Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Иво Тодоров » 12 Юни 2012, 22:34

Имаше едно предложение на ССМВР за кариерно развитие на служителите в ОДЧ, но бе отхвърлено от другите синдикати. Какво щеше да стане ако всички синдикати бяха се съгласили дежурните в РУП да бъдат от категория Е,Д или Г. Сега си остават категория Д . Това ли е кариерното развитие?
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 12 Юни 2012, 22:46

Споко Ивчо. Сега ще го мъдри, мъдри... малкия и пак с много слова нищо няма да каже/напише/. И така от както го знаем... Дай да видим как да вървиме напред. То е ясно, че сопата е вкарана в точилото от предатели като Попов. Дай да го мъдрим ние, как да възстановиме синдикализма в МВР. Тея ги... Надявам се на колегите членове да им стане ясно, че СФСМВР не е това което беше с този председател и този УС.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Иво Тодоров » 12 Юни 2012, 22:56

Надменното отношение на представители от УС на СФС към останалите синдикални организации в МВР и хвърлянето на "медийни бомби" не води до решаването на проблемите ни, напротив,задълбочават се. Много колеги се подвеждат, че най-големия синдикат в МВР ще разбие всички, ще реши всичко .... и стават хипертоници,язваджии ...... Вальо,не си играйте с огъня!
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 12 Юни 2012, 23:02

Иво, уважавам те като мъж - доказвал си се като такъв. Моля те, не променяй това ми впечатление като намесваш децата ми там, където не им е мястото...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 12 Юни 2012, 23:08

малкия написа:Иво, уважавам те като мъж - доказвал си се като такъв. Моля те, не променяй това ми впечатление като намесваш децата ми там, където не им е мястото...

Валентине оттегли се. Не те уважавам. Доказа се като пед....т, и лъжец. Доказа се като безкруполен човек. За какви деца става на въпрос? И жената и децата и брата и сестрата и вуйчо и стринка ли уреди в МВР? Е работа в ГКПП... С такава и зестрата ще е горляма...
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 12 Юни 2012, 23:11

Ех цвете, цвете... Вили Стоева каква я мислихме, каква стана....
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 12 Юни 2012, 23:18

В МВР работят само жената, с която живея (има повече стаж от мен, та няма как да съм я "уредил") и дъщеря ми (колегите й от Факултет Пожарна безопасност и спасяване знаят как се е "уредила"), а големият ми син засега е само курсант в АМВР ("уреди" се там с диплома 5.80).

Ама те кефи да мърсиш всичко наоколо си, а? Чул-недочул, разбрал-недоразбрал... Характерно.

Е, Бъди жив и здрав!
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 12 Юни 2012, 23:23

малкия написа:В МВР работят само жената, с която живея (има повече стаж от мен, та няма как да съм я "уредил") и дъщеря ми (колегите й от Факултет Пожарна безопасност и спасяване знаят как се е "уредила"), а големият ми син засега е само курсант в АМВР ("уреди" се там с диплома 5.80).

Ама те кефи да мърсиш всичко наоколо си, а? Чул-недочул, разбрал-недоразбрал... Характерно.

Е, Бъди жив и здрав!

Не знаех и не ми дреме. А аз не мърся, чистя от мръсни, а ти не си чист. Достатъчно служба имам за да ги виждам тези неща. ВМРО бъди жив и здрав.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 13 Юни 2012, 00:11

Време е да смениш дилъра. Или да спреш да пиеш алкохол менте... :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 13 Юни 2012, 00:28

малкия написа:Време е да смениш дилъра. Или да спреш да пиеш алкохол менте... :D

Чаках жалкия ти отговор, за да го запечатам тук.
Това е председателя на СФСМВР, това е жалкия човечец жаден за власт и пари.
Това е ментето.
Вие преценете.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта