ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот малкия » 09 Мар 2010, 01:47

kapandura написа:
камикадзе написа:Лъчо,момента бе в Дряново.Ако имаше малко разум..... СФС нямаше да е в агония!

Виж нужен е нов "момент".
Недопустимо е по сегашния начин да се решават вътрешните проблеми в организацията.
Ако искаме СФСМВР да съществува, небива да допускаме този фарс.
Трябва всички заедно да седнем и да решим проблемите.
Заедно!!!

Всички заедно?
Съжалявам, всички са свидетели, че съм се въздържал да цитирам името Иван Павлов, но ако смяташ, че трябва да решаваме проблеми заедно с него... не, благодаря!
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот STO92 » 09 Мар 2010, 20:42

Аз пък си мисля, че когато има подобен момент няма да има значение г-н Попов какво точно мислите Вие и с кой Ви е приятно или неприятно да комуникирате. Една от основните причини която и КАМИКАДЗЕ Ви посочва е че при срещата в Дряново се получи същото - нямаше значение какво ще се каже или обяснява, дали ще е за добро, дали ще запази изграденото - просто ден преди това се беше решило всичко защото той се казва Павлов................
И кука 5 провери и ще се убедиш, че около 60% от присъстващите в Дряново бяха и организатори на ИФС и ИНК - никога не казвай никога !!! ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот Куче » 09 Мар 2010, 21:22

Темата е...ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ , ако тука има прозрачност то аз значи съм балерина :lol:
До сега не съм видял нищо съществено ,само бла-бла-бла-бла и т.н. Това ли е идеята за доброто на служителите на МВР? А да видя кой ще ми отговори сега? Но не искам празни приказки от сорта на тоя е виновин или оня спа с оная , или другия говори по-телефона без да си плати.
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот kuka5 » 09 Мар 2010, 21:58

STO92, много добре знаеш по какъв начин беше организирана срещата в Дряново и каква беше целта на тази среща, така че не се прави на "ощипана мома" и не ги пробутвай тия витамини.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот камикадзе » 09 Мар 2010, 22:13

Организацията може да не е била добра,но отказа да се побикува срещата в сайта и това,че Мазнев отрича да му е изпращана информация на ел.поща,при условие,че такава е изпратена е показателно кой иска да резреши вътрешните ни проблеми!
Все си мисля,че колкото и да се връщаме назад,няма да разрешим проблемите си,а обратното!Лошото е,че не се поучаваме от грешките си!
Прозрачност,истина,факти,документи,договори-това са мръсни и забранени думи в СФС!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот Куче » 09 Мар 2010, 22:24

камикадзе написа:Прозрачност,истина,факти,документи,договори-това са мръсни и забранени думи в СФС!



Ако това са мръсни и забранени думи , то тогава СФСМВР го пиши умряло 8-) ....завинаги 8-)
пък може и да се прекръстим на Рашев-2 :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот камикадзе » 09 Мар 2010, 22:29

Братските прегръдки и съюзяването с Рашев е показателно!Надявам се,че в поне 2-3 от членовете на УС е останал малко разум!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот Куче » 09 Мар 2010, 23:03

камикадзе написа:Братските прегръдки и съюзяването с Рашев е показателно!Надявам се,че в поне 2-3 от членовете на УС е останал малко разум!


Дано си прав 2-3 от членовете на УС да имат малко морал 8-)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот konrad » 09 Мар 2010, 23:26

Братските прегръдки и съюзяването с Рашев е показателно!Надявам се,че в поне 2-3 от членовете на УС е останал малко разум![/quote]
А,къде е вашият разум камикадзеее? Къде го? Защо е незабележим от членовете на СФСМВР ?
konrad
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 12:12

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот kuka5 » 09 Мар 2010, 23:28

По-добре с Рашев отколкото с ИП, поне да знаеш, че ще те пре.бе чужд, а не свой /псевдо/.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта