Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Polix » 25 Яну 2010, 23:18

Lord трий и нямай скрупули, затова имаш тези права. В крайна сметка "50 чувала можеш да вържеш ,но хорската уста никога". Така, че не можеш да угодиш на всички, а и не е нужно.
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот kapandura » 26 Яну 2010, 00:33

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 00:41, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Polix » 26 Яну 2010, 20:38

[**********.
В повечето случаи се старая да не ти отговарям.
Виж сега, ти имаш най-малкото право да пишеш в темите касаещи СФСМВР.
Ти беше един от най върлите противници за създаването на въпросната организация.
Има много други теми в този форум.
Възползвай се.
[/quote]
kapandura Отговора ми не бе към теб , а към друг, а в твои теми избягвам да пиша.
А сега лично към теб :
В повечето случаи избягвам да чета монолозите ти,защото освен заяждане на лична основа нищо съществено не може да се прочете. А колкото до това дали имам право да пиша ли по дадена тема мисля ,че е въпрос на личен избор. Точно ТИ не си човека, който следва да определя дали съм или не съм, дали съм била или не човека, който е бил против създаването на каквато и да е било организация и в конкретния случай СФС. Това, че съм ти личен враг не значи, че не харесвам дадено нещо. Следва ли да ти ПРИПОМНЯ, че ТОЧНО ТИ ме определи за такъв враг. Ще те помоля най-учтиво да не се изживяваш като МЕНТОР или ГОСПОД или създател или съзидател на нещо, защото меко казано е смешно. Няма да е лошо също така когато се изказваш или пишеш за някой първо да провериш, второ - да поговориш с този човек и трето - не е лошо да промениш отношението си към хората. Към мене няма нужда. Престани да се занимаваш с моята особа, защото търпението ми е на изчерпване, а доброто ми възпитание също.
Предупреждавам те за втори път- престани да използваш името ми НЯМАШ СЪГЛАСИЕ ЗА ТОВА .
Последна промяна Polix на 26 Яну 2010, 22:47, променена общо 1 път
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Polix » 26 Яну 2010, 20:39

Към Lord :Декларирам, че не съм дала личното си съгласие за изнасяне на лични данни. Благодаря предварително.
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Lord » 26 Яну 2010, 22:07

Polix написа:Към Lord :Декларирам, че не съм дала личното си съгласие за изнасяне на лични данни. Благодаря предварително.


Съобразено и коригирано!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Polix » 26 Яну 2010, 22:47

Lord още веднъж БЛАГОДАРЯ.
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Lord » 06 Фев 2010, 17:46

КОШМАР написа:За какъв стил става дума? Хайде Стони, вземи кажи като са ти толкова близки колегите и ги виждаш до себе си, какво би направил? Всъщност за каква полиция си мечтаеш? И още по-точен въпрос: Какво трябва да се направи? А не мислиш ли, че хората си гледат работата както трябва? Не, че не са ми ясни нещата, но за какво всъщност става дума??? Искам поне един човек да ми обясни, щото доколкото ми е известно не е въпроса тук за парите. Нали така??? Виж сега Стони, България се променя стъпка по стъпка. Абе отдавна се каня да питам, какво толкова си се замъчил с нас? Също като тези които не са членове на СФС като мен и търсят начин да накарат хората да прогледнат. Ти знаеш ли Стони, че сме светлинни години по-напред от Канада? А??? Хайде сега образувай някой синдикат у Канада и дано го регистрираш по-навреме. Какви правомощия има полицейския синдикат у Канада, Стони? В кой век живеем човеко, ти ми говориш за некви си "мръсници", "червени боклуци".... и тем подобни. Къде отиде културата и доброто взаимоотношение между хората? Когато човек иска нещо да промени, той трябва да направи това първо със себе си, но не да пренебрегва, унижава, манипулира, лъже, подстрекава. За мен обаче винаги пред очите ми ще бъде момента, когато при среща със своите избиратели след победата на Барак Обама, същия този опонент след като започна да говори и да честити на Обама, с жест прекъсна подсвиркванията на почитателите си. Ти знаеш ли какво значи това Стони??? Няма никога да го разбереш, докато в теб вирее омраза и злоба. Животът е друг. Векът също. Човек винаги иска да гледа в бъдещето. Нашият живот си е наш и нямаме нужда от нечие чуждо присъствие, за да ни казва какво да правим и как да живеем. Извинявай за горенаписаните думи ако случайно някоя частица у теб се е почувствала накърнена, но е крайно време да се спрат всякакъв вид коментари от рода "тези са добри", "онези са лоши". Докато стигнеш Джон Макклейн ще има много да променяш същността си. И не, че съм особена привърженичка на Америка, но в интерес на истината момента в който Макклейн само с един жест укроти своите привърженици е нещото, което е моя мечта това да стане и в България. Всяко едно противопоставяне е белег на идентичност, но при липса на култура, това е простотия.

SFS написа:Не знаех, че сте по добре от Канада. От де да знам не съм бил там,аз пиша от Луната.
Мерси, че ме светна...
Да правиш опити за сравнение на американската политическа система и моите си писаници е чест за мен. Особено в опита ти да ме сравниш с мак кейн, който е фаворита ми в някакъв смисъл в политиката в съседна страна. Но да забравяш съществената разлика и да се пропуска тя е кощунство, както с паметта на всичките избити политици и техните съсипани семества на които наследниците днес на този трагичен ден се плезят от екраните на телевизиите без свян по постове та чак и в еропейския парламент. И това в опити да се преминава върху телата на тези мъченици с ботушите изплискани с кръв а на децата на невзрящите да се прокарва опита за уравнивиловка за прекратяване и продължаване в името на някакви справедливи възмездия с погледи само напред е поредно престъпления и аз няма да остана никога равнодушен и мълчалив при положения, че съм в пълно и ясно съзнание, че това е поредната манипулация и престъпление.
Не на мене тия, моля.

КОШМАР написа:"Не на мен тия" Ха, че ти да не си от шарена крава случайно, че да се отнасям като към по-специална личност? Че на кой ако не на теб. И не обръщай думите ми наопаци. Изобщо не те сравнявам с Маккейн, щото и хал хабер си нямаш изобщо от двуполюсни противоречия. Живей си един век назад и прогнозирай какво би станало ако ... еди какво си. Изобщо не правя сравнения между това какво пишеш ти и нечия друга действителност, още повече хамериканската. Само натъквам на факта, че промените първо настъпват в мисълта, а след това в живота. Не ми се пеняви изобщо. Що се отнася до думата "справедливост" напълно съм против за едно: колкото повече миналото те преследва, толкова повече тъпчиш на едно място Стони. Ако трябва да си връщаме за това и онова, винаги ще газим в тинята. Колкото по-бързо човек осмисли правилната посока, колкото по-бързо се успокоят нещата откъм простотия, толкова по-добре. И понеже хамериканеца Маккейн казва: ""Американците не се предават никога. Ние правим история", която все пак уважават и ценят каквато и да е била тя, то бих казала същото и за нас българите. Нашата история е велика, колкото и да искаш да я опетниш Стони. Каквато е такава!!! В момента всичко това което е, също някога ще бъде история. Как ще се оцени от наследниците нямам представа. Всичко е въпрос на бъдеще, в което обаче единствената цел е България да остане цяла и невредима. Така, че искам да те предупредя нещо - каквото и да съм написала няма нищо общо с теб. Не си и въобразявай. Лека нощ.

SFS написа::)

КОШМАР написа:Според мен по-горе зададох някои съществени въпвроси и се чудя, освен да ми се усмихваш така чаровно, и да ми опонираш, е ли възможно да ми отговориш. :?: :)

SFS написа:Би ли ги повторила по кратко, че не те изчетох докрай?

КОШМАР написа:Те са зададени точно в началото на поста няколко преки по-напред. И не се прави че не четеш, че ще се завихря.

Куче написа:
КОШМАР написа: И не се прави че не четеш, че ще се завихря.

Точно такъв председател на СФС трябва :) 8-)

КОШМАР написа:Вече има избран, а и не съм членка, но не ми пречи да стана. :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Lord » 11 Фев 2010, 21:50

фантом написа:А пък тате каза,че докато има такива дето само мрънкат,нема да се свърши работа.Баба Дзвезда едно време викала"абре ,Доньо, и я ,мале не знам как е ама и така не е,ама ти го направи,чедо да е арно"
И тате каза,че тия дето намират кусури само, са най-големите ослушковци,форумни мрънкачи.
Те требе да разбират между редовете, ама нали са си мицки...........Нищо не ставало с такива хора.



КОШМАР написа:Не знам кой кого заплашва, но ми се струва, че подобен род писания не са по нормалата.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Lord » 11 Фев 2010, 22:35

малкия написа:Ако огледаш темата, ще видиш, че заглавието е взето от медиите. А какво може да очаква човек от медиите, освен "писания не по нормалата"?


SFS написа:Каква е нормалата...правата ли...
Ще има ли протести или ще лежите в азмака...
Направете допитване до хората през председателите с гласуване и ако са за протести да организирам извозването..
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Sir Humphrey » 11 Фев 2010, 22:37

А какво е "нормала"? Нещо като норма?
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron