ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот Lord » 18 Ное 2009, 23:11

kapandura написа:........Ех......... само ще се .....
Щом ще е копи пейст ;)

Ми, като станат повечко "клонираните" мнения - макар и неохотно ще минем и към делийт, момчета. От всички нас зависи, а не от някакви свръхсили, нали?! ;) :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот kapandura » 18 Ное 2009, 23:22

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 23:16, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот STO92 » 18 Ное 2009, 23:35

На тази същата среща в Дряново бях и аз Лъчо, където чух / не само аз / от И.Савов, че част от документацията е иззета от него за съхранение - / можеш да попиташ и друг присъстващ на тази среща Б.Мазнев /, след което се съхранявала в офиса на СФСМВР, та от тук една част от там другата и ще има тази ПРОЗРАЧНОСТ за която виждам и ти напираш.
Искам от теб в качеството ти на член от УС СФСМВР да ми предоставиш документите по участието в Евро програми от името на СФСМВР, за да запозная членовете и с рашерените ни искания. ;)


Ето ти прозрачност :D ---- за твой враг ли ме смяташ Лъчо ? ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот kapandura » 19 Ное 2009, 00:02

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 23:16, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот STO92 » 19 Ное 2009, 00:10

Лъчо не виждам, къде е проблема да се направят копия и да се изпратят, а ФКК да продължи работата си !!! Така ще се види и с какво становище ще излизе същата, като всички са запознати с проверяваните документи !!! ;)
Ще Ви помоля да изпратите копия от документите по дори спрелите Евро проекти.
Ще Ви помоля да опишете това което имате на съхранение в офиса на СФСМВР за да е по-лесно търсеното от Председател СФСМВР, а това което е на описа - копие и поща ................ БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот STO92 » 19 Ное 2009, 00:19

А що се отнася до това изречение - ЕЛАТЕ ДО ОФИСА - ще помоля да не се продължава с него, защото въпреки поканите ми някой да посети СД преди ФС, а сега и ИНК............... никой не намери време, средства, и подплатени с факти отговори на многото въпроси.......... та Лъчо, поща МВР е достатъчно надежден доставчик на копия от документите на СФСМВР. ;) , а аз вече не желая чужди отговори, желая в СД № 029 да се стига до отговори по писани и доказани неща. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 12:58

1.Защо външно лице е протоколчик на УС и ФС?
2.Какъв е този безлихвен кредит,който се отпуска на В.Стоева?Сумата от чл.внос ли е?
3.Още колко пъти ще се плаща хостинг и на кой за да тръгне сайта на СФС?Кой е Георги Габровски и какво изпълнява/върши за СФС?
4.Кой подписа договор с"лоялна"финансова"къща,коя е тя и колко оферти са разгледани?
5.Кой подписа договор със Зоя Зарчева,коя е тя и колко оферти са разгледани?
На НК г-жа Зарчева е обвинена за лакей на Павлов!От кого-нямам желание да се делим пак на ..............,но предполагам Серафимов ще се сети!Хонорар и пътни на Зарчева бяха заплатени от СД на Северозападна България,но този отговор тогава трябваше да го дадеш на"обвинителите"г-н Серафимов,а не друг да поема отговорност.Свидетел съм какъв бе отговора към С.Михайлов от еди кой си в присъствието на Зарчева.Тогава същата се закани да съди тези клеветници,но днес делата друго показват :?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот Макараджийски » 19 Ное 2009, 14:59

камикадзе написа:1.Защо външно лице е протоколчик на УС и ФС?
2.Какъв е този безлихвен кредит,който се отпуска на В.Стоева?Сумата от чл.внос ли е?
3.Още колко пъти ще се плаща хостинг и на кой за да тръгне сайта на СФС?Кой е Георги Габровски и какво изпълнява/върши за СФС?
4.Кой подписа договор с"лоялна"финансова"къща,коя е тя и колко оферти са разгледани?
5.Кой подписа договор със Зоя Зарчева,коя е тя и колко оферти са разгледани?
На НК г-жа Зарчева е обвинена за лакей на Павлов!От кого-нямам желание да се делим пак на ..............,но предполагам Серафимов ще се сети!Хонорар и пътни на Зарчева бяха заплатени от СД на Северозападна България,но този отговор тогава трябваше да го дадеш на"обвинителите"г-н Серафимов,а не друг да поема отговорност.Свидетел съм какъв бе отговора към С.Михайлов от еди кой си в присъствието на Зарчева.Тогава същата се закани да съди тези клеветници,но днес делата друго показват :?


И аз бях на тази НК,и аз чух какво се каза!
И ще кажа,че тогава се цитираха имената от члена на УС Кротнева,която каза следното"десетина дружества се мъчат да разцепят федерацията!Тогава се цитира името на Михайлов и Иванов и софийските дружества!След тези думи делегатите на софииските дружества,Михайлов,Иванов и още десетина делегати на дружества от други краища на страната станаха и напуснаха залата!
Още там на НК,Делегата от Русе,Венелин Шопов искаше да се покаже този договор със "Вивател" и другите документи!Но,така и никой не му ги показа нито на него,нито на някой друг.Но,тогавашния УС каза,че документите са в председателя,защото поради липса на офис помещение нямало къде да се съхраняват.Председателя се усмихна и каза"за съжаление е така"
Всяко СД,има право на автономност в ъв вземането на решения,такаче щом СД от Северо-Западна България са решили,така,това е тяхно право!
Бях делегат и на ИФС на 14.11.09г в София! Тези решения за протоколчик са взети от присъстващите делегати!При4 положение,че фифансовите средства са във отстранения член Ю.Александров,няма как да й се даде заем от УС,нали?
За сключените договори, има решения на УС ,които са протоколирани и разпратени на СД!~
Айде молим,стига с тънки намеци и простотии!Щото и аз съм чувал,слушалб,виждал "компромати",пък не тръбя наляво и на дясно.Всеки си има глава на раменете !
Егати ииииии....Синдикалиста си колега!"Дърта клюкарка"-т/ова е от тълковния речник без коментар/
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 15:18

Първо,въобще не оспорвам решенията на дружествата,а защо никой не защити Зарчева?
Второ,Федерацията е разцепена.
Трето,една от грешките на предния УС е,че не предоставя информация,но сега е още по-зле.Да си купувам гуми с остъпка,това ли е най-важното?Да,на Шопов много неща трябваше да му се предоставят,но.....?!Председателите на всички СД трябва да имат пълна информация за всичко направено от Председател на СФС,УС и ФКК.
На ФС-Търговище,ако не се лъжа Павлов спомена,че копие от договара с"Вивател"е изпратен на ФК.
Има предадени средства/чл.внос/на ръка,което според мен не е редно и защото няма никакъв контрол върху тях.Кой ги приема,кой ги съхранява,къде се съхраняват и т.н.
Компромати ще има още много,ако позволяваме да се разпространяват.Написаното от мен се носи в пространството още от март тази година,но няма нищо изяснено.Защо стана така,че след като се организирахме като сила и изведнъж дойде и разкола?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот SFS » 19 Ное 2009, 17:27

Защото няма пълната прозрачност в действията!

От това са всичките проблеми.

Къде са приходната част, къде са решенията за разходи, къде са разходните ордери, къде са решенията за конкурси за изпълнения на поръчки, къде са търговете, сроковете, комисиите, състава им от кой е определен, кога?

Къде е разбития по дружества приход, къде са репенията за разходи и по чиии решения на какви основания?

Каде е касата, колко има в нея в момента, колко са приходите и общо, разходите по месеците по пера.

Проекто бюджет, временен бюджет...къде е всичко това?
Къде е видно?

Докато УС, ФС, СД, членовете не осъзнаят, че тези дейности трябва да са прозрачни 100% няма да има доверие. Докато всичко не се изнесе в нета и не е под окото на интересуващия се да се запознае с неговите 5 лева къде отиват, при коий се събират и как се разходват и при желание да поиска проверка и тя да му се разреши веднага и изчисти въпроса си...
Доверие няма да има а ще има раздори.
Това съм го писал още преди една година но имам усещането, че си имам работа с малоумни.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта