Синдикална каса

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 24 Ное 2009, 21:21

Моника,бих те посъветвал да присъстваш на всички ФС-ти,има какво да чуеш и разбереш.Изискай от координатора/член на УС/ по регион всички протоколи от ФС и ще видиш,колко много решения се нарушават от УС.Що синдикални пари отидоха ........... и за прищявки!?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот Макараджийски » 24 Ное 2009, 21:47

Господин Камикадзе,аз бях от закъснелите гости!
И спах в личния си автомобил,защото в хотел"Търговище" май нямаше места от членове с членки! :lol:
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

Re: Синдикална каса

Мнениеот SFS » 24 Ное 2009, 21:51

За да нямаме такива информатори на които нямаме доверие, решението е само едно. Всичко в нета 100%.
Тогава да ходят да "докладват" в Китай или С.Корея.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Синдикална каса

Мнениеот GKrIvan » 25 Ное 2009, 04:07

Ей хора,тази каса е ваша,не е на комшията ви,след 1 месец вие самите ще решите какво да се прави с нея.Не винете никой а винете единствено себе си,такъв избор сте направили.Целта е да се запазят вашите пари и да има ясни правила, за какво да се харчат и кои да ги харчи.Май някой от дървото не виждат гората.
МЛАД ПЕНСИОНЕР
GKrIvan
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 700
Регистриран на: 31 Авг 2009, 12:45

Re: Синдикална каса

Мнениеот SFS » 25 Ное 2009, 20:11

Виждат те, виждат...само, че е време и ти и другите да видите целта на тези злосторници да ви демотивират. И стаите в скайпа са заляли и ръсят само простотии за да гонят градивните ви колеги и градивни действия. Разбиват или разбиват, платените драскачи. Никакви основания няма за да е паднало напрежението но с тези си драсканици обезкуражават онези, които търсят нещо за да подкрепят духа си. Това е най съзнателно и нарочна дейност. Противопоставете им се и ще видиш резултати до дни.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 18 Дек 2009, 15:13

Дами и господа,някой може ли да отговори защо банковата сметка на СФС е деблокирана?Съобразила ли се е банката с актуалното състояние на СГС?Кой ще оперира с парите от чл.внос и защо?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 18 Дек 2009, 15:20

cveteto написа:
камикадзе написа:
cveteto написа:Трудно се отговаря на този въпрос, Стони, когато не разполагаш нито с документи, нито с достъп до банковата сметка. Нито Александров, нито Павлов не са представили и един финаансов документ в офиса на СФС. Александров представи един отчет за това кои дружества са били редовни и кои не с членския внос, но той се оказа ... меко казано, неточен.



Когато членовете на СФС имат достъп до твоята банкова сметка,тогава би трябвало и ти да имаш достъп до сметката на СФС.Кой е М.О.Л.и кой е финансист на СФС?


Постът е нагла инситуация. МОЛ на СФС са двамата зам. председатели, съгласно решението на последния ФС. В задълженията ми фигурира всичко друго, но не и отговорността за финансите на синдиката. И Слава Богу! Но ти би трябвало да го знаеш, нали. Но друго си е да пуснеш още една интрижка... Колко познато - доскорошен стил в една известна вам организация. Вече променен. И Слава Богу!


Съгласно решението на СГС МОЛ е.......,СФС се представлява от Иван Павлов!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 18 Дек 2009, 15:43

"cveteto"МОЛ на СФС са двамата зам. председатели, съгласно решението на последния ФС. В задълженията ми фигурира всичко друго, но не и отговорността за финансите на синдиката.

Очаквам оставките Ви,както и на другите"видни финансисти"в СФС,които отклоняват средства на дружества по престъпен начин!Надявям се,че съответните служби в МВР ще вземат мерки срещу това,както и Прокуратурата!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 04 Яну 2010, 16:32

cveteto написа:
камикадзе написа:
cveteto написа:Трудно се отговаря на този въпрос, Стони, когато не разполагаш нито с документи, нито с достъп до банковата сметка. Нито Александров, нито Павлов не са представили и един финаансов документ в офиса на СФС. Александров представи един отчет за това кои дружества са били редовни и кои не с членския внос, но той се оказа ... меко казано, неточен.



Когато членовете на СФС имат достъп до твоята банкова сметка,тогава би трябвало и ти да имаш достъп до сметката на СФС.Кой е М.О.Л.и кой е финансист на СФС?


Постът е нагла инситуация. МОЛ на СФС са двамата зам. председатели, съгласно решението на последния ФС. В задълженията ми фигурира всичко друго, но не и отговорността за финансите на синдиката. И Слава Богу! Но ти би трябвало да го знаеш, нали. Но друго си е да пуснеш още една интрижка... Колко познато - доскорошен стил в една известна вам организация. Вече променен. И Слава Богу!


..................................................................................................................................

П Р О Т О К О Л № 2

От заседание на Управителния съвет на СФСМВР


Днес, 27.12.2009 г. в град София от 21.00 часа се проведе заседание на Управителния съвет на СФСМВР.
На заседанието присъстваха 14 членове на УС – 13 на живо и 1 по телефона

За председател на заседанието със 14 гласа „ЗА” бе избран Валентин Попов. За протоколчик с 14 гласа „ЗА” бе избрана Виолета Стоева.

Предложен бе следният


ДНЕВЕН РЕД

1. Финансово състояние на СФСМВР.
2. Разпределение на членовете на УС по региони.
3. Създаване на постоянни комисии към УС
4. Комуникации.
5. Контакти с останалите три синдиката.
6. Контакти с политическото ръководство на МВР.
7. Разглеждане на Писмо рег. № І-34335/19.12.2009. на П. Димитров.
8. Разни.


РЕШЕНИЯ

По т. 1.
Финансово състояние на СФСМВР
Виолета Стоева – в момента на каса СФС разполага с 5 558 лева постъпления от членски внос.
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот cveteto » 04 Яну 2010, 18:11

:D Проблем ли е някой от офиса на СФСМВР да изчете информация, подадена писмено от финансовата къща, пред УС? Какво друго показва това, освен че имам начална грамотност и си служа на елементарно ниво с кирилица и арабски числа?:D
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта