Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот osata » 13 Юни 2012, 22:59

Преди няколко години Цв. Цветанов излезе по новините и започна да обяснява как полицаите ще стачкуват.
После яхна властта и забрави какво е говорил, обещавал, какви са били проблемите и т.н.
Сега се появява друг, който прави същото като него преди няколко години.
КОЛЕЛОТО СЕ ВЪРТИ, колелото на историята също се върти, но не през 4 години, а през десетки. Ние сме баси бързата държава.... превъртаме през няколко години нещо, което други държави превъртат през 30-40 години.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот Иво Тодоров » 20 Юни 2012, 15:08

Вальо, всеки знае, че имаме проблеми от всякакво естество и поради тази причина преди известно време /началото на този месец/ в офиса на ССМВР се проведе среща на синдикалните организации в МВР, на която не се постигна единодушие. Въпроса ми е защо се посочват проблемите ни в медийното пространство, а от страна на синдикалните организации / основно СФС / не се предприемат действия за решаването им? Какво толкова ще стане ако се съгласите с предложение на друга организация за обща позиция във връзка с проблемите ни? Защо не подкрепихте предложението ни за излизане с обща позиция за увеличение на доходите ни?
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Дъвка за мозъци или просто дъвка, ТИ решаваш!

Мнениеот малкия » 20 Юни 2012, 17:53

Първо. Не мога да се съглася, че от страна на СФСМВР не се предприемат действия за решаване на проблеми.
Второ. Имаше определени причини да не се стигне до единодушие на срещата, за която говориш, но нямам намерение да ги коментирам тук.
Трето. "Обща позиция за увеличение на доходите ни" звучи толкова общо (прощавай за играта на думи), че повече няма накъде. Ако става дума просто за това, че доходите ни са ниски и трябва да се увеличат, едва ли някой го поставя под съмнение, та да има нужда да се обединяваме около него като позиция. Нищо лошо няма да стане, ако се съгласим с предложение на друга организация, но с конкретно предложение до момента не съм запознат.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: СФСМВР в медиите

Мнениеот малкия » 24 Юни 2012, 22:42

Лъчезар Серафимов написа:
малкия написа:Ама наистина ли това всичкото го пишеш на трезва глава?

Нищо лично, но ако смяташ, че изборна длъжност в СФСМВР носи власт или пари... :lol:

По-добре да не коментирам повече...

Ти ли извергна Иван Павлов, Юри Александров, Кротнева, Ивчо, Кандев...
Що бре Миме? Обвинихте ги за кво? Власт и пари пиле :))))
Защо бяха изгонени бре ВМРО? Демек крали? Майти си този и май крадеца вика дръжте крадеца.

Колко си жалък :))) Дилър няма лекенце, а алкохола ако мога си го произвеждам сам или си купувам лека бира. Стигнал съм до тук, както и моите колеги заради боклуци като теб. И точно ти ли ще защитаваш правата ни лайно.


Аз ли?!? Това:

От един месец председателят на полицейския синдикат Иван Павлов не изпълнява решенията на Управителния съвет (УС) на организацията. Затова членовете на съвета са решили, че той повече няма да представлява синдиката...
На последния заседание на УС в петък срещу събота е било решено Павлов да не представлява повече организацията пред МВР. Федерацията ще се представлява до избора на нов председател от заместник-председателите Тошко Русев и Лукан Лазарски...
"Беше изпратил писмо, с което искаше да изтегли документацията в съда, което бе в противоречие с решението на Националната конференция, Федеративния съвети на Управителния съвет"...
За съжаление Павлов не работи за организацията. Имаше решение от преди три седмици за управителен съвет в София, а той си позволи в същото време не да дойде да работим като колектив, а тръгна да инициира някакви срещи в Дряново...


http://www.mediapool.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D1%88%D0%B5%D1%84%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B8-news157874.html

мои думи ли са?
Аз да не би да съм бил член на УС по това време? А ти май беше...
Колкото до защитата на права, конкретно твоите нито аз, нито Федерацията може или иска да защитава. Но ако спечелим нещо за колегите, ти също ще намажеш, нали, "светецо"?
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта