Дали ще можем

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Дали ще можем

Мнениеот КОШМАР » 04 Фев 2010, 01:26

Оппааа...Цитат: "от SFS » 03 Фев 2010, 22:22
СФС е огледало на настоящото състояние на служителите като цяло в него. Никога не съм си мислил, че може да е друго. С изключение на моментите в които ми е идвало да я правим организация от избрани а не от събрани.....Със същите послания и методи няма как да предизвикам ново завихряне. От тук нататък просто е нужна вашата волева и целенасочена самоактивност."
...............
А така. Няма как и не можеш да предизвикаш. Не се и надявай на това. Това ли ти е била целта бе Стони? ЗАВИХРЯНЕ?! Малиии, каква мишена са били всички пред Министерството, а ти си гледаш келепирчето, а? Ама не знам какъв ти е бил изобщо. Добре си ги изработил значи. Виж сега, да ти кажа, лично аз ако някой започне да се завихря ти обещавам, че ще го развихря. Аха. От тези завихряния само лапнимушици се извъдиха и скандали. Стига толкова!!! И то знаеш ли защо: Ами защото освен шестте искания, нещата се пренасочиха и в друга посока. Защото с тези методи-хаос, които пострекават не се постига н-и-щ-о съществено. Мога да вярвам на твоя любимец Рашев, Стони, мога да вярвам на НСГА, мога да вярвам на който си искам, но не и на това, което създаде и капитулира СФС. Надявам се бях ясна. "СФС е огледало на настоящото състояние на служителите като цяло в него"-Смех, ама такъв, че чак ми се разклатиха зъбните протези. :D :lol: :P
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 01:43

Структурата съществува и нейните части са членовете на СФС. Ако от структурата избяга духа, тя става мъртва. Духа напуска тялото а тялото остава но мъртво. Ако онези от членовете на синдиката със силен дух и вяра ги загубят то съответно синдиката ще стане труп. Аз съумявах цяла година почти да подържам този дух, появи се вяра и надежда. Много от онези които обичат работата си загоряха и с любов, че най сетне може и да стане възможно да не тръгват с тежест в глава, мускули кости за да изкарат поредната смяна. Имаше периоди, които много от вас усетиха разликата и гъдела на удоволствието от живота.
Сега пак казвам, че единствено да се подържа горенето е нужно съзнателна и целенасоена енергия в посока, че друг нячин няма за да се отървете от тези пранги. Един по един, всеки трябва да прозре и направи усилие в тази посока и то постоянно. Обръщам се към онези със сърце и чиста душа и с чисти помисли.
На останалите казвам, ма...а ви мръсна подлоги долни, ще си платите за всички мръсотии ако не скоро то след години. Отгледал съм си децата, надвил съм си на мастрафа и само това ми е работата.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот КОШМАР » 04 Фев 2010, 01:55

Престани на псуваш долнопробно - това първо и второ: Много добре знаеш, че ние българите сме си по масрафите. Бедни не бедни по празниците масите са ни пълни, пък после квото има. И трето: Не ни обиждай, че ще ти видим сметката у форума. Сега съм само аз, но сме много и ще те персонифицираме както си знаем. Не, че не разбираш от дума, но се правиш на умствено изостанал. Ай лека нощ.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 16:24

Да, идиоти има много...
Огромната част от онези, които контактувам в скайпа и по телефона няма как да влезнат тук. Просто не им се позволява. Освен това многго от онези, които открито ме подкрепяха бяха изолирани, баннати и така нататаък. Всъщност това не пречи особенно както си въобразяват някои. Аз на хората, които ме разбират и подкрепят няма какво да кажа,,,,те го знаят колкото мен. Въпроса е да се обръщат онези сред вас, заблудени овчици....за техните душици бая тук.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот SYNOPTIK » 04 Фев 2010, 18:38

SFS написа:Огромната част от онези, които контактувам в скайпа и по телефона няма как да влезнат тук. Просто не им се позволява. Освен това многго от онези, които открито ме подкрепяха бяха изолирани, баннати и така нататаък.

Я,пак !
Досега не бях те хващал с откровени лъжи,SFS !
Но...
SFS написа:Да, идиоти има много...
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Дали ще можем

Мнениеот Бай Ставри » 04 Фев 2010, 19:49

SFS написа:.... Никога не съм си мислил, че може да е друго. С изключение на моментите в които ми е идвало да я правим организация от избрани а не от събрани. ....

Изображение Идеята ти не е лоша Стони. Изображение :D Можете да си направите двамата с Лъчко нещо като VIP клуб за избрани или още по добре нещо като Синдикат на избраните. ;) Под вещо и професионално лекарско наблюдение Изображение, можете да постигнете чудеса само за няколко месеца.... Изображение Изображение
Бай Ставри
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 86
Регистриран на: 24 Яну 2010, 12:28

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 22:47

SYNOPTIK написа:
SFS написа:Огромната част от онези, които контактувам в скайпа и по телефона няма как да влезнат тук. Просто не им се позволява. Освен това многго от онези, които открито ме подкрепяха бяха изолирани, баннати и така нататаък.

Я,пак !
Досега не бях те хващал с откровени лъжи,SFS !
Но...
SFS написа:Да, идиоти има много...



Понякога и собственици и администрация и модерация не знаят как се прави това...споко...
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот SFS » 04 Фев 2010, 22:55

Бай Ставри написа:
SFS написа:.... Никога не съм си мислил, че може да е друго. С изключение на моментите в които ми е идвало да я правим организация от избрани а не от събрани. ....

Изображение Идеята ти не е лоша Стони. Изображение :D Можете да си направите двамата с Лъчко нещо като VIP клуб за избрани или още по добре нещо като Синдикат на избраните. ;) Под вещо и професионално лекарско наблюдение Изображение, можете да постигнете чудеса само за няколко месеца.... Изображение Изображение


Целта е била такива като теб влечуги да се изолират. Да се осветят и опознаят от неориентираните млади хора в това ведомство. Така посланията ще преминат през отбрани а онези, които са събрани по стечения на обстоятекствата ще заминете в пенсия. Но това не е целта, целта е още по дълбока и нищо няма как да я спре да се постигне по тази формула а тя е да влезнете в историята като продажни престъпници, лакеи и подметки на партията ви, която в натика да и служите и да се саморязправяте с хората. Историята трябва да ви порицае като такива като цяло и да ви бие един черен червен печат така като би на прстъпния режим на вашите кукловоди. Тогава нашите деца ще се усмихват и то последни, защото историята се пише от победителите а както ти е известно приказката ще завърши така както дефакто приключи геополитическото подреждане.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Дали ще можем

Мнениеот Lord » 04 Фев 2010, 23:02

SFS написа:.......Понякога и собственици и администрация и модерация не знаят как се прави това...споко...


До днес, втора година се гъбаркаме, понякога, а понякога дебатираме сериозно, с аргументи и факти, без емоции..., но след прочетеното от мен и написано от теб, наистина те питам, ти даваш ли си сметка, че си с отклонения? Хрумвало ли ти е да се прегледаш? Опитай и ще откриеш поредния нов свят. Съжалявам, че го казвам така директно, но нещата вече са минали лимита на общоприетото за нормално, съжалявам...
...а може и да не е късно, не съм специалист, но те там ще ти обяснят какво е положението...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Дали ще можем

Мнениеот katana » 04 Фев 2010, 23:05

Идеята е интересна, но има поне една практическа пречка - в синдикална организация по гл. 20 ЗМВР могат да членуват само служители в МВР. Така че, Стони, за съжаление няма да можеш да участваш.
Има и други практически затруднения, като събрания, изготвяне и подписване на протоколи, които са решими /напр. елект. подпис/, сигурност на връзката и канала за информация и т.н.
Да не забравяме, че учредителното събрание е присъствено, което малко обезсмисля начинанието.
Все пак бъдещето е в нули и единици, така че може да се обмисли за по-натам, но промяна в Устава се прави с мнозинство от 2/3 на Национална конференция. Понеже идеята е екзотична за нашите ширини /все още/, мисля, че няма да бъде разбрана.
Иначе и аз съм радетел за електрификация :D и ЗА компютарите :D . Така при различни случаи може да се спестят доста разходи за път и спане, и не само...
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта