Синдикална каса

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 04 Яну 2010, 21:34

В нито един протокол на УС,ФС,НК,ИФС и ИНК не прочетох,че В.Стоева е упълномощена,оторизирана,че има сертификат за работа с лични данни,че е член на СФС,че е служител на МВР и прочие.Чудя се каква е работата на офис-мениджъра и членовете на УС?Кой трябва да борави с информация,касаеща служители на МВР?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот малкия » 07 Яну 2010, 02:20

Темата, струва ми се, е "Синдикална каса".
Е, когато УС е в състояние (на СГС му е нужно известно технологично време все пак), първата му работа би следвало да е да извърши ревизия на въпросната каса. След което смятам да предложа на колегите от УС - и съм сигурен, че никой от тях няма да бъде против - годишният баланс да се публикува на сайта на Федерацията.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 08 Яну 2010, 20:31

Да,темата е"каса",но нека и уточним кой има право да борави с парични средства?!Също бих искал да попитам за"черна"каса в СФС трябва ли да имам съмнения?Щом пишеш:
"Е, когато УС е в състояние (на СГС му е нужно известно технологично време все пак), първата му работа би следвало да е да извърши ревизия на въпросната каса. "
Това означава ли,че до вписването УС трябва много добре да премисли и преосмисли своите решения?
Надявам се,че ще има прозрачност относно финансовата част!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 14 Яну 2010, 11:12

П Р О Т О К О Л № 12
От заседание на Управителния съвет на СФСМВР

Днес, 19.12.2009 г. в град София от 8.00 часа се проведе заседание на УС съвет на СФСМВР. На заседанието присъстваха 7 от членовете на УС.
1. Тошко Русев
2. Лукан Лазарски
3. Борислав Мазнев
4. Иван Мусков
5. Димитър Попов
6. Милован Давидов
7. Лъчезар Серафимов
Има необходимия кворум за провеждане на редовно заседание на УС.
За председател на заседанието със 7 гласа „ЗА” бе избран Лукан Лазарски. За протоколчик със 7 гласа „ЗА” бе избрана Виолета Стоева – ръководител офис на СФСМВР. Предложен бе следният

ДНЕВЕН РЕД
1. Упълномощаване на Тошко Русев – зам. председател, да прекрати производството в Софийски апелативен съд.
2. Приемане на нов колективен член на СФСМВР - новосформирано СД на СФСМВР – РУ на МВР Хасково.
3. Прегласуване на решението от неприсъствено заседание на 09.11.2009 г. поради нередовност на подписите на протоколите по причина отстраняване на членове на УС.
4. Прегласуване на решение от неприсъствено заседание от 10.11.2009 г. поради нередовност на подписите на протоколите по причина отстраняване на членове на УС.
5. Упълномощаване на Милена Любенова – член на ФКК, да приема плащанията по членски внос и аксесоари от СД.
6. Разни
...............................................................................................................................

По т. 2
Прегласуване на решението от неприсъствено заседание на 09.11.2009 г. поради нередовност на подписите на протоколите по причина отстраняване на членове на УС.
Иван Мусков – Поради факта, че четирима членове от УС са предложени за отстраняване и няма никакъв начин да се свържем с тях, за да подпишат протокол от неприсъствено заседание от 01.11.2009 г., предлагам решението от същия да се прегласува на присъствено заседание.
Гласували - 7 гласа „ЗА”
Приема се

По т. 3
Упълномощаване на Милена Любенова – член на ФКК, да приема плащанията по членски внос и аксесоари от СД.Лукан Лазарски – Поради факта,, че на ИФС се справи добре, предлагам отново Милена Любенова – член на ФКК, да бъде упълномощена да приема плащанията на членски внос и за аксесоари на ръка от СД.Гласували - 7 гласа „ЗА”
Приема се
..............................................................................................................................


Гр. София
19.12.2009 г
Председател:...............................
. /Лукан Лазарски/

Протоколчик:…………..….......

..............................................................................................................................
Ето едно грубо нарушение,касаещо финансовата част!Това ли е работата на ФКК?Какъв е регламента и на какво основание по този начин ще се събира чл.внос?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот Sir Humphrey » 14 Яну 2010, 12:11

Излиза, че след това г-жа Любенова ще трябва да контролира сама себе си. :shock: :roll:

Изображение
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Синдикална каса

Мнениеот kapandura » 16 Яну 2010, 02:03

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 00:18, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Синдикална каса

Мнениеот камикадзе » 17 Яну 2010, 16:49

kapandura написа:Да това е грешка. Признавам я.
Винаги съм казвал, че доста трябва да се учи и практикува.
Винаги съм признавал, че съм лаик в насока синдикална дейност.
Защо ли само аз си признавам грешките?
Май най-добре е да хвърлим вината отново върху Иван Павлов.
Ей Павлов! Ти си виновен за всичко.


Колко до сега са признали,че са допуснали грешка?Е,поне ти имаш достойнство да признаеш!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Синдикална каса

Мнениеот фантом » 18 Яну 2010, 00:02

камикадзе написа:
kapandura написа:Да това е грешка. Признавам я.
Винаги съм казвал, че доста трябва да се учи и практикува.
Винаги съм признавал, че съм лаик в насока синдикална дейност.
Защо ли само аз си признавам грешките?
Май най-добре е да хвърлим вината отново върху Иван Павлов.
Ей Павлов! Ти си виновен за всичко.


Колко до сега са признали,че са допуснали грешка?Е,поне ти имаш достойнство да признаеш!


Тате пък каза,че сите тука дека пишете против колегите си полицаи сте грешки,ама сите до един.Как па никои от вас не е казал нещо доБро за другите управителни съвети и Иван павлов.Я,ако сте се били замислиле ш гу ръзибирете,ама сите не мое да мислите,оти са черни мислите и душичките ви и се правите се на професориш.-,а не искате да слушате и другите.Сичките светци сте се изкарвали.Не ви е срам!И искате ората да ве уважават,простаци.Тъй каза тате.
фантом
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Яну 2010, 16:42

Re: Синдикална каса

Мнениеот osata » 18 Яну 2010, 20:02

фантом написа:
камикадзе написа:
kapandura написа:Да това е грешка. Признавам я.
Винаги съм казвал, че доста трябва да се учи и практикува.
Винаги съм признавал, че съм лаик в насока синдикална дейност.
Защо ли само аз си признавам грешките?
Май най-добре е да хвърлим вината отново върху Иван Павлов.
Ей Павлов! Ти си виновен за всичко.


Колко до сега са признали,че са допуснали грешка?Е,поне ти имаш достойнство да признаеш!


Тате пък каза,че ....


Ти с майка си не говориш ли? :lol: :lol: :mrgreen:
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Синдикална каса

Мнениеот фантом » 19 Яну 2010, 14:29

чичко Оса,аз скъм саморасляк,мене ме е раждала леля ми,така каза тате.


Темата е "Синдикална каса"! Ничие зачатие, рода по пряка и съребрена линия не са относими към темата!

екип PoliceBG
фантом
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Яну 2010, 16:42

Предишна

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта