Май пак е време да запалим по цигара?

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот kapandura » 13 Дек 2009, 21:12

00
Последна промяна kapandura на 12 Апр 2010, 23:36, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот osata » 14 Дек 2009, 00:17

Куче и Капандура,

и двамата ви познавам, от един отбор сте, ама защо говорите на два езика?
Поемам ангажимента следващите ви мнения по този "спор" да минават през мен - аз ще превеждам.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот Куче » 14 Дек 2009, 21:53

osata написа:Куче и Капандура,

и двамата ви познавам, от един отбор сте, ама защо говорите на два езика?
Поемам ангажимента следващите ви мнения по този "спор" да минават през мен - аз ще превеждам.


Ок , спирам но заради теб приятелю!!! Но това което пак го повтаря......да си изключа компа :evil: :lol: :lol: ме кара да пия още една бира :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот камикадзе » 14 Дек 2009, 22:06

Д Е К Л А Р А Ц И Я
от Управителния съвет на СФСМВР


На вниманието на
Министъра на
вътрешните работи
................................................................................................................................

"Неговото твърдение освен всичко друго не отговаря на истината - упоменатите от зам. министър Димитров служители от направления ОДЧ и Охранителна полиция са процентно дори по-слабо представени в СФСМВР от криминалисти, дознатели, служители на ГДБОП, на Гранична полиция и всички други звена, "пряко ангажирани" с къртовски денонощен труд в системата на МВР"


Ако подобието на УС продължава да пише и опровергава по този начин,следващия протест от над 500 колеги ще е с/у самия него!Сега и на категории ще се делим!?Май е време да си ходите,членове на УС!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот odranoel » 14 Дек 2009, 23:42

камикадзе ти гледа ли интервюто на П.Димитров ,а? много отрова ръсиш в този форум.подреди си фактите и тогава пиши и плюй.Ти комай си подлога на ПД и другите които не искат да се промени отношението на ръководството спряво служителите.ти не си полицай ти си плазмодий. :shock:
odranoel
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Дек 2009, 23:36

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот STO92 » 15 Дек 2009, 00:51

odranoel написа:камикадзе ти гледа ли интервюто на П.Димитров ,а? много отрова ръсиш в този форум.подреди си фактите и тогава пиши и плюй.Ти комай си подлога на ПД и другите които не искат да се промени отношението на ръководството спряво служителите.ти не си полицай ти си плазмодий. :shock:



Кои са тези другите бе колега, та и те подлоги били, а като отговориш пиши кои сте и вие ,а ние кои сме ??? Много интервюта ще се изгледат, но трябва и да се слушат, а и да се чуят !!! ;)
Ако всеки с различно от твоето мнение го наричаш подлога ............. направо казвай си мнението и никой да няма различно, и като пишеш за плазмодий се съобразявай със сезоните, не му е сега сезона ? ;)

Кое точно те нарани в интервюто колега, кое те кара да наричаш колегите си със тези изрази ?
А за тази Декларация, кой е изисквал мнение от членовете на СФСМВР, дали всички са съгласни с нея ?
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот камикадзе » 15 Дек 2009, 10:12

Обичам те odranoel !
Интервютата на политици,министри,политическото и професионалното ръководство на МВР са едно,а свършеното от тях най-много ме интересува.Чудно ми е защо нямаше подкрепа от другите синдикати на 12.12.?Факт ли е актуалното състояние на СФС?Случайно да си се запознал с решението на СГС?Задаваш ли си въпроса защо на 12.12.градинката до МВР беше"запълнена"от колеги?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот SFS » 16 Дек 2009, 19:26

Престани с простотиите с градския и селския съд. СФС не е централизирана структура на която когато и се парира органа във вертикала отгоре да спре да функционира. Не си ли спомняш, че зъзнателно се направи на мрежов принцип точно зарадио това. не си ли спомняш, че за да се препази СФС от такива ходове, каквито се очакваха се измисли структура в която самия УС да не е отхоре а да е долу и да е само проводник. Ако сега някой си губи времето да парира председатели и управителни съвети, инициативата заминава в председателите на СД....а те са много и ако някой си губи времето и стях да се занимава ще изпусне други места на пробиви от напрежението, защопто структурата не е създадена да канализира напрежения и да го праща по заземителен кабел в земята а да го праща на в гащите на управляващите МВР.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот камикадзе » 16 Дек 2009, 20:05

Стони,от известно време председателите на СД нямат информация,респективно и членовете!Това е показателно,че нещата не се движат от долу нагоре!УС по никакъв начин не се съобразява с члинската маса.До този момент нашия председател,нито ние членовете не сме запознати с нарушенията,престъпленията и уронването престижа на СФС от Павлов,Кротнева,Кандев и Александров! Как да делегираме права на някой от нас,който ще отиде на ИНК и да изкаже волята на СД?Как да вземем решение за нещо,като няма нищо,с което да де се докаже,че някой си е извършил нещо си!
Защо трябва да протестирам,като УС се съюзява с Рашев и останалите лешпери?Нима ще бъда заедно с тези,които се съгласиха с "оптимизацията"?
Стони,пишеш и верни неща,но винаги ли ти предават достоверна информация?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Май пак е време да запалим по цигара?

Мнениеот КОШМАР » 16 Дек 2009, 20:06

Така. Нека обсъдим малко трезво и нормално. Лично аз не виждам нищо лошо което е казал камикадзето. Хората палят цигари в студа, после се разболяват. Такива изблици за това какво е СФС, че не била централизирана структура, че е на мрежов принцип, нещо не са ми ясни. УС да не е отгоре, а отдолу и да е само проводник. Проводник на какво? Един синдикат си има УС, обаче на УС нещо не му е ясно. Като е така, първо да се запознае с основните правила, после да вземе да чуе и знае най-вече мнението на хора, и накрая като са му ясни правилата и систамата по която трябва да работи да си върши работата. Абе хора, един синдикат си е синдикат. Няма долу, няма горе. Като не сте се разбрали, за какво парадирате? Ако УС е отдолу, а членовете са отгоре, ще бъде притиснат тотално и няма да може да се измъкне. Ще вика за помощ, както и стана. Мдаааа, що не питате по-умни и хора врели и кипели в синдикалната дейност. Ама не!!! Гордостта ще ви съсипе!!! И моля мнението ми да се зачете и да не се трие.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта