Дали ще можем

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 23:08

А ти да ми се правиш на авторитет сякаш си с една инстанция над другите, след като си същия посерко не ти ли омръзна...
За твое сведение тук хората си правят всяка година пълни изследвания включително и психичното здраве. Това както знаеш не ми струва нищо зашото се покрива от застраховката ми. Последните медицински прегледи ми бяха преди 3 месеца и се радвам на отлично физическо и психическо здраве, което е потвърдено с офицални документи. Ако не е така ще излезна в болнични и ще си получавам заплатата :lol: :lol: :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот osata » 04 Фев 2010, 23:09

katana написа:Иначе и аз съм радетел за електрификация :D и ЗА компютарите :D . Така при различни случаи може да се спестят доста разходи за път и спане, и не само...

Aз това от кога го говоря, че освен пари, спестява и време, и сигурност без риск от пътувания и т.н., ама трябва един хубав сайт замислен хубаво предварително, и там дори всеки член ще има физическата възможност да изкаже мнението си чрез гласа си. Ама то това последното май е проблема, че дефакто федерацията ще се управлява от волята на членовете, а не на "отбрани" и "избрани" ;) .
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 23:14

katana написа:Идеята е интересна, но има поне една практическа пречка - в синдикална организация по гл. 20 ЗМВР могат да членуват само служители в МВР. Така че, Стони, за съжаление няма да можеш да участваш.
Има и други практически затруднения, като събрания, изготвяне и подписване на протоколи, които са решими /напр. елект. подпис/, сигурност на връзката и канала за информация и т.н.
Да не забравяме, че учредителното събрание е присъствено, което малко обезсмисля начинанието.
Все пак бъдещето е в нули и единици, така че може да се обмисли за по-натам, но промяна в Устава се прави с мнозинство от 2/3 на Национална конференция. Понеже идеята е екзотична за нашите ширини /все още/, мисля, че няма да бъде разбрана.
Иначе и аз съм радетел за електрификация :D и ЗА компютарите :D . Така при различни случаи може да се спестят доста разходи за път и спане, и не само...


В началото тук предложих на Лъчо да направи предложение за промени в устава на ИНК.
Той ми каза, че ги е направил но никой не бил го чул.
Освен това аз не държа да съм член на синдиката. Няма нужда от това. Самия синдикат трябва да помага на служителите членове в изпълнителните нива а на мен какво ще ми помага?
Инак идеята я имам и знам, че може да функционира. Единствено където някои хора ще се лишат от контактите, лични телесни и пиянски на форумите на живо.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 23:23

SFS написа:А ти да ми се правиш на авторитет сякаш си с една инстанция над другите, след като си същия посерко не ти ли омръзна...
За твое сведение тук хората си правят всяка година пълни изследвания включително и психичното здраве. Това както знаеш не ми струва нищо зашото се покрива от застраховката ми. Последните медицински прегледи ми бяха преди 3 месеца и се радвам на отлично физическо и психическо здраве, което е потвърдено с офицални документи. Ако не е така ще излезна в болнични и ще си получавам заплатата :lol: :lol: :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот Lord » 04 Фев 2010, 23:30

SFS написа:
SFS написа:А ти да ми се правиш на авторитет сякаш си с една инстанция над другите, след като си същия посерко не ти ли омръзна...
За твое сведение тук хората си правят всяка година пълни изследвания включително и психичното здраве. Това както знаеш не ми струва нищо зашото се покрива от застраховката ми. Последните медицински прегледи ми бяха преди 3 месеца и се радвам на отлично физическо и психическо здраве, което е потвърдено с офицални документи. Ако не е така ще излезна в болнични и ще си получавам заплатата :lol: :lol: :lol:
.

Смени медиците, видно за десетките участници са абсолютни профани, особено психиатрите. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 23:38

А твоите кои са...докторчето от мвр ли :lol: :lol: :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 23:42

osata написа:
katana написа:Иначе и аз съм радетел за електрификация :D и ЗА компютарите :D . Така при различни случаи може да се спестят доста разходи за път и спане, и не само...

Aз това от кога го говоря, че освен пари, спестява и време, и сигурност без риск от пътувания и т.н., ама трябва един хубав сайт замислен хубаво предварително, и там дори всеки член ще има физическата възможност да изкаже мнението си чрез гласа си. Ама то това последното май е проблема, че дефакто федерацията ще се управлява от волята на членовете, а не на "отбрани" и "избрани" ;) .

Осата, само, че този път няма да стане така както до сега. Ако нещо ще се ражда и ще намира продължение на основата на СФС ще става тук, там или само лъдето всеки знае, кой кой е и за какво се е борил. Инак пак ще се сътвори нещо дето няма да работи както трябва. И това ще е защото в него ще сме "всички заедно" а не които трябва.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот Lord » 04 Фев 2010, 23:50

SFS написа:Така и така гледам, че има няколко активни на панела..та ми се ще да запитам...
Дали е възможно да се промени устава така, че да се регистрира едно форумно синдикално дружество и то да започне да функционира както едно реално такова. Просто да се опитаме да направим едно примерно, туйнг за останалите, които с времето ще влезнат в нета и така..


Ако имаш нещо по собствената си налудничава идея, давай! Ако просто ти се храчи, прави го у вас, ние не сме длъжни да те търпим!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дали ще можем

Мнениеот Sir Humphrey » 04 Фев 2010, 23:56

Бай Ставри написа: Изображение Идеята ти не е лоша Стони. Изображение :D Можете да си направите двамата с Лъчко нещо като VIP клуб за избрани или още по добре нещо като Синдикат на избраните. ;) Под вещо и професионално лекарско наблюдение Изображение, можете да постигнете чудеса само за няколко месеца.... Изображение Изображение


Съдейки по броя на емотиконите, разположени из постинга на принципа "Сей, земеделецо!", смятам, че "бай Ставри" е alter ego-то на Пчела-вук.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 23:57

ние не сме длъжни да те търпим

"Вие"...от кога си си сложил учтивата униформа на името :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта