

След като във форума има правила, те важат и трябва да се спазват от всички и най-вече от екипа на форума, Защото иначе – Това не е етично!



Останете си със здраве - ти и Рибата. Поздрав Бай ви Ставри ! :lol:


NANIOX написа:БАЙ..............как беше вече се обърках.Виж заглавието на темата :!: :!: :!:


slaron написа:
NANIOX написа:БАЙ..............как беше вече се обърках.Виж заглавието на темата :!: :!: :!:


:roll: А то да не е "Говорилня" или пък "Плювалня" или "Женския пазар в петък"... :?: :roll:


Бай Ставри написа:NANIOX и slaron, прави сте байовите. Осата и Рибата ми изтриха мненията и сега вече цялото форумно общество се обърка.
Историята и реалността е такава, че те(след като ми изтриха двете фундаментални мнения) искат по този начин, да ме скарат с Капандурата, Стони и Кошмарчето. Бай ви Ставри е кротък човек и не желае да се кара с никого. Подозирам, че всичко е разработка на военните.

Останете си със здраве байовите. Бай Ставри!


Колкото до това:
Бай Ставри написа: Осата и Рибата ми изтриха мненията и сега вече цялото форумно общество се обърка.Историята и реалността е такава, че те(след като ми изтриха двете фундаментални мнения) искат по този начин, да ме скарат с Капандурата, Стони и Кошмарчето
Осата и Рибата нямат нищо общо, аз изтрих “ДВЕТЕ ФУНДАМЕНТАЛНИ МНЕНИЯ” И ОБЪРКАХ “ЦЯЛОТО ФОРУМНО ОБЩЕСТВО”, поради което си посипвам главата с пепел и възстановявам мненията на Бай Ставри, като изразявам дълбоко съжаление, че ги изтрих. Признавам, че целта ми беше да го скарам с Капандура, Стони и Кошмарчето, осъзнах грешката си :oops: и за да сдобря Бай Ставри с изброените потребители му възстановявам мненията /двете, фундаменталните! :lol: :lol: :lol: /:
Бай Ставри написа:Искам да подкрепя Лъчо за изнесените факти в темата СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ.

Реалността е следната: КОШМАР заблуждава и манипулира хилядите синдикални членове от Пловдив, че е фенка на „Ботев” Пд, а в същност е отявлена привърженичка на „Локо” Пд. Нека истината излезне наяве и за напред бъдете бдителни!


Бай Ставри написа:
kapandura написа:Тук ще се опитам да подредя случилото се в продължене на повече от година.
За мое и не само съжаление много от писаното се заличи.

...

.... Голяма роля за това изигра и потребителя Стони. Когото и до ден днешен много хора смятат за луд.


Заставам твърдо зад Капандура и искам в същото нреме да внеса яснота относно Стони.

Потребителя Стони. Когото и до ден днешен много хора смятат за луд, не е луд. Истината е следната :

Още в невръстна възраст, непосредствено преди Стони да проходи, той е изпуснат от братвочедка си (която го носела на ръце в този фатален момент) от втория етаж на фамилната им къща в Гърмен. Това нанася непоправими поражения върху него. Щастлива случайност донякъде е, че Стони е паднал на глава. В следствие на това последствията са, че Стони се е напикавал нощно време до 8-9 годишна възраст. След като местна баба му е ляла куршум срещу нощното напикаване, то(нощното напикаване) е изчезнало безвъзвратно. За съжаление, пораженията които са останали в главата му от това фатално падане, не са изчезнали.
Истината и реалността са такива и не бива да се спекулира с тях.
Осъзнах, признах, върнах заличеното и ми олекна!


osata написа:Добре г-н пчела-вълк, велики модераторе на вътрешния форум.
Ама както винаги не си в час кой какво трие.....

Я си прочети правилата на форума и тогава говори.....
2.18 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.
Как пък докато се регистрираш и веднага избиваш на лични отношения.... пиши си там спокойно...айде лека вечер.

Бай Ставри написа:
osata написа:Добре г-н пчела-вълк, велики модераторе на вътрешния форум.
Ама както винаги не си в час кой какво трие.....

Я си прочети правилата на форума и тогава говори.....
2.18 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.
Как пък докато се регистрираш и веднага избиваш на лични отношения.... пиши си там спокойно...айде лека вечер.

Недей така бе Оса, недей с лошо байовото. Лека нощ и на теб ! :lol:


osata написа:Ta Човек , Бай Ставри, Пчела-вълк или друго,
пред свидетели казах, че подготвяш отново регистрация в този форум, доста често влизаше вечер като Гост и четеше темите, осносно в СФС. Не издържа да не пишеш, лошо няма. Докато се регна и пак се издаде... не те разбирам, сериозно....
Не ги глупав човек, но си голям инат. ;) .
Сега ще те помоля учтиво ако смяташ да пишеш във форума, да го правиш съгласно правилата.

А сега за всички - нека продължаваме по темата!


Бай Ставри написа:
osata написа:..., доста често влизаше вечер като Гост и четеше темите, осносно в СФС.

....

А сега за всички - нека продължаваме по темата!

Бай Ставри си посипва главата с пепел. Бай ти Ставри не знаеше, че не може дори и да чете вечер темите в този публечен демократичен форум. Дълбоко съжалявам!

Бай Ставри.


NANIOX написа:
kapandura написа:Не ми дреме за глупостите ви.
Имам въпрос към г-жа В.Стоева.
След като се запознахме продължила ли е работата си с НПС и в частност Рашев???

КАТО НЕ ТИ ДРЕМЕ ,ЩО ВЗИМАШ ОТНОШЕНИЕ???????


kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:Не ми дреме за глупостите ви.
Имам въпрос към г-жа В.Стоева.
След като се запознахме продължила ли е работата си с НПС и в частност Рашев???

КАТО НЕ ТИ ДРЕМЕ ,ЩО ВЗИМАШ ОТНОШЕНИЕ???????

Пич. Темата е моя. Аз я пуснах.
СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ
Ако не ти харесва пиши в други такива или смени форума.
Имах предвид, че се занимаваме с простотии.
Ала бала.


kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:Кога ще Ви стане ясно, че няколко човека създадоха СФСМВР и няколко човекоподобни я унищожиха?

Това значи ли че трябва да се държиш нагло и да оприличаваш делата на другите като ГЛУПОСТИ??????
Като не ти дреме,не се занимавай......................

Пич. Въреки всичко уважавам мненията ти.
Ако не ги уважавам няма да ти отговарям на същите ;)


NANIOX написа:
kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:Не ми дреме за глупостите ви.
Имам въпрос към г-жа В.Стоева.
След като се запознахме продължила ли е работата си с НПС и в частност Рашев???

КАТО НЕ ТИ ДРЕМЕ ,ЩО ВЗИМАШ ОТНОШЕНИЕ???????

Пич. Темата е моя. Аз я пуснах.
СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ
Ако не ти харесва пиши в други такива или смени форума.
Имах предвид, че се занимаваме с простотии.
Ала бала.

ЧАКАЙ МАЛКО,КВО ЗНАЧИ ТЕМАТА Е МОЯ.ТЕМАТА Е НА ВСИЧКИ.ДА СЪМ ПИШЕЛ В ДРУГ ФОРУМ.....ТОВА АЗ ЩЕ ГО ПРЕЦЕНЯ.КАТО Е ТВОЯ ПОМОЛИ ДА Я ЗАКЛЮЧАТ И СИ ПИШИ САМО ТИ.ИМАШ ВПРЕДВИД ЧЕ СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ПРОСТОТИИ.......АМИ АЗ ТЕ ПОДКРЕПИХ В ТОВА ТИ МНЕНИЕ,ПЪК НА ТЕБ НЕ ТИ ДРЕМЕЛО............. :?:Е АЗ СЪЩО УВАЖАВАМ МНЕНИЯТА ТИ,ЗАТОВА И СЕ ЯДОСВАМ...........


kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:Не ми дреме за глупостите ви.
Имам въпрос към г-жа В.Стоева.
След като се запознахме продължила ли е работата си с НПС и в частност Рашев???

КАТО НЕ ТИ ДРЕМЕ ,ЩО ВЗИМАШ ОТНОШЕНИЕ???????

Пич. Темата е моя. Аз я пуснах.
СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ
Ако не ти харесва пиши в други такива или смени форума.
Имах предвид, че се занимаваме с простотии.
Ала бала.

ЧАКАЙ МАЛКО,КВО ЗНАЧИ ТЕМАТА Е МОЯ.ТЕМАТА Е НА ВСИЧКИ.ДА СЪМ ПИШЕЛ В ДРУГ ФОРУМ.....ТОВА АЗ ЩЕ ГО ПРЕЦЕНЯ.КАТО Е ТВОЯ ПОМОЛИ ДА Я ЗАКЛЮЧАТ И СИ ПИШИ САМО ТИ.ИМАШ ВПРЕДВИД ЧЕ СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ПРОСТОТИИ.......АМИ АЗ ТЕ ПОДКРЕПИХ В ТОВА ТИ МНЕНИЕ,ПЪК НА ТЕБ НЕ ТИ ДРЕМЕЛО............. :?:Е АЗ СЪЩО УВАЖАВАМ МНЕНИЯТА ТИ,ЗАТОВА И СЕ ЯДОСВАМ...........

Теми много в тоя форум.


NANIOX написа:
kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:Не ми дреме за глупостите ви.
Имам въпрос към г-жа В.Стоева.
След като се запознахме продължила ли е работата си с НПС и в частност Рашев???

КАТО НЕ ТИ ДРЕМЕ ,ЩО ВЗИМАШ ОТНОШЕНИЕ???????

Пич. Темата е моя. Аз я пуснах.
СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ
Ако не ти харесва пиши в други такива или смени форума.
Имах предвид, че се занимаваме с простотии.
Ала бала.

ЧАКАЙ МАЛКО,КВО ЗНАЧИ ТЕМАТА Е МОЯ.ТЕМАТА Е НА ВСИЧКИ.ДА СЪМ ПИШЕЛ В ДРУГ ФОРУМ.....ТОВА АЗ ЩЕ ГО ПРЕЦЕНЯ.КАТО Е ТВОЯ ПОМОЛИ ДА Я ЗАКЛЮЧАТ И СИ ПИШИ САМО ТИ.ИМАШ ВПРЕДВИД ЧЕ СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ПРОСТОТИИ.......АМИ АЗ ТЕ ПОДКРЕПИХ В ТОВА ТИ МНЕНИЕ,ПЪК НА ТЕБ НЕ ТИ ДРЕМЕЛО............. :?:Е АЗ СЪЩО УВАЖАВАМ МНЕНИЯТА ТИ,ЗАТОВА И СЕ ЯДОСВАМ...........

Теми много в тоя форум.

Е аз пък искам точно в ТВОЯТА да пиша...........................


kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:
NANIOX написа:
kapandura написа:Не ми дреме за глупостите ви.
Имам въпрос към г-жа В.Стоева.
След като се запознахме продължила ли е работата си с НПС и в частност Рашев???

КАТО НЕ ТИ ДРЕМЕ ,ЩО ВЗИМАШ ОТНОШЕНИЕ???????

Пич. Темата е моя. Аз я пуснах.
СФСМВР-ИСТОРИЯ И РЕАЛНОСТ
Ако не ти харесва пиши в други такива или смени форума.
Имах предвид, че се занимаваме с простотии.
Ала бала.

ЧАКАЙ МАЛКО,КВО ЗНАЧИ ТЕМАТА Е МОЯ.ТЕМАТА Е НА ВСИЧКИ.ДА СЪМ ПИШЕЛ В ДРУГ ФОРУМ.....ТОВА АЗ ЩЕ ГО ПРЕЦЕНЯ.КАТО Е ТВОЯ ПОМОЛИ ДА Я ЗАКЛЮЧАТ И СИ ПИШИ САМО ТИ.ИМАШ ВПРЕДВИД ЧЕ СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ПРОСТОТИИ.......АМИ АЗ ТЕ ПОДКРЕПИХ В ТОВА ТИ МНЕНИЕ,ПЪК НА ТЕБ НЕ ТИ ДРЕМЕЛО............. :?:Е АЗ СЪЩО УВАЖАВАМ МНЕНИЯТА ТИ,ЗАТОВА И СЕ ЯДОСВАМ...........

Теми много в тоя форум.

Е аз пък искам точно в ТВОЯТА да пиша...........................

Това е добре. Все пак честните полицаи ги има.


SFS написа:Има и такива...въпроса е колко са и колко от тях са наясно с истинското положение в МВР. Колко от тях са готови да се противопоставят на онези, които ползват системата за лични и семейни, кръгови облаги. Това е въпроса?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Куче » 25 Яну 2010, 21:19

Лорд , честно да ти кажа тука стана голямо ..мазало. Четох , четох и се опетлах като пате в калчища 8-)
Не знам кой е бай Ставри , но не е колигиално и етично да споменава имена....вземи изтрий всичко най-добре. Все пак това е мое мнение! 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Lord » 25 Яну 2010, 21:31

Куче написа:Лорд , честно да ти кажа тука стана голямо ..мазало. Четох , четох и се опетлах като пате в калчища 8-)
Не знам кой е бай Ставри , но не е колигиално и етично да споменава имена....вземи изтрий всичко най-добре. Все пак това е мое мнение! 8-)


А, трих, приятел, ама после ме изкарват едва ли не интригант. Няма да трия /ако няма цинизми/. Аз бях решил да я махна темата, но добре, че не съм.
Нека си дъвчат на воля, даже нека се дъвчат един друг. Поне опазваме другите теми що-годе чисти и ясни.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Куче » 25 Яну 2010, 21:44

Lord написа:
Куче написа:Лорд , честно да ти кажа тука стана голямо ..мазало. Четох , четох и се опетлах като пате в калчища 8-)
Не знам кой е бай Ставри , но не е колигиално и етично да споменава имена....вземи изтрий всичко най-добре. Все пак това е мое мнение! 8-)


А, трих, приятел, ама после ме изкарват едва ли не интригант. Няма да трия /ако няма цинизми/. Аз бях решил да я махна темата, но добре, че не съм.
Нека си дъвчат на воля, даже нека се дъвчат един друг. Поне опазваме другите теми що-годе чисти и ясни.



Тоя който те изкарва пък точно теб интригант.... значи не е добре с акъла си ,или го кълват щъркелите :evil:
Само тоя форум остана все още "неоцапан" с простотии и дразги ...за сега , ако трябва трий 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта