Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот katana » 06 Сеп 2010, 12:45

pavlin_sof написа:ЧЛЕНСТВОТО В МЕЖДУНАРОДНИ ОРГАНИЗАЦИИ Е ХУБАВ АТЕСТАТ В ПОРТФОЛИОТО НА ЕДНА СИНДИКАЛНА ОРГАНИЗАЦИЯ,НО КОЛКО СТРУВА НА РЕДОВИЯТ ЧЛЕН?
8 000 ЕВРО НА ГОДИНА ИЛИ ПО 1 ЕВРО НА ВСЕКИ ЧЛЕН,НИЩО РАБОТА,НАЛИ?

ТАКА,ЧЕ -ДО НОВИ СРЕЩИ ПРИ СЛЕДВАЩАТА ЗАДГРАНИЧНА КОМОНДИРОВКА НА РАДКА ,ГАЛЬО И ВАЛЬО С ТУРИСТИЧЕСКАТА АГЕНЦИЯ СФС

Абе, лъжец, поне пробвай да провериш за какво става дума, а? И разработките ви са същите като управлението ви - калпави и нескопосани. В Букурещ избягахте с подвита опашка, тука ли ще ми се вихрите? Ама пък ти лепне ника, като кюфте на скара. Хем Павлин, хем пък и от София. :lol:
Членството ни струва в пъти по-малко, както знаят всички членове на СФСМВР.
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот малкия » 06 Сеп 2010, 13:00

pavlin_sof написа:ЧЛЕНСТВОТО В МЕЖДУНАРОДНИ ОРГАНИЗАЦИИ Е ХУБАВ АТЕСТАТ В ПОРТФОЛИОТО НА ЕДНА СИНДИКАЛНА ОРГАНИЗАЦИЯ,НО КОЛКО СТРУВА НА РЕДОВИЯТ ЧЛЕН?
8 000 ЕВРО НА ГОДИНА ИЛИ ПО 1 ЕВРО НА ВСЕКИ ЧЛЕН,НИЩО РАБОТА,НАЛИ?

ТАКА,ЧЕ -ДО НОВИ СРЕЩИ ПРИ СЛЕДВАЩАТА ЗАДГРАНИЧНА КОМОНДИРОВКА НА РАДКА ,ГАЛЬО И ВАЛЬО С ТУРИСТИЧЕСКАТА АГЕНЦИЯ СФС


Мдаа... Само дето не били за Япония, а за Германия, не били компютри, а компоти... :lol:
Или дай да хвърлим цифрата, пък голяма работа дали се разминава няколко пъти с действителната? ;)
Само дето въпросната цифра (доста различна от твоята) беше разгледана от Национална конференция и решението за присъединяване към международна синдикална организация (в случая - Европейския полицейски съюз) беше взето от делегатите на въпросната конференция, а не от Радка, Гальо или Вальо...

Та хайде стига спам и празни приказки, а?
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот NANIOX » 06 Сеп 2010, 16:17

Вальо,Гальо,що се хабите да обяснявате нещо на човек които първо не е в СФС,и второ само търси конфронтация.Тръгнали сте и вие да учите създателя............. :lol:

Така или иначе темата е друга..............
Просто спрете да комуникирате с въпросната личност,обяснения се дават на хората които плащат членски внос, съпричастни са към идеята,работят за постигане на целите,и то там където трябва.Това тук е все едно Рашев да ми дава обяснение на мен, как харчи парите на членовете си.Крайно време е да се разбере че един синдикат ,без значение кой,защитава интересите на членовете си.......... ;)

П.П. Затова има много синдикати.Всеки да направи своя избор в кой да членува и дали въобще да членува.
И никой да не ми излиза с номера че трябва да се запознае с работата на синдиката,форумите(освен форумът на самия синдикат),не са точното място да се разбере реалната работа на синдиката....
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот SFS » 06 Сеп 2010, 16:46

Реалната работа се разбира по реалните промени в джоба и статуса, условията в които работят полицаите, членове и не членове..
А от 3 години какво се промени с тези "очаквания" Боко И Цоко да оправят нещо, като за целта пращат Поко.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот Lord » 06 Сеп 2010, 16:50

SFS написа:Реалната работа се разбира по реалните промени в джоба и статуса, условията в които работят полицаите, членове и не членове..

Абсолютно си прав, но бих добавил и промяната в манталитета, мисленето, работата на полицаите, членовете и не членовете...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот NANIOX » 06 Сеп 2010, 16:51

SFS написа:Реалната работа се разбира по реалните промени в джоба и статуса, условията в които работят полицаите, членове и не членове..
А от 3 години какво се промени с тези "очаквания" Боко И Цоко да оправят нещо, като за целта пращат Поко.

И тогава ,кво предлагаш???
Сякаш не се полагат усилия в тази посока.Толкова можем,толкова правим(все пак не сме професионални синдикалисти,а служители).От страни е най-лесно.Я ела и застани с името си като мен,в една закоравяла и закрепостяла институция,пък тогава да те видя.Форумни герои много,ама там отвън.........................нула....
А работещите не членове,ако станат такива,тежеста на въпросната организация ще е по-голяма и ще постига целите си по-лесно.Ама както вече казах изка гъз...........(с извинение за грубия израз)
Няма да пиша повече в тази тема,щото само си чешем езиците...........
Последна промяна NANIOX на 06 Сеп 2010, 16:56, променена общо 3 пъти
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот SFS » 06 Сеп 2010, 16:52

Лорд, живота, работата и дейността в частност на една организация имат преоритети. Няма как да слагаш мебелите в къща, която още няма стени и не е измазана...няма дюшеме и водопровод..
Едни такива срещи, едни такива теми на които да се разисква как да декорираме и разположим столчетата са теми не на място ...ето защо в тях ще се спами с по широките и важни и неща, които наистина са на дневен ред а не измислени и карани по енерция на време едно отчитане на дейност и фасон, представителност и излишна пара/пАра.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот SFS » 06 Сеп 2010, 16:57

NANIOX написа:
SFS написа:Реалната работа се разбира по реалните промени в джоба и статуса, условията в които работят полицаите, членове и не членове..
А от 3 години какво се промени с тези "очаквания" Боко И Цоко да оправят нещо, като за целта пращат Поко.

И тогава ,кво предлагаш???
Сякаш не се полагат усилия в тази посока.Толкова можем,толкова правим.От страни е най-лесно.Я ела и застани с името си като мен,в една закоравяла и закрепостяла институция,пък тогава да те видя.Форумни герои много,ама там отвън.........................нула....


Ти ще дойдеш ли тук да застанеш лице в лице с работодателя ми наместо мен?
И какво можеш да ми помогнеш и по форума в тази посока??
Изобщо наясно ли си с това...за което аз реципрочно съм наясно по много стечения на обстоятелства.
Опитваме се да помагаме...и то не вчастност на вас самите...много пъти съм казвал, че интереса е общ, защото аз искам свястна полиция а това става със достатъчно пари и условия градени и подържани от умни хора а такива в момента на управленските структури както всички знаете няма. там продължава да си гъмжи от шуро-щуро баджанащина а такива хора са импотенти за провеждане на нужното в МВР.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот NANIOX » 06 Сеп 2010, 17:03

SFS написа:
NANIOX написа:
SFS написа:Реалната работа се разбира по реалните промени в джоба и статуса, условията в които работят полицаите, членове и не членове..
А от 3 години какво се промени с тези "очаквания" Боко И Цоко да оправят нещо, като за целта пращат Поко.

И тогава ,кво предлагаш???
Сякаш не се полагат усилия в тази посока.Толкова можем,толкова правим.От страни е най-лесно.Я ела и застани с името си като мен,в една закоравяла и закрепостяла институция,пък тогава да те видя.Форумни герои много,ама там отвън.........................нула....


Ти ще дойдеш ли тук да застанеш лице в лице с работодателя ми наместо мен?
И какво можеш да ми помогнеш и по форума в тази посока??
Изобщо наясно ли си с това...за което аз реципрочно съм наясно по много стечения на обстоятелства.
Опитваме се да помагаме...и то не вчастност на вас самите...много пъти съм казвал, че интереса е общ, защото аз искам свястна полиция а това става със достатъчно пари и условия градени и подържани от умни хора а такива в момента на управленските структури както всички знаете няма. там продължава да си гъмжи от шуро-щуро баджанащина а такива хора са импотенти за провеждане на нужното в МВР.


Е нали точно това и аз ти казвам.
Не знам дали ще доида да застана лице в лице с работодателя ти,най-малкото защото не съм запознат с условията ти на работа.Но и не бих ти се бъркал,просто щото не е моя работа.И аз искам свястна полиция и затова се и опитвам да правя нещо по въпроса.И хич не ми е приятно някой който нищо не прави да ме критикува и да ми дава оценки и т.н.
П.П.Не визирам никой конкретно,говоря по принцип..........
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Дискусия в хотел "Родина"

Мнениеот SFS » 06 Сеп 2010, 17:18

..ми не си запознат а ние, които не сме членове на СФС и не сме слжители на МВР но сме полицаи по душа /както един лекар, който не е практикуващ но вижда, че някой се гърчи ще помогне/ се опитваме да правим каквото можем и от където можем. Дали е само със съвети по принцип или с натягане на напрежение, което ражда интереса и събужда хора, които се събират тук, там и започват да си искат нужното...
Но аз няма как да го искам вместо тях...дори да дойда в София...дори в парламента...мога и ще правя същото за момента каквото мога да правя от тук или от Гърмен.
Така, че всеки да си върши неговата. Аз си я върша...сипвам спирт в раната на гангренясващия труп та дано се спаси.
После ако стане нормален и здрав ще разчитам на него да направя някой бизнес там на територита с нормални условия, прозрачни и ясни правила. Демек да увеличим територията на нормалност в света.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron