ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот камикадзе » 19 Ное 2009, 19:42

Съгласен съм с това,което пишеш,но възникват постоянно въпроси,Стони.Например защо от НК до сега сайта на СФС не проработил?Умишлено ли е това?
Какво щеше да стане,ако в този сайт влизаха всички членове/тук включвам и Жоро Иванов/ и се коментираха наболелите проблеми?Какво щеше да стане,ако всички членове,без да има деление на УС,ФКК и Председател на СД работят заедно в този сайт-мечта?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот SFS » 19 Ное 2009, 20:34

Предполагам, че Серафимов е в невъзможност да качи основната част от документите, защото те се намират в хора, които са против прозрачността. А тези хора са във възможността си да държат тези документи, защото основната група от хора които ги подържаха преди време не осъзнаваха опасността от тайните. Сега след като се видя, че криенето на информация и работенето конспиративно "работи" за онези които искат СФС да неможе да излезе от личните си батаци за да се изправи срещу същинските. Същинските са синдикалните искания, които имаха за цел да повишат защитата ви като еденици полицейски служители от онези в системата, които я затлачват за де неможе да работи за да могат да се вършат престъпления в държавата. Незащитения полицай, ниско платения полицай, разбъркания с ниско-интелигентни полицаи нормален служител е безпомощен да се справи с предизвикателствата от вън системата в момент когато е атакуван и вътре в нея. Създаването на СФС има за цел да се справи с общи усилия с проблемите вътре, да поиска от ръководителите на системата да намерят способност и воля да поискат от други институции нужното за да се поправи това, само че тези които трябва да поискат това са на страната и зависими от онези, коиот нямат желания да има нормална полиция и те се обръщат в съпротива срещу опитите да се застане на маса на равноправна основа с предварително договорени критерии, които ще изключат от нея фигури от близкото ни минало като Павлин Димитров и други другари. Единствения начин това да не се случи е да вкарават в СФС или най вече в нейните управителни тела послушни хора, като ги активират когато е нужно. Това може да става единствено когато се крият хората зад никове, действията на организацията са зад параван "тайни на СФС" и така в някой момент вече е късно за реакция и трябва да се прави пак крачка назад за поправки. така целите избягват още по далече, започва неверие, недоверие, отлив, подклаждан от някой и друг за оттегляне от СФС и сваляне на доверието с цел онези, които до момента са водили опит за поправка да бъдат изместени и заменени с други неизвестни другари.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот STO92 » 19 Ное 2009, 22:02

КЪДЕ СТЕ ГОСПОДА ОТ УС, ФКК И ПРЕДСЕДАТЕЛ СФСМВР, КОГАТО НЯМАМЕ НУЖДА ОТ КРАСИВИ ИЗЯВЛЕНИЯ И ЛОЗУНГИ, КОГАТО ИСКАМЕ ИСТИНАТА. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот малкия » 19 Ное 2009, 22:09

Ами аз съм в Благоевград, колега. Ако мога да ти бъда полезен с нещо, моля.
Но, стига да нямаш нищо против, бих предпочел да е на лична - не за друго, а за да не оспамим съвсем темата.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот SFS » 19 Ное 2009, 22:34

STO92 написа:КЪДЕ СТЕ ГОСПОДА ОТ УС, ФКК И ПРЕДСЕДАТЕЛ СФСМВР, КОГАТО НЯМАМЕ НУЖДА ОТ КРАСИВИ ИЗЯВЛЕНИЯ И ЛОЗУНГИ, КОГАТО ИСКАМЕ ИСТИНАТА. ;)

Сега защо повтяряш въпроси на които знаеш отговорите, не мога да те разбера?
Нали оня ден Лъчо ти обясни, че документите са в тези господа за които отчета е за агентите на ДАНС и професионалното ръководство на МВР но не и за редовите негови честни членове.
Нали в горния текст точно това ти обеснявам, че тези хора са вкарани в във СФС с тази цел и "вината" за да успеят е тази, че хората са неопитни и позволиха да ги подедът с тайните и тайната дейност и тайната по избора.
Сега има воля да се изведе всичко на светло но много от историята на СФС е в касите на хора, които са предатели на онова заради което се събираха да пушат.
За да се сложи край на тзи възел е нужна волята ви да разберете и отсеяте плявата от зърното в УС И ФКК а не да изхвърлите и бебето с мръсната вода. Ум и мисъл трябва и тя най вече се намира в разковничето информация за тези събития предадени лично и деректно на членовете от председателите на СД. Ако те са такива каквито трябва да се председатели на един истински независим полицейски синдиката всичко ще премине и скоро тарана ще се забие в онези потриващи ехидно сега ръчици.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот SFS » 19 Ное 2009, 22:38

малкия написа:Ами аз съм в Благоевград, колега. Ако мога да ти бъда полезен с нещо, моля.
Но, стига да нямаш нищо против, бих предпочел да е на лична - не за друго, а за да не оспамим съвсем темата.


Колко пари има в момента в касата?

Колко пари до този момент са събрани изобщо в касата на СФС?

Така ще разберем колко са похарчени от членския внос на всички редови членове за дейността на СФС.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот малкия » 19 Ное 2009, 22:58

SFS написа:
малкия написа:Ами аз съм в Благоевград, колега. Ако мога да ти бъда полезен с нещо, моля.
Но, стига да нямаш нищо против, бих предпочел да е на лична - не за друго, а за да не оспамим съвсем темата.


Колко пари има в момента в касата?

Колко пари до този момент са събрани изобщо в касата на СФС?

Така ще разберем колко са похарчени от членския внос на всички редови членове за дейността на СФС.

Стони, би трябвало да ти е известно, че касата не е у мен. Нямам ясна представа колко пари има в нея.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот SFS » 19 Ное 2009, 23:15

Не съм казал, че е у теб...
Всеки член на синдиката трябва да има право на достъп по определен ред до касата ако приходно-разходната и част не е публична...
Както в този момент не е публична, защо собствениците на парите си немогат да ги проверят...

Така ли се отнасят банките с клиентите си и вложителите си и със сметките на фирмите със техните собственици?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот Макараджийски » 21 Ное 2009, 18:33

Механа.Събръни няколко маси.На масите сервирани домашни ракии,безалкохолни напитки и тежки мезета, и яденета!Около масите уморени членове и членки на СФСМВР взимат важни решения със зачервени вратове и бузки.Облаци дим и Гора от вдигнати ръце при гласуване на взети решения!Един член,бие печат върху главата на друг член.Така се използва печата на СФСМВР.Гора от вдигнати чаши за наздраве!Да живее СФСМВР и редовите членове,дето си плащат членския внос!
Така е било до Първата Национална конференция!След нея влизат нови членове в УС!Няма вече такива заседания,мъка!Новите искат да стане СФСМВР силна,с гордост да се наричат нейни членове!Ужас!Искат да видят документите на СФСМВР.Няма кой да ми ги даде, нали ще лъснат разходите по провежданите заседания!Тия,новите са "нахъсани",ще развалят организацията на заседанията!
Офис.Схлупенена стая.Няма мезелъци,няма и ракия.Само бутилка минерална вода,донесена от член,който я е купил със собствени средства.Няма гора от ръце при гласуването.Проблемите се обсъждат до последния детайл.Дори се търси връзка по телефона със член,немогъл да дойде на заседанието.Всеки осъзнава,че носи отговорност пред тези,които са го избрали.Ужас!Няма как,ще трябва"старите пушки"да ги вкарат в правия път.Заседания не се правят така.Мъка!Тези не искат да са послушковци!
Искат прозрачност!Аууууууу,ще"издънят"старите!Значи ще се води "война"!
2.14........Текстовете ми са обект на авторското право и ползването им без мое разрешение е нежелано!......Не съм давал право на никого да ме цитира!
Всички прилики със събития и лица,във постовете ми са случайни!
Аватар
Макараджийски
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2009, 11:39

Re: ИСКАНЕ ЗА ПРОЗРАЧНОСТ

Мнениеот SFS » 21 Ное 2009, 18:49

Дори неравна война е за предпочитане пред неравен мир. Въпреки, че в случая съм убеден, че нещата се движат в правилната посока и онези, които искат да въведът еропейски правила в организацията не са малко и знаят и могат да го нашравят ще срещат трудности, поради незрялостта на голяма част от членовете на СФС. Но тук надеждите ми са върху председателите на СД, които показаха зрялост и това е позитивното, което ще доведе нещата до успешния завършек с прочистването. Нека да е ясно, че това чистене, чиски и изхвърляне нетрябва да е бурен и постоянен процес, защото ще вреди на целите. Заради това трябва да се мисли от сега и за възможните препятствия които залагат онези, които както се убедихте сами ги има сред вас. Сред вас самите има хора, които ви желаят провала а извън вас, сред обикновените хора, гражданите имате съмишленици с които сте от една и съща страна на барикадата.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта